ЦІНА
90475 - 127820 грн.

Мотоцикл Круізер

Bajaj Avenger Street 220 Dts-i

Bajaj Avenger Street 220 Dts-i

98945.00 грн.

LIFAN K19

LIFAN K19

90475.00 грн.

Lifan LF250-D

Lifan LF250-D

127820.00 грн.

Lifan V16S (LF250-R)

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Bajaj Avenger Cruise 220 DTS-i

Bajaj Avenger Cruise 220 DTS-i

98945.00 грн.

Мотоцикл Круізер

Мотоцикл Круізер - серійна модель, яка спочатку була розроблена для тривалих подорожей по трасі. Найперші Круїзери були випущені в продаж ще в 1980 році популярним брендом Harley-Davidson. Така мототехніка відрізнялася низько посадженими сидіннями, величезною кількістю блискучих хромованих елементів і вертикальною посадкою. Всі моделі були досить важкими, що повністю відповідало їх великим габаритам.

Обенности Мотоцикл Круізер

Сучасний Круізер - мотоцикл, який спочатку був розрахований для неспішних поїздок по місту або за його межами. Деякі моделі укомплектовані обтекателями і вітровим склом.
Головна відмінна риса полягає в наявності двигунів з низькими оборотами (величезна тяга «на низах») і великою кількістю хромованих деталей. Останній елемент залишився незмінним ще від перших моделей. Щоб купити Круізер, необхідно мати початковий досвід водіння мототехникой. Незважаючи на його великі габарити, він є одним з найбільш надійних і безпечних транспортних засобів.

Види дорожніх Круізер

Купити Круізер в Україні може кожен бажаючий, завдяки величезному асортименту. У продажу представлені моделі полегшеної конструкції, зі знімними сумками, з різними видами двигунів.

Виділяють кілька популярних різновидів:

  • Боббер - класична модель, з якої знімалася облицювання, знімалися крила, був використаний невеликий паливний бак, зменшувалася колісна база. Залишали незмінною тільки раму з короткою виделкою. Саме так виглядали американські боббер в 1930-1940-хх роках.
  • Чоппер - ще одна популярна різновид дорожніх моделей. Такі мотоцикли Круїзери мають витягнуту передню вилку і раму, що є їх відмінностями від класичної мототехніки.
  • Беггер - відрізнити цей байк від інших дорожніх мотоциклів можна завдяки наявності бічних сумок, які прозвали «беги». В основному виробники використовують пластик для виготовлення даних сумок, але можна зустріти конструкції з шкіряними «бегамі».
  • Скремблер - цей вид має багато спільного з боббер. Наявність рельєфних коліс дозволяє кататися по бездоріжжю і асфальтованому покриттю. Додаткові особливості: високо підняті вихлопні труби і підвіски з збільшеними ходами.

Купити мотоцикл Круізер

Вибрати й купити мотоцикл Круізер в Україні можна за вигідними цінами, скориставшись допомогою продавців-консультантів мотосалону АМ-Мото. Мототехніка продається з необхідним пакетом документів для подальшого оформлення і з гарантією.
Жителі Кременчука та Полтавської області можуть особисто відвідати наш салон і забрати вподобаний байк. Всі інші жителі інших областей можуть купити мотоцикл Круізер з доставкою в будь-який населений пункт. Також, можливий варіант покупки мототехніки в розстрочку на вигідних умовах: клієнт робить перший внесок, а решта суми ділиться на певні частини