ODES TERRAIN BOOSTER 800 

0 відгуків

Код: ODES800 

 

Доступність: Під Замовлення

Ціна: 373450.00 грн.

Модель: ODES TERRAIN BOOSTER 800 

ODES TERRAIN BOOSTER 800 

Бренд давно відомий і продається в декількох технічних поколіннях і в США і в країнах Європи. 

Силовий агрегат

800-т кубовая V-образна бензинова двійка це, відмінний агрегат для більшості подібної техніки. Збільшена в порівнянні з 650-кою кубатура дала приріст крутного моменту в 17% і становить 73 Н / м при 5000 об / хв-1.Однак набагато важливіше те, що більша частина збільшеного зусилля досягається в діапазоні оборотів 4300-4800. Для позашляховика саме те, що необхідно.

Крім цього, у двоциліндрового агрегату є три вагомі переваги:

- він однозначно краще будь-якого одноциліндрового примірника на досить важкому позашляховому транспортному засобі. Великий крутний момент, який зміщений в зону низьких і середніх оборотів. Цим не можуть похвалитись одноциліндрові агрегати, тому що форсування у одного "котла" можна досягти лише двома способами: збільшення кубатури або шляхом збільшення ступеня стиснення і підвищення оборотів на яких досягається максимум потужності. Але ж це не мотоцикл. Який сенс викручувати мотор в дзвін доводячи його до 8-ми і більше тис оборотів? Ресурс буде точно менше, а тепло- і вібронагруженность надлишкових.

- Момент, що крутить для ATV в важких дорожніх умовах при їзді по болту, пухким ґрунтам, під ухилом на 45 градусів і вище навіть важливіше, ніж величина потужності в л.с. Це аксіома.У трьохциліндрового агрегату ODES досягається в середньому діапазоні оборотів: 68 н / м в діапазоні 4300-54800 об / хв, спробуйте поцікавитися величиною крутного моменту (вимірюється в Н / м) і за яких оборотах він розвивається у моделей аналогічних, але оснащених одним циліндром - багато що стане ясніше.

- Двигун в версіях Odes володіє ступінь стиснення 10.3: 1. Однак механізм газорозподілу передбачає наявність 4 клапанів на кожен з циліндрів. Таке технічне рішення дозволяє збільшити потенціал потужності, але без більш збільшення навантаження на деталі ЦПГ (так було б якби ступінь стискування становить 11 одиниць і більше). Зворотний бік такої медалі - це збільшення моторесурсу агрегату (звичайно ми говоримо про двигун саме для цього транспортного засобу з урахуванням співвідношення кожного кілограма маси на одиницю потужності і навантажень на агрегат в умовах бездоріжжя).

 

У кожній голівці циліндра знаходиться один розподільний вал, який приводиться в рух пластинчастої ланцюгом, а регулювання теплових зазорів на впускних і випускних клапанах час від часу потрібно здійснювати за допомогою звичайних щупів. Можна звичайно сказати що це недолік - мовляв, коли час прийде потрібно розбирати багато елементів, щоб дістатися до циліндрів, а це занадто багато роботи. Обидва циліндра двигуна розташовані поздовжньо для зменшення ширини і раціональному розподілу ваги. Двигун закритий декількома екранами захисними для мінімізації попадання бруду / вологи в вузлові елементи.

Система харчування двигуна це розподілене уприскування палива. Всі компоненти системи від виробника DELPHI. Використання подібної системи не ново, цей виробник уже давно і міцно застовпив собі місце в сфері моторобудування і різних електронних компонентів для ТЗ. Як у будь-якої системи DELPHI має і плюси і мінуси. Деякі компоненти не виключно надійні, але як запчастини вони доступні і не стоять ультра-дорого. А найголовнішим і цікавим для споживача буде варіант інший прошивки ECU (для бажаючих), розробленої самим виробником і дозволяє збільшити потенційну віддачу мотора, яка не буде негативно впливати на моторесурс. Нове ПЗ дозволить збільшити деякі значущі параметри. Але докладніше про це розповімо трохи пізніше.

Трансмісія і система повного приводу

Всіма "рухами" завідує безступінчатий варіатор (CVT). Стандартний тип КПП, який використовується на аналогічних всюдиходах. Конструкція не має особливих проблем, через проміжні вали потужність передається в редуктор раздатки із знижуючим рядом. У ній дві групи шестерень відповідають за режими:

Понижаюча (L) - в даному положенні досягається максимальний крутний момент при низькій швидкості, що необхідно для підняття в гору, буксируванні або збереження постійно низькій швидкості, при виконанні сільськогосподарських чи інших важких робіт;

Що підвищує (H): стандартний режим для звичайного руху квадроцикла як в моноприводних так і в режимі 4х4.

