Shineray ROVER 250

0 відгуків

Код: ATV10

 

Доступність: In Stock

Ціна: 80080.00 грн.

Модель: ROVER 250

Квадроцикл Shineray ROVER 250 

Нестандартний квадроцикл в утилітарному виконанні з 230-ти кубовим мотоциклетним двигуном (НЕ скутерного) і механічною коробкою передач виробництва компанії Shineray- китайського виробника вищого ешелону.

Основна ідея полягала в тому, що випробуваний нами і покупцями варіант "близького родича" Shineray HARDY, який ми запропонували в минулому році, мав потенціал шасі, який в парі з мотором об'ємом 150 см3 і варіатором не розкривав весь азарт. Тому ми зупинили свою увагу на більш потужної версії. І виявилося, що насправді при зовнішній схожості вона багато в чому відрізняється

У перших - є суттєві відмінності в конструкції рами. Вона у Shineray Rover 250 інша (на фотографії зліва). Поздовжні підсилювачі формують двоступеневий каркас, тоді як на HARDY 200 (фотографія справа) встановлено монореллінгі. Просто навантажувальні активні режими у "250-ки на механіці" можуть бути вище, тому і конструктивне виконання передбачає поліпшену кутову жорсткість самої рами.

Кріплення до рами і конструкція заднього маятникового важеля повністю відрізняється - він довший і вже аналога на версії HARDY. При цьому кутова жорсткість вище за рахунок більш масивним поздовжніх елементів, а амортизатор має більший хід. Тобто амплітуда ходу самого важеля дозволяє долати більш серйозні перешкоди.

Відрізняються і подвесочние моменти. У Шінер Ровер 250 передні амортизатори перевернутого типу, з довшою пружиною і забезпечені вони компенсаційної камерою. Інші точки кріплення і кут установки не тільки збільшив висоту рами над землею, а й наділив цю модель більш довгими ходами передньої підвіски.
Гальмівна система у Shineray Rover 250 комплектується дисковими гальмами (і передніми, і задніми) з армованими магістралями, які краще захищені від механічного впливу. Але в гальмівній системі ровер є своя "фішка". Всі гальмівні контури "зав'язані" на один загальний гідравлічний циліндр, від якого магістралі розходяться діагонально на всі чотири колеса. А керує всім цим ножна педаль гальма (на фото праворуч). Тобто гальмувати тут потрібно не так як на багатьох інших квадрік - ручка біля керма виконує лише функцію активації стоянкового гальма, а ось педаль під правою ногою виконує основну роль. Такий варіант вимагає звикання і некотрой вправності спочатку, але зате коли звикнете - гальмівне зусилля можна дозувати максимально коректно і при цьому квадроцикл буде охочіше зупинятися без зміни траєкторії і без різко тяжелеющій зусилля на кермі (як буває у випадку з більш активною роботою передніх гальмівних механізмів)

Як і у молодшого брата, колеса у Rover сталеві 10-ти дюймові колісні диски пофарбовані в чорний колір і пройшли катафорезного обробку, тобто захищені від корозії. Сталеві диски обрані також з міркувань міцності і з метою виключити забивання брудом з внутрішньої сторони і подальший дисбаланс (як це часто відбувається з відкритими легкосплавними колесами) Квадроцикл комплектується грунтовими шинами Wanda розмірності АТ21 × 7-10 (передні) і АТ20 × 11- 10 (задні). У ходової частини встановлені кульові опори з прес-маслянками для надійності і зручності обслуговування, прес-маслянка інтегрована і в задній опорний фланець приводного вала, для можливості закачування самзкі у внутрішній простір, щоб уникнути корозії в випадках покатушек по водних просторах "на малій глибині" .

Шінарей Ровер 250 встановлені опорні каркасні металеві площадки для фіксації вантажу спереду і ззаду. Передбачено і знімний кронштейн із закріпленим на ньому букстровочним кулею - це також стандартний елемент квадроцикла.

Коомплекти пластикових розширювачів колісних арок і фартух для захисту водія передбачені спочатку, оскільки це елемент, який залишить коліна і ноги в чистому вигляді, а також забезпечить деяку їх безпеку при контакті з гілками або чагарником.
Для цієї ж мети служать і захисні кожухи ручок керма, які кріпляться на жорсткому опрно металевому кронштейні
В якості силового агрегату був обраний двигун серії 167FMM. Агрегат без особливих вишукувань, але з хорошими характеристиками крутного моменту на низьких оборотах, це й не дивно, оскільки вага квадроцикла становить 184 кг. - тобто щоб "тягнути" себе і пасажирів, запас тяги повинен бути пристойним. Під стать цьому і налаштування КПП - вона не наділяє квадрік надшвидкісними можливостями, але зате «не схибить" в сітацію на важких сипучих грунтах, коли тяга на колесах вирішує результат битви на користь власника. У конструкції квадроцикла передбачений і вентліятор примусового охолодження двигуна, який активується клавішею на кермі


Всі облицювальні панелі квадроцикла як і у моделі HARDY 200 виконані з поліпропілену - це кращий матеріал для такого типу техніки, оскільки він поєднує в собі і міцність, і еластичність при контактних торкання з перешкодами (на відміну від АБС-пластика, який часто використовують для невідомих моделей квадротехніки

Панель приладів цього квадроцикла забезпечена індикаторами "нейтрали", "реверсу" і покажчиків повороту. Великі цифри на дисплеї на відображають швидкість, а дрібні - добовий (обнуляється) пробіг і одометр. Всі ці елементи дозволяють Shineray Rover бути повноцінним учасником дорожнього руху - і тому на нього надається повний пакет реєстраційних документів, включаючи сертифікат соотвествующих і транзитний номер, на підставі яких квадроцикл може бути зареєстрований в органах Поліції з наданням права пересуватися на ньому по дорогах загального користування.

Двигун, тип

 
Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двохклапанний, примусового повітряного охолодження (інтегрований вентилятор з примусовою активацією)

Об'єм, см3

 
229

Система

 
Карбюратор

Система електроживлення

 
АКБ 12V7А

КПП

 
Механічна, четирехступенчатая з задньою передачею

Передні гальмівні механізми

 
Дискові з гідравлічним приводом і армованими гальмівними магістралями

Задні гальмівні механізми

 
Монодісковій з гідравлічнім приводом и суміщеній з переднімі гальмівнімі механізмамі Загальної магістраллю

Підвіска передня

 
Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори зі збільшеним ходом і компенсаційної камерою, гвинтові пружини

Підвіска задня

 
Маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтові пружини

Тип приводу

 
Ланцюговий привід провідної осі (маркування ланцюга 428H), виробник ланцюга CHOHO

Колісні диски

 
Сталеві (захищені від корозії катафорезного обробкою)

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Shineray ROVER 250

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Shineray ROVER 250
Також вас можуть зацікавити

SharX 200

87010.00 грн.

Forte Hunter 125

48125.00 грн.

Квадроцикл LONCIN LX200AU-2

0.00 грн.

Comman Rival 125cc

45045.00 грн.

BRAVES 200 LUX

88550.00 грн.

Comman ATV 125 XT-N

37345.00 грн.