Тематика 2

01.09.2020

Cruiser

 

Мотоцикли Cruiser 

Мотоцикли Cruiser беруть свій початок в Америці, і вони так сподобалися мільйонам мотоциклістів, що тепер майже у кожного виробника в лінійки обязательноесть крузер і виробляють їх по всьому світу. Починаючи з індійських мотоциклів Bajaj (Bajaj Avenger Cruise) і китайських Lifan (Ліфн) (DB250LF) і закінчуючи такими компаніями, як і Harley-Davidson в США, Yamaha в Японії. 

Круїзери і чоппери (круизер з подовженою рамою і передньою вилкою) користуються величезною популярністю, де б ви не були.

Ці байки, відомі своїм стилем і комфортом, мають позачасовий атмосферою, яка знаходить відгук у серцях байкерів у всьому світі ...

Cruiser - відмінний варіант для новачків через їх розслабленої посадки і низьку висоту сидіння. 

Круїзери також бувають самих різних розмірів двигуна і шасі, а це означає, що незалежно від вашого рівня навичок водіння, для вас знайдеться мотоцикл.

Які бувають Круїзери

Мотоцикли Cruiser бувають різних форм наприклад Чоппери і боббер, розмірів, від великих та потужних до легких і маневрених.

Чоппер - це тип мотоцикла, який був або модифікований, або побудований з нуля, щоб мати автентичний зовнішній вигляд «чопера».

Основними особливостями, які виділяють його, є більш довга конструкція рами і розтягнута передня вилка.

Щоб отримати більш довгу передню частину встановить вилку більшою дленія. Ще одним унікальним аспектом конструкції чопера є відсутність задньої підвіски, що означає, що рама мотоцикла простягається від шиї (або передній частині рами) до заднього колеса. Це може зробити керування мотоциклом більш складним, а поїздку - більш «вибоїстій». Кому-то ці атрибути можуть здатися радикальними, але вони необхідні для бажаного образу. Один з варіантів, який стає все більш популярним серед чопперів, - це низький кліренс від рами до землі або низький посадковий вид. Добре відомими прикладами конструкції чопперів є кастомізовані круїзери

В Мотомагазин Артмото-К представлені як одноциліндрові потужністю до 20 к.с Bajaj Avenger Cruise і Bajaj Avenger Street - це дуже хороший варіант для новачків, і його легко налаштувати під свій стиль їзди, якщо ви побажаєте залишити його після фази «новачок». Ознайомтеся з нашим порівняльним тестом

Якщо вам вже хочеться більше потужності і мотоцикл, щоб побільше було, тоді круизер Lifan V16 (LF250-D) з двоциліндровим двигуном то що потрібно, він видає велику потужність, але не надто лякає, а дозволяє новачкам розвиватися в майстерності їзди, а досвідченим комфортно себе почувати в дальняк. Низька висота сидіння дозволяє пілоту, навіть невеликого зростання, легко торкатися землі. 

Ознайомтеся з тестом, ще одного чудового мотоцикла початкового рівня

Запчастини та аксесуари Cruiser

Ринок мотоциклів цього класу величезний, надаючи власникам практично безмежні можливості в індивідуалізації свого коня.

Коли справа доходить до запчастин і аксесуарів для круизеров, команда АртМото-К тримає руку на пульсе.От дисків і шин до одягу і кофров.


 

Також вас можуть зацікавити
Lifan LF250-D

Lifan LF250-D

126160.00 грн.

Bajaj Avenger Cruise 220 DTS-i

Bajaj Avenger Cruise 220 DTS-i

97660.00 грн.

Bajaj Avenger Street 220 Dts-i

Bajaj Avenger Street 220 Dts-i

97660.00 грн.