ORiX 125 B/S
відрізняється від свого найближчого побратима новим двигуном, який на відміну від усіх схожих забезпечений балансувальним валом.
Якщо ви уважно подивіться на фото, Ви знайдете деякі схожі елементи зі старшим братом - моделлю SharX 200.
Різноманітність різних квадроциклів на ринку України дуже масштабна і всі вони схожі один на одного. Є відверто застарілі моделі, є варіанти новіші та сучасніші. Але ORiX відрізняється від більшості.
Найголовнішим елементом є інша конструкція рами. Вона має кілька поперечних підсилювачів, також зміщене вперед консольне розташування точок кріплення передніх важелів. Вона пофарбована за новою технологією з первинним ґрунтуванням. Це має як естетичну сторону - гарний вигляд і поєднання кольорів пластика та рами, так і функціональну - довговічність покриття та відсутність передчасної іржі.
Задній маятник закріплений до рами в точках рами, які перенесені вище – це дозволило подовжити хід підвіски та покращити характеристики керованості моделі. Це важливо, тому що багато інших модифікацій схильні до так званого "козління" - вони на косогорах і при швидкості вище 30 км/год через великі вібрації та інші настановні кути підвіски підстрибують і скачуть навіть на невеликих нерівностях, утруднюючи руліжку, втрачаючи зчеплення коліс з дорогою та породжуючи невпевненість.
На додаток, у Орікса прояв це нівелюється не лише іншими характеристиками підвіски, а також довшою колісною базою та розширеною колією передніх коліс. Це чітко видно на фото. Ці елементи конструкції були особливо важливі для моделі з потужнішим мотором об'ємом 150 см 3, яка надійде у продаж одночасно зі 125-кою. Такий квадрик, завдяки збільшеним можливостям, дозволить отримати не тільки більше динаміки при їзді, а й додасть емоцій навіть для дорослих людей (не тільки для підлітків), якщо вони захочуть спробувати його у справі.Докладніше про модель OriX 150 тут.
Змінений геометричний розмір рами дозволив вмістити більш ємний бензобак, тут об'ємом 4,2 літра.
Важливим за значимістю технічним нововведенням є комплектація моделі двигуном виробництва компанії Jianshe з балансувальним валом . Агрегат не просто аналог дельто-альфівських двигунів дешевого цінового сегмента. Це зовсім інший варіант з наявним балансувальним валом, який істотно знижує вібраційний фон при їзді. Зовнішні особливі візуальні відмінності на двигуні помітні і дозволяють переконатися в тому, що агрегат відрізняється від більшості.
Зверніть увагу на приплив у верхній частині блоку двигуна - це місце розташування балансувального валу. А якщо Вам продавці інших квадроциклів будуть розповідати, що це неможливо чи такого немає - просто подивіться на сусіднє фото. Думаємо, що це красномовніше говорить про те, що вони намагаються злукавити, просуваючи свій товар, або ж просто далекі від знань технічного порядку.
Додатковою особливістю є те, що двигун фактично розміщений на поздовжньому підрамнику, який, у свою чергу, кріпиться до рами через сайлентблоки. Така особливість обумовлює значне зниження вібрацій і зменшує можливість мимовільного відкручування кріпильних з'єднань в першу чергу двигуна і в другу всіх навісних елементів, що кріпляться на саму раму. Разом з балансвалом це дозволить керувати квадрцоїклом з більшим комфортом при їзді.
А ще доповненням за характеристиками стане глушник із напівпрямоточним вихлопом та збільшеним діаметром випускної системи. Деталь не дешева, з більш об'ємним випускним каналом, збільшеною продуктивністю та краще на вигляд ніж типові стокові на багатьох дугих моделях.
Зверніть увагу на конструкцію задньої цапфи, яка фіксує провідну задню вісь. Її конструкція відрізняється тим, що кріпильна скоба гальмівного супорта знаходиться не в частині торця, а має змінену форму і перенесена вгору. Саме кріплення цапфи додатково закріплене за допомогою трьох фіксуючих болтових з'єднань.
З супортом все просто - таке розташування забезпечує не тільки його безпеку (якщо він розташований ззаду в торці - він більш схильний до проблем механічних пошкоджень і забрудненості), до того ж його кріпильна скоба має іншу форму і товщину - вона більш надійно фіксує сам супорт.
Управління як передніми, так і задніми дисковими гальмами зазвичай покладено на два важелі, розміщені на кермі.
А ось як виглядає основний інструментарій водія. Триколірна панель з контрастним РК-дисплеєм нової конфігурації. Всі необхідні параметри під рукою, корпус утоплений у нішу під кутом нахилу, зверненим до водія, щоб інформацію можна було зчитувати легко. Над панеллю височить протисонячний козирок, щоб зберегти візуальну доступність параметрів, що відображаються навіть у яскравий сонячний день.
ПОБАЧИТИ ЩЕ