FADA JIO

0 відгуків

Код: FDEB 12LA-72

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 44460.00 грн.

Модель: FADA JIO

Електричний велосипед FADA JiO, 1000W

fada jio fada jio1

      Особливість нестандартної новинки полягає в тому, що в ньому корисно скомбіновані звичайний формат велосипеда з приводом від педального вузла та форм-фактор транспортного засобу схожого на скутер. Назвати Джіо скутером було б неправильно, тому що фактичним можливостям повнорозмірного скутера він не відповідає ні за потужністю, ні за швидкісними, ні за розмірними параметрами. Основна ідея реалізації зовнішності полягала в тому, щоб збільшити запас ходу на електротяги, який на звичайних рамних велосипедах. не такий великий. А збільшення відстані пов'язане з необхідністю розміщення збільшеної кількості батарей. Підвішувати їх до рами на скотчі  - шлях чудово легкий, але при цьому повністю безглуздий. Тому за основу було взято макет рамної конструкції складеної двопалої рами, всередині якої можна розмістити більшу кількість АКБ, що дозволяють збільшити пробіг. А пластикові облицювання з'явилися для того, щоб зовнішній вигляд моделі не дратував зоровий нерв, а навпаки привертав увагу.
Педальний вузол збережений і ним можна користуватися у звичайному русі, якщо заряд батарей закінчиться раніше моменту, коли ви дістанетеся до місця призначення. Залежно від зростання людини користуватися педалями буде більш менш зручно. Але у будь-якому разі продовжити рух без батарей можна буде. Зусилля на педалі теж потрібно буде докладати не маленьке, адже крім себе людині потрібно брати до уваги вагу батарей, але це дуже хороший велотренажер.

fada jio pedal fada jio spo fada jio a

З середньою швидкістю переміщення 25-30  км/год, фактична дистанція пробігу становитиме 75 км., якщо рухатися більш повільніше, відстань можна збільшити до 85 км. Такий діапазон переміщення обумовлений сучасними батареями з ємністю 32 А/год. Саме це дозволяє Jio досягти цього значення

Індикація режимів розряду та швидкості відбивається на рідкокристалічному. Також він показує параметри трьох можливих режимів електродвигуна. Вибір режиму обумовлює або зменшення/збільшення параметра швидкості і, як наслідок, зумовить збільшення дистанції пробігу, якщо рухатися розмірено або зменшення значення кілометражу якщо "впуститися в усі тяжкі".

fada jio rul fada jio panel

Кермо забезпечене облицювальними пластиковими панелями для того, щоб приховати дроти та перенести клавіші керування світлотехнікою та ремонтним режимом по сторонах від рукояток керування. Клавіша ремонтного режиму (Repair) передбачає активацію особливого керування живленням: якщо раптом трапилася якась проблема і не працює нічого, ця клавіша дозволяє з'єднати ланцюг живлення батареї з електродвигуном безпосередньо. При цьому енергія подаватиметься на двигун через обмежувач живлення і обертатиметься колесо, але повільно. Це передбачено для ситуації, щоб полегшити власнику можливість дістатися сервісної майстерні не тільки за допомогою педалей, але й тихенько нікуди не поспішаючи, але рухаючись у тому числі на електротязі.

fada jio poin fada jio buttun

Фронтальна фара інтегрована у передню пластикову частину. Вона виконана в єдиному корпусному блоці, який містить світлодіодну смужку габариту та три світлодіоди освітлення дороги. Однак енергоспоживання невелике і сама фара висвітлює дорогу на невеликій віддаленості попереду. Тобто не потрібно чекати на суперефективність світлопотоку. Оскільки максимальна швидкість електровелосипеда невелика - цього цілком достатньо для орієнтації в погано освітлених місцях.

fada jio front lightl fada jio front lightl1 fada jio front lightl2

А ось гальмівні механізми виконані розумно і добре зупиняють модель. Диски на обох колесах дозволяють ефективно сповільнитись у будь-яких умовах. А з поправкою на невелику вагу - гарантують безпеку при гальмуванні.

fada jio front brake fada jio rear brak

Багажний кофр є важливим функціональним атрибутом, тому що він є об'ємним і може вмістити достатній обсяг поклажі. Додатковим відсіком для габаритних речей є ніша під сидінням.

fada jio pocket fada jio rear box 

Два приємні моменти, які порадують власника, також присутні в стандартній комплектації: це USB-порт і сигналізація з двома брелоками. Зверніть увагу на те, що технології йдуть вперед навіть на базових простих версіях електротранспорту - ключ від активації живлення тепер із хвильовою насічкою. Він не тільки більш захищений від нескладної підробки, але й не дірявитиме кишені одягу через відсутність гострого краю.

