CHIX 110

0 відгуків

Код: atv0016

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 38115.00 грн.

Модель: CHIX 110

КВАДРОЦИКЛ ДИТЯЧИЙ CHIX 110

Дитячий квадроцикл ATV СHiX з бензиновим мотором.

ChiX найменший з усіх бензинових квадриков і орієнтований насамперед на діточок вікового діапазону від 8 до 12 років. Звичайно він може бути цікавий і для дітей інших вікових категорій, але точно не дорослих.

В опціон моделі передбачені основні елементи, які в першу чергу спрямовані на безпечне освоєння молодим поколінням основ їзди:

1. Обмежувач відкриття дросельної заслінки. Це нескладний в налаштуванні механізм складається з одного регулюючого гвинта, закручуючи / відкручуючи коториq батько може обмежити обертів двигуна і, як наслідок, максимальну швидкість квадроцикла. Це особливо важливо для дітей, які не знають страху і ще не досягли стійких навичок в управлінні своїм першим транспортним засобом, який не менш спритне ніж вони самі))).

2. Пульт дистанційного запуску двигуна дозволяє не тільки його запускати на відстані, але і глушити дистанційно якщо дитина вже занадто захопився і все більше збільшує темп, а тато / мама бачить, що поріг безпеки незабаром буде перевищено. Просто натискаєте на кнопку і двигун перестає працювати. Однак візьміть до уваги, що відстань керуючий сигнал не повинно перевищувати 25-30 метрів віддалення від брелока.

3. Кнопка аварійної зупинки двигуна. Цей пристрій виглядає як кнопка із запобіжним ковпачком, який надітий зверху і замикає електричний ланцюг подачі живлення на іскроутворення. У свою чергу кнопка забезпечена гумовим подовжувачем з карабіном кріплення до одягу наїзника. Якщо раптом станеться ситуація коли дитина втратить управління, випусти в кермо і відхилиться назад або занадто нахилиться в одну зі сторін запобіжний ковпачок зривається з місця посадки і ланцюг розмикається, а двигун моментально перестає працювати. Дублююча клавіша стоп-двигун знаходиться і на лівій рукояті керма і діти старшого віку можуть самі контролювати аварійний момент якщо необхідно моментально зупинити рух

 4. На дисплеї приладової панелі енаходітся індикатор активованої передачі. Дякую цьому інструменту дитині можна наочно показати, що означають чергуються символи і як вони пов'язані зі швидкістю руху. Тобто можна пояснити межі по руху і позначити завдання не перевищувати певні обмеження. Функція швидше сприяє вихованню слухняності, але в той же час дитина почне розуміти більше, а знання, як відомо - сила

За механічно-опорної частини ChiX виконаний за типовими технологіями для такої категорії техніки. Двигун потужністю 7 кінських сил розташований досить глибоко всередині рами. Пластикові елементи облицювальних панелей закривають його з кожної зі сторін. Зверніть увагу на те, що простір де розташовуються ноги водія захищено виступаючими пдастіковимі частинами по периметру. Це виключає дотик ноги з гарячими частинами двигуна. Важливий атрибут, тому що отримати опік від розігрітого двигуна було б дуже легко, якби мотор виходив за габарити або ні прикритий пластиковими елементами корпусу.

 Гальмівна система маленького ChiX складається з двох гальмівних елементів барабанного типу, якими оснащені передні гальма і монодісковим гальмівним механізмом з гідравлічним приводом, який розташований позаду. Обидва гальма управляються важелями на кермі. Зліва на фото конструкція переднього барабанного гальма, праворуч - задній дисковий. Ззаду передбачено наявність ліхтаря стоп-сигналу, який спалахує при активації будь-якого з гальмівних механізмів.

 Підвіска передня на Чикса має незалежну конструккцію і складається з здвоєних поперечених важелів. Втулкові елементи передніх важелів забезпечені прес-маслянками для поновлення мастила. Якщо шприцевать ці елементи регулярно - підвіска проживе довше. Задня підвіска це один великий маятниковий важіль на якому кріпиться сам приводний механізм і вісь на якій закріплені колеса

Задній багажник також передбачений в моделі. Але його роль скоріше в тому, щоб в разі падіння квадроцикла на бік він виконав додаткову обмежувальну функцію і не дозволив квадроциклу повністю перевернутися. У будь-якому випадку його наявність плюс і для зовнішнього вигляду і для функціональності.

Двигун, тип

 
Бензиновий, горизонтально розташований, 4-х тактний, одноциліндровий, двохклапанний.

Об'єм, см3

 
107

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
7 / 7500

Система запалювання

 
Електронне (CDI) з електростартером для запуску двигуна

Система охолодження

 
Повітряного охолодження

КПП

 
Автоматична трансмісія, Передній хід / Нейтраль / Задній хід

Передні гальмівні механізми

 
Барабанні з механічним ручним приводом важелем розташованим на кермі

Задні гальмівні механізми

 
Монодісковий з гідравлічним приводом і однопоршневим супортом

Підвіска передня

 
Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори, гвинтові пружини.

Підвіска задня

 
Маятниковий важіль з пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтова пружина

Максимальна швидкість

 
43

Колісні диски

 
Сталеві з декоративними накладками

Макс крутящий момент, Нм/об.мин

 
7.1 / 6000

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про CHIX 110

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд CHIX 110
Також вас можуть зацікавити

SharX 200

87010.00 грн.

Forte Hunter 125

48125.00 грн.

Квадроцикл LONCIN LX200AU-2

0.00 грн.

Comman Rival 125cc

45045.00 грн.

BRAVES 200 LUX

88550.00 грн.

Shineray ROVER 250

80080.00 грн.