ODES ASSAULT 650

0 відгуків

Код: ODES650

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 339300.00 грн.

Модель: ODES ASSAULT 650

ODES ASSAULT 650

Бренд уже давно відомий і продається в декількох поколіннях і в США і в країнах Європи. Техніка та якість виконання володіє позитивною репутацією.
силовий агрегат
V-образна бензинова двійка - затребуваний тип двигуна для більшості подібної техніки.
- двоциліндровий двигун однозначно краще будь-якого одноциліндрового агрегату на досить важкому позашляховому транспортному засобі.
- Більший крутний момент, який зміщений в зону низьких оборотів.
- Момент, що крутить для ATV в важких дорожніх умовах при їзді по болту, пухким ґрунтам, під нахилом на 45 градусів і вище навіть важливіше, ніж величина потужності в кінських силах.
У двоциліндрового агрегату ODES досягається в середньому діапазоні оборотів: 62 ​​н / м в діапазоні 4900-5300 об / хв,
- Двигун в версіях Odes володіє ступінь стиснення 10.3: 1. Механізм газорозподілу передбачає наявність 4 клапанів на кожен з циліндрів. Таке рішення дозволяє збільшити потенціал потужності, що також дає збільшення моторесурсу двигуна.
У кожній голівці циліндра знаходиться один розподільний вал, приводиться пластинчастої ланцюгом.
Обидва циліндра двигуна розташовані поздовжньо для зменшення ширини і раціональному розподілу ваги. Двигун закритий декількома екранами захисними для мінімізації попадання бруду / вологи в вузлові елементи.
Система харчування двигуна це розподілене уприскування палива.
Всі компоненти системи від виробника DELPHI.
А найголовнішим і цікавим буде варіант інший прошивки ECU (для бажаючих), розробленої самим виробником і дозволяє збільшити потенційну віддачу мотора, яка не буде негативно впливати на моторесурс. Нове ПЗ дозволить збільшити деякі значущі параметри. Але докладніше про це розповімо трохи пізніше.

Трансмісія і система повного приводу

Безступінчатий варіатор (CVT).
Понижаюча (L) - в даному положенні досягається максимальний крутний момент при низькій швидкості, що необхідно для підняття в гору, буксируванні або збереження постійно низькій швидкості, при виконанні сільськогосподарських чи інших важких робіт;
Що підвищує (H): стандартний режим для звичайного руху квадроцикла як в моноприводних так і в режимі 4х4.
При активації режиму повного приводу, розподіл моменту між осями ділиться рівно навпіл, в пропорції 50 на 50. Такий алгоритм роботи не вимагає окремого ускладнення конструкції у вигляді блокування міжосьового диференціала, а по надійності однозначно краще, тому що все це проста механіка.

 Для підвищення прохідності диференціал переднього моста має жорстку механічне блокування з виконавчим електроприводом.

Активується вона кнопкою, розташованої за обмежувальним прапорцем блоку управління, який керує системою 4х4.
Перемикання між режимами їзди вперед і назад організовано за допомогою зручного, беручкого важеля, розташованого з правого боку.
Єдиним обмеженням в цьому випадку є необхідність зупинки для мобілізації трансмісії або навпаки «розпусканні» її при переході
в режим заднього приводу.,


Загальні корисні компоненти винесені на дві бічних панелі.
Справа важіль управління режимами трансмісії, зліва додатковий роз'єм на 12 Вольт, USB-порт і замок запалювання.
 

Панель приладів дуже інформативна. Основні контрольні сигнальні лампи, розташовані в колодязях з боків дисплея:
- датчик недостатнього тиску в масляній системі
- активоване гальмо стоянки
- сигнальна лампи несправності електропідсилювача рульового управління
- контрольна лампа зарядки батареї
- індикатор недостатнього рівня палива

На дисплеї відображаються головні параметри режиму руху, поточну швидкість, роботи системи повного приводу, температури і загального рівня палива, а також сигнальний індикатор несправності.

Стрілочна індикація обертів двигуна і швидкості займає два великих циферблата.

Комплектація всіх моделей обов'язково передбачає наявність фаркопа.
Обов'язковою доповненням є і те, що в якості висновку електроживлення в конструкції ODES ATV використовується найбільш поширена у нас вилка на сім контактів (стандартний євророз'єм).
Такий тип повністю задовольнить можливість буксирування більшості причепів для легкових автомобілів. Роз'єм спеціально розташований високо на кронштейні, оскільки це повністю виключає потрапляння вологи, окислення контактів і / або замикання
Важливим буде і те, що буксирувальний-тяговий потенціал квадроцикла вельми значний, тягове зусилля якого при старті досягає величини більше 866 кг. Причому ця величина досягається в підвищеному регістрі трансмісії. А дозволена маса причепа може досягати 1050 кг.
Найбільш поширена на даний момент схема підключення з "вилкою" на 7 контактів ( «європейський» роз'єм). Вона застосовується при приєднанні більшості причепів для легкових машин.