Подальший розподіл моменту відбувається через провідний вал з яким стикуються карданні вали, а вони в свою чергу передають енергію обертання на редуктори переднього і заднього мостів. Важливо відзначити, що при активації режиму повного приводу, розподіл моменту між осями ділиться рівно навпіл, в пропорції 50 на 50. Такий алгоритм роботи не вимагає окремого ускладнення конструкції у вигляді блокування міжосьового диференціала, а по надійності однозначно краще, тому що все це проста механіка . До того "гребти" постійно будуть колеса обох осей. 

Для підвищення прохідності диференціал переднього моста має жорстку механічне блокування з виконавчим електроприводом. Активується вона кнопкою, розташованої за обмежувальним прапорцем блоку управління, який керує системою 4х4.

Перемикання між режимами їзди вперед і назад організовано за допомогою зручного, беручкого важеля, розташованого з правого боку.

Єдиним обмеженням в цьому випадку є необхідність зупинки для мобілізації трансмісії або навпаки «розпусканні» її при переході в режим заднього приводу.

 

Загальні корисні компоненти винесені на дві бічних панелі. Справа важіль управління режимами трансмісії, зліва додатковий роз'єм на 12 Вольт, USB-порт і замок запалювання. Їх розташування передбачає мінімальну можливість випадкового дотику підключених конекторів при керуючих діях кермом в активному режимі бездоріжжя.

Панель приладів без особливих графічних приколів, але дуже інформативна. Основні контрольні сигнальні лампи, розташовані в колодязях з боків дисплея:

- датчик недостатнього тиску в масляній системі

- активоване гальмо стоянки

- сигнальна лампа несправності електропідсилювача рульового управління

- контрольна лампа зарядки батареї

- індикатор недостатнього рівня палива

На дисплеї відображаються головні параметри індикації режиму руху, поточного параметра швидкості, роботи системи повного приводу, температури і загального рівня палива, а також сигнальний індикатор несправності, якщо така має місце. Стрілочна індикація обертів двигуна і швидкості займає два великих циферблата.

Оскільки ODES, крім розважальних поїздок в глибинці, повинен впоратися і з більш важкою роботою, комплектація всіх моделей обов'язково передбачає наявність фаркопа. Він стандартизований під європейські вимоги і дозволить взяти "на хвіст" практично будь-який причіп / трейлер / лафет. Конструкція продумана таким чином, щоб винос по довжині несучого кронштейна фаркопа майже виключив можливість торкання причепа і задньої частини квадроцикла в небезпечному режимі "складання міні автопоїзда". Тобто, якщо все ж таке станеться, можливість торкання захисної задньої дуги буде єдиною проблемою (і це тільки в тому випадку, якщо запаска закріплена спереду на причепі або інші частини причепа винесені вперед). В іншому варіанті дишло причепа швидше за все упреться в протектор шини і не дістане до корпусу всюдихода

Обов'язковою доповненням є і те, що в якості висновку електроживлення в конструкції ODES ATV використовується найбільш поширена у нас вилка на сім контактів (стандартний євророз'єм). Такий тип повністю задовольнить можливість буксирування більшості причепів для легкових автомобілів. Роз'єм спеціально розташований високо на кронштейні, оскільки це повністю виключає потрапляння вологи, окислення контактів і / або замикання.

Важливим буде і те, що буксирувальний-тяговий потенціал квадроцикла вельми значний, тягове зусилля якого при старті досягає величини більше 866 кг. Причому ця величина досягається в підвищеному регістрі трансмісії. А дозволена маса причепа може досягати 1050 кг.

 

Підвіска TERRAIN BOOSTER 800 повністю незалежна:  

передня - на подвійних поперечних, А-образних важелях, пружинна зі збільшеним ходом амортизаторів і ступінчастим регулюванням преднатяга пружин. Сайлентблоки кріплення важелів забезпечені прес-маслянками для обслуговування. Причому форма передніх важелів має вигнуту структуру, для того, щоб поліпшити геометричну прохідність (особливо при відкат назад у випадках коли рух вперед обмежена). Задня підвіска складається з посилених, що виготовляються методом об'ємної гарячого штампування, важелів з аналогічним набором регульованих демпфуючих компонентів.

