ЦІНА
24255 - 33880 грн.

Мопеди

Musstang Delta MT110-1

Musstang Delta MT110-1

24255.00 грн.

MUSSTANG VIKING MT125-V

MUSSTANG VIKING MT125-V

29645.00 грн.

Musstang MT125-3 Active +

Musstang MT125-3 Active +

33880.00 грн.

SHINERAY COLT 125

SHINERAY COLT 125

32725.00 грн.

Мопед Musstang МТ125 DINGO XL

Мопед Musstang МТ125 DINGO XL

32340.00 грн.

Musstang Alpha MT110-2

Musstang Alpha MT110-2

25217.50 грн.

Musstang Alpha FIT MT125-8

Musstang Alpha FIT MT125-8

28490.00 грн.

Musstang MT125 Dingo

Musstang MT125 Dingo

29260.00 грн.

Musstang Active MT110-3

Musstang Active MT110-3

31570.00 грн.

Під мопедом прийнято розглядати малогабаритний вид мототехніки, який відмінно підходить для великих міст, селищ. Такий мототранспорт призначений для подолання невеликих відстаней в умовах міста. Головна перевага полягає в особливій маневреності, що дозволяє використовувати дану мототехніку щодня.

Купити мопед можна з одноциліндровим бензиновим двигуном, обсяг якого варіюється від 50 до 80 кубів. Цього буде достатньо для того, щоб з вітерцем доїхати до магазину, покататися по місту. Для водіння мопеда на законних підставах буде потрібно отримати права категорії А1.

Перед тим, як купити новий мопеднедорого,необхідно ознайомитися з деякими важливими характеристиками цього виду мототранспорту:

  • Двигун знаходиться досить близько до заднього колеса, а тому при роботі підвіски гойдається разом з ним.

  • Більшість сучасних моделей укомплектовані автоматичною коробкою передач, що спрощує процес управління для новачків.

  • Купивши мопед вПолтаві,майбутній водій зможе розганятися до 90 км / год. 

  • Максимальна допустима навантаження становить 150 кг.

  • Для особливого комфорту під час поїздки була передбачена спеціальна платформа для зручного розташування ніг.

  • Для багатьох моделей характерна низька посадка і наявність невеликих коліс, діаметр яких варіюється від 8 до 15 дюймів.

Останнім часом особливою популярністю стали користуватися мопеди від китайських компаній-виробників. Це відмінне співвідношення гідної якості і доступній ціні.

Типи і моделі мопедів 

Щоб вибрати і купити мопед у Полтавськійобласті,необхідно ознайомитися з найпоширенішими видами даної мототехніки. З урахуванням конструктивних особливостей і технічних характеристик виділяють кілька типів:

  • Класичний мопед

  • Це стандартна модель з велосипедно-педальним приводом з ланцюговою передачею на заднє колесо. Такі моделі доповнені муфтою вільного ходу і гальмом, розташованим на втулці заднього колеса. Запуск двигуна відбувається наступним чином: необхідно вичавити зчеплення, рушити з місця «по-велосипедного», а після того, як буде набрана необхідна швидкість - акуратно відпустити зчеплення. В результаті вал двигуна починає рухатися. Купити мопед в Кременчуці з коробкою передач. Представлені моделі доповнені двошвидкісний коробкою передач, завдяки якій помітно покращуються ходові якості мототранспорту. В цьому випадку педальний гальмо суміщений разом з коробкою передач, а для перемикання передач буде потрібно повернути ліву ручку на кермі. Запуск двигуна ідентичний з класичними моделями.

  • Мокик 

  • Це модель з коробкою передач без велосипедного приводу. В такому випадку запуск двигуна відбувається за допомогою встановленого кік-стартера, але в більш сучасних моделях можна зустріти електричний стартер. У Мокікі немає педалей, а перемикання передач відбувається за допомогою ножного важеля, розташованого з лівого боку. Конструктивно мокикам нагадує легкий мотоцикл, а відмінність полягає в меншому робочому обсязі мотора.

Останнім часом особливою популярністю користуються сучасні мопеди, зібрані за схемою скутера - моторолера. У таких моделей немає МКП двоступеневого типу, а замість неї виробники використовують кліноременний варіатор. Задній гальмо розташований на лівій ручці керма, а передній - на правій (як у повноцінних мотоциклів).

Купити мопеди 

Купити мопед Альфа або ознайомитися з іншими популярними моделями можна в нашому мотосалоні АМ-Мото. Якщо у Вас немає на даний момент всієї суми для покупки мототехніки, можна скористатися розстрочкою і першим внеском. Для всіх інших запропоновано кілька способів проведення оплати.

Жителі Кременчука та всієї Полтавської області зможуть купити мопед у Кременчуці і особисто приїхати, щоб забрати цей транспортний засіб. Для інших ми пропонуємо доставку по всій території України. 

На транспортні засоби надається певний гарантійний термін від виробника, а ми допоможемо з подальшим оформленням документів. Крім того, наші консультанти нададуть власну допомогу в процесі вибору певної моделі.