fada jio usb fada jio usb 3fada jio kay

Задній габаритний ліхтар також світлодіодний. Оскільки місце дозволяло, його виконали в єдиному модулі із досить простим, але лаконічним дизайном. Нічого зайвого, але виглядає добре.

fada jio rear lightl fada jio rear lightl1 fada jio rear lightl3

s  fada jio sit

 

У конструкції двигуна застосована одна з найновіших технологій, яка заснована на використанні не неодимових магнітів, а алюміній-нікель-кобальтових елементів зі сплаву AlNiCo. Магніти цього типу мають хорошу термостійкість і механічну міцність. Виливка є методом виробництва таких магнітів, що найбільш широко використовується. Вони використовуються в гальмівних системах ABS в автомобілях, язичкових контактах, датчиках та в медичному обладнанні.

Сплав AlNiCo має низку важливих характеристик:

  • низька коерцитивність
  • високий рівень залишкової індукції: магніти деяких форм можуть створювати потужні магнітні поля
  • максимальна робоча температура до 450 °C
  • складається з відносно дорогої сировини: нікелю та кобальту

Якщо висловитися зрозуміліше - найважливішим і значущим плюсом магнітів AlNiCo є довготривалістю їхньої ефективності. Електромагнітна індукція зберігається протягом декількох років без істотного зниження, а це забезпечує електромотору тривалу працездатність протягом тривалого терміну експлуатації.

Свинцево-кислотна батарея із сумарною напругою 72 Вольта та ємністю 32A/год.  Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин. Виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту та рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея більш стійка до температурного впливу та глибоких розрядів. Цей тип АКБ відрізняється підвищеним числом циклів заряд-розряд: понад 450 при DOD (глибині розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора мають більш щільний активний матеріал, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність.

напруга для підзарядки батареї

 
Електрична мережа з напругою 220 Вольт (заводський модуль для підзарядки додається в комплекті)

Ємність АКБ

 
Свинцево-кислотний тяговий акумулятор 72V-32A. (ємність 32 Ач, напруга 12 В)

Запас ходу на електротязі, км.

 
≤75-85 (в залежності від дорожних умов та погодних умов)

Тип батареи

 
Свинцево-кислотна батарея із сумарною напругою 72 Вольта і ємністю 32 A/г. Середній час повної зарядки від 6 до 8 годин. Виробляється за технологією використання гелеподібного електроліту та рекомендований для техніки на електричній тязі. Електроліт у згущеному стані, завдяки чому батарея більш стійка до температурного впливу та глибоких розрядів. Даний тип АКБ відрізняється підвищеною кількістю циклів заряд-розряд: більше 450 при DOD (глибині розряду) 80%. Пластини тягового акумулятора мають більш щільний активний матеріал, завдяки цьому вони стійкі до глибоких розрядів і не втрачають ємність.

Двигун, тип

 
Інтегрований у заднє колесо безщіточний електродвигун постійного струму. У конструкції двигуна використані Алюміній-нікель-кобальтові магніти (AlNiCo).

Передні гальмівні механізми

 
Дисковий з ручним приводом за допомогою важеля на кермі

Підвіска передня

 
Телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами.

Підвіска задня

 
Маятникова із двома пружинно-гідравлічними амортизаторами

Тип приводу

 
Інтегрований в заднє колесо безщітковий електродвигун постійного струму. Номінальна потужність - 850 Ватт Максимальна потужність – 1000 Ватт. Циклічний режим змінюється за допомогою кнопок на кермі

Колісні диски

 
Легкосплавні, пофарбовані порошковою емаллю

Вантажопідйомність

 
127

Задний тормозной механизм

 
Дисковий з ручним приводом за допомогою важеля на кермі

Макс. скорость при движении на электротяге км / ч

 
≤45

Максимальная мощность кВт/ об.мин.(электромотор)

 
1000

Охранная сигнализация

 
є

Расчетное количество циклов заряда батареи

 
≤490

Расширенный стандартный пакет опций

 
З'ємний захисний каркас по периметру (за необхідністью може не встановлюватись); Задній багажний кофр

Светотехника задняя

 
Габаритний ліхтар, стоп-відбивач та покажчики поворотів

Светотехника передняя

 
LED-фара головного світла

Тип приборной панели

 
РК панель приладів

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про FADA JIO

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд FADA JIO
Також вас можуть зацікавити

FADA RiTMO, 400W

24960.00 грн.

FADA LIDO

21450.00 грн.

FADA FiD 500W

30420.00 грн.

FADA FLiT Cargo II

33150.00 грн.

FADA TWiN 400W

25545.00 грн.

FADA ITU 600w

36855.00 грн.