У стандартну комплектацію 650-го входить лебідка з електричним приводом.
Вона розвиває тягове зусилля в 3000 Lbs / 1360 кг. і здатна навіть підвісити квадроцикл вертикально.

Рама нових моделей ATV ODES являє собою нову двошарову структуру. Основний прямокутний каркас знаходиться в нижній площині і на ньому закріплені силові поперечки фронтальна і задня. Задня виконує роль інтегрованого підрамника, на якому закріплена частина елементів позашляховика. А передня частина є основою для кріплення елементів підвіски, рульового управління і інших деталей конструкції. У цьому полягає основна удосконалення, тому як раніше рама була розгалужену багаторівневу конструкцію. Вона володіла меншою жорсткістю в поперечній площині, а важила стільки ж. На фото зліва - схема нової рами, праворуч - вже застарілий варіант, який не використовується у виробництві технологами ODES.
Обидві частини з'єднуються силовий поздовжньої структурою вгорі. Вона доповнює загальний силовий каркас додаткової жорсткістю на кручення і перешкоджає деформації у вертикальній площині. Виготовлена ​​рама з конструкційної сталі E235-C (за стандартом EN 10296-1: 2003). Основна перевага нової структури - зменшена вага з одночасним поліпшенням міцності.
Вдосконалений паливного бака в новинках від ODES. Сам модуль розташовується в межах колісної бази над задньою віссю - це найбезпечніше місце, а завдяки тому, що бочонок глушника перемістився в задній звис і досить віддалений від бака, останній перестав відчувати постійний температурний нагрів і, як наслідок, активну випаровуваність палива (це було властиво моделям попередньої серії, коли глушник був збоку і сусідив з баком).
Сам бак виготовлений з комбінації полімеру HDPE з антидифузійним шаром по технології EVOH.
Висока механічна міцність поєднується з хорошою пластичністю і дуже малою вагою бака, при цьому перешкоджає утворенню відкладень через відсутність проникності кисню. А додатковою перевагою служить правильний розподіл ваги при заповненні ємності.

Органи управління на кермі зберегли традиційне розташування кнопок і є простими і зрозумілими. Правий блок завідує режимами трансмісії, лівий іншим функціоналом. Біля лівого модуля знаходиться також активатор лебідки, але він розташований на окремому кронштейні, що дозволяє перенести його в інше місце (при бажанні / необхідності).
Odes в стандарті оснащений електропідсилювачем рульового управління. Це функція особливо необхідна в ситуаціях коли передній міжколісний диференціал заблокований і тоді для здійснення маневру без електропідсилювача райдеру доводилося б докладати значно більше зусилля на кермо.
Лебідка моделі NVTD3000 має відмінну продуктивність, відповідає класу вологозахисту захисту IP67 (можна занурювати в воду), високопродуктивний контактор на 250 Ампер і потужність 2,4 кВт.

Гальмівна система на всіх версіях позашляховиків ODES організована і працює за комбінованою схемою. На правому кермі знаходиться виконавчий резервуар і робочий механізм активації передніх дискових гальм діаметрів 240 мм. Задні диски мають діаметр 236 мм (їх два - по одному на кожне колесо) і приводяться в дію за допомогою педалі гальма під правою ногою водія. Виконавчий робочий циліндр заднього гальма має гідравлічний резервуар для рідини. Однак обидва гальма з'єднані компенсаційної гідролінією. При активному наростання тиску в будь-якому контурі (перед / зад), частина робочого тиску передається на виконавчі механізми інший осі. Тим самим забезпечується стабільність руху по траєкторії і рівномірність прихвата гальмівних механізмів передніх і задніх.
Гальмо стоянки також є - він активується зручним важелем під правою грипсами і приводить в рух тросовий механізм, а механічні актуатори на задніх супортах стискають колодки і фіксують транспортний засіб.
Наостанок згадаємо про шини. Елемент первинної комплектації включає в себе шини низького тиску під брендом MAXWAY.
Передні розмірності 26х9-14 і задні 26х11-14.
У цих шин є одна особливість: боковини зроблені із застосуванням двошарового корду і здатні котитися на мінімальному тиску всього 0,55 Атмосфери. При цьому вони зберігають пружність і шанс розбортування вкрай малий. Це особливо цінно в умовах болотистій місцевості де зчіпний шар грунту дуже рухливий через наявність води і грязьово-трав'яний суспензії. Звичайно, стандарт рекомендованого тиску коливається в межах від від 0,95 Атмосфери до 1,09 Атмосфери, проте в нестандартних умовах шини здатні забезпечити прохідність і при меншій величині накачування. Малюнок протектора орієнтований на грязьові ванни і пухкі грунти. Зворотний бік - ці шини не будуть комфортними на твердому покритті, однак асфальт не є стихією ODES, тому компроміс зміщений в сторону позашляхових напрямків.

Двигун, тип

 
Бензиновий, 4-х тактний, двоциліндровий, V-подібне розташування SOHC, чотирьохклапанний, водяного охолодження

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
46/ 6300

Система

 
Розподілене уприскування палива EFі-DELPHI. Тиск в паливній системі 3,56 атмосфери. Паливо, що використовується бензин з октановим числом 92 і вище. Хімсклад палива повинен відповідати нормам екологічного класу EURO4. Не можна використовувати паливо з наявністю таких компонентів як: фосфор, сполуки свинцю та заліза, ароматичні аміни (Монометиланіліни або моноетіланлініи)

Система запалювання

 
Електронне (CDI) з електростартером. Виробник ECU, компонентів і датчиків - DELPHI

Система охолодження

 
Водяне охолодження з двоступеневої продуктивністю водяного насоса. Монорадіаторная панель з двома вентиляторами примусового обдування. Фронтальна частина панелі передбачає наявність захисної сітки. Загальна місткість системи 7,6 л. Відкриття великого контуру відбувається при нагріванні системи до 65 градусів Цельсія, активація вентиляторів при 88 градусах Тип антифризу - G11, на основі етиленгліколю, що містить пакет неорганічних присадок (силікатних)

Система електроживлення

 
Акумуляторна батарея DYNAVOLT MG20HL-BS-C. Напруга 12 Вольт. Тип свічки запалювання DCPR8E / NGK

КПП

 
Автоматична з режимами підвищеного ряду (H) і зниженого ряду (L), безступінчатий варіатор + задня передача; Передбачені режими (P) - паркінг, (R) - задній хід, (N) - нейтральна передача; Загальний обсяг трансмісійного масла 460 мл .; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для більш холодних температур

Передні гальмівні механізми

 
Дискові з гідравлічним приводом - передній елемент двухконтурной комбінованої системи

Задні гальмівні механізми

 
Дисковий з гідравлічним приводом - задній елемент двухконтурной комбінованої системи. Окремий механічний привід гальма стоянки задіє задні гальмівні механізми.

Підвіска передня

 
На подвійних поперечних важелях з пружинно-гідравлічної амортизаторной стійкою. Діапазон ходу стиснення 130 мм

Підвіска задня

 
На подвійних поперечних важелях з пружинно-гідравлічної амортизаторной стійкою і стабілізатором поперечної стійкості. Діапазон ходу стиснення 140 мм

Обсяг паливного бака

 
22±1

Колісні диски

 
Легкосплавні диски з подвійною отбортовкой

Розмір шин передні / задн

 
AT26 × 9-14 - передні / AT26 × 11-14 - задні. Діапазон робочих тисків від 97 до 110 кПа (від 0, 95 Атмосфери до 1,09 Атмосфери). Максимальний тиск

Вантажопідйомність

 
250

Рекомендований клас в'язкості масла

 
Трансмісійні масла для КПП, і диференціалів: Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90; MOBIL Mobilube 1 SHC 75W-90;. Моторні масла: Silkolene QUAD ATV 10w40; Motorex ATV Quad 4T 10W40; Антифризи: HEPU G11; RAVENOL HTC Protect G11 Concentrate.

Споряджена маса (без урахування палива)

 
406

Высота, мм

 
1440

Длина, мм

 
Загальна довжина транспортного засоби - 2 450; Передній звис - 455; Задній звис - 495

Допустимая масса буксируемого прицепа, кг

 
>1050

Клиренс, мм

 
288

Колесная база, мм

 
1500

Макс крутящий момент, Нм/об.мин

 
62 / 5300

Система полного привода

 
Двоступенева роздавальна коробка з заниженою передачею. Привід здійснюється на передню і задню осі за допомогою передачі крутного моменту карданними валами. Повний привід (4WD) з розподілом передачі крутного моменту 50/50 між передньою і задньою осями, наявність жорсткої блокування переднього міжколісного диференціала Місткість масляної системи переднього диференціала 180 мл .; Місткість масляної системи переднього диференціала 220 мл .; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для більш холодних температур

Система смазки

 
Примусова, з мокрим картером і та двоканальним масляним насосом підвищеної продуктивності. Діапазон варійованих величин тиску від 1.8 Bar до 3 Bar в діапазоні від 1250 об / хв до 2000 об / хв .; Загальна ємність масляної системи 2,25 л .; Обсяг масла при заміні 1,9 л.

Ширина, мм

 
Загальна ширина транспортного засобу посилання - 1 246; Ширина передньої колії - 1010; Ширина задньої колії - 970

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про ODES ASSAULT 650

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд ODES ASSAULT 650
Також вас можуть зацікавити

SharX 200

88140.00 грн.

Forte Hunter 125

48750.00 грн.

Квадроцикл LONCIN LX200AU-2

0.00 грн.

Comman Rival 125cc

45630.00 грн.

BRAVES 200 LUX

89700.00 грн.

Shineray ROVER 250

81120.00 грн.