 

У стандартну комплектацію 800-го входить також і лебідка з електричним приводом. Вона розвиває тягове зусилля в 3000 Lbs / 1360 кг. і здатна навіть підвісити квадроцикл у вертикальній площині. Це означає, що в разі коли можливості геометричній прохідності вичерпані в арсеналі є елемент, який допоможе вибратися зі складної ситуації і продовжити шлях. Ще цікавий факт: зліва внизу Ви бачите фото фактичного розташування лебідки на нинішній версії ODES, а праворуч фото техніки попередньої генерації. Інженери перенесли саму лебідку на 14 см вгору, по відношенню до вихідного розташування на більш ранній моделі. 

Рама нових моделей ATV ODES являє собою нову двошарову структуру. Основний прямокутний каркас знаходиться в нижній площині і на ньому закріплені силові поперечки фронтальна і задня. Задня виконує роль інтегрованого підрамника, на якому закріплена частина елементів позашляховика. А передня частина є основою для кріплення елементів підвіски, рульового управління і інших деталей конструкції. У цьому полягає основна удосконалення, тому як раніше рама була розгалужену однорівневу конструкцію. Вона володіла меншою жорсткістю в поперечній площині, а важила стільки ж. На фото зліва - схема нової рами, праворуч - вже застарілий варіант, який не використовується у виробництві технологами ODES.

Обидві частини з'єднуються силовий поздовжньої структурою вгорі. Вона доповнює загальний силовий каркас додаткової жорсткістю на кручення і перешкоджає деформації у вертикальній площині. Виготовлена рама з конструкційної сталі E235-C (за стандартом EN 10296-1: 2003). Основна перевага нової структури - зменшена вага з одночасним поліпшенням міцності.

 

А ще ми трохи розповімо про вдосконалення паливного бака в новинках від ODES. Сам модуль розташовується в межах колісної бази над задньою віссю - це найбезпечніше місце, а завдяки тому, що бочонок глушника перемістився в задній звис і досить віддалений від бака, останній перестав відчувати постійний температурний нагрів і, як наслідок, активну випаровуваність палива (це було властиво моделям попередньої серії, коли глушник був збоку і сусідив з баком).

Сам бак виготовлений з комбінації полімеру HDPE з антідіффузним шаром по технології EVOH.

Для довідки:

Поліетилен високої щільності (HDPE) - створюється шляхом об'єднання молекул етилену, таким чином, «полі» і «етилен».

Ми щодня зустрічаємося з тарою і упаковкою з ПЕВП для їжі, напоїв. Список застосувань величезний.

Основні його характеристики:

· легкий, але супер-сильний. 56-ти грамова пляшка може витримати 4 літри;

· Ударостійкий; довговічний і стійкий до погодних умов; стійкий до цвілі, гниття і комах; пластичний: формується, практично в будь-яку форму.

Антідіффузний шар (EVOH) -  являє собою сополімер поліетилену і вінілового спирту, який наноситься на пластикову поверхню на етапі виробництва. Шар EVOH ідеально підходить за всіма своїми параметрами: має дуже високу температуру плавлення, значення температурного розширення, нейтральний і не виділяє шкідливих речовин при нагріванні. Фізичні та хімічні властивості шару EVOH дозволяють знизити кислородопроницаемость стінок труби в тисячі разів, в порівнянні зі звичайним поліетиленом.

Висока механічна міцність поєднується з хорошою пластичністю і дуже малою вагою бака, при цьому перешкоджає утворенню відкладень через відсутність проникності кисню. А додатковою перевагою служить правильний розподіл ваги при заповненні ємності.

Органи управління на кермі зберегли традиційне розташування кнопок і є простими і зрозумілими. Правий блок завідує режимами трансмісії, лівий іншим функціоналом. Біля лівого модуля знаходиться також активатор лебідки, але він розташований на окремому кронштейні, що дозволяє перенести його в інше місце (при бажанні / необхідності).

Звичайно ж Odes в стандарті оснащений електропідсилювачем рульового управління. Це функція особливо необхідна в ситуаціях коли передній міжколісний диференціал заблокований і тоді для здійснення маневру без електропідсилювача райдеру доводилося б докладати значно більше зусилля на кермо.

Лебідка моделі NVTD3000 має відмінну продуктивність, відповідає класу вологозахисту захисту IP67 (можна занурювати в воду),  високопродуктивний контактор на 250 Ампер і потужність 2,4 кВт.

 

Сидіння яке Ви бачите на фото м'яке, довге, дуже зручне. Беручкі рукояті для заднього пасажира доповнені центральним м'яким припливом в центрі - це обмежує переміщення пасажира і не дозволяє йому навалюватися своєю масою на водія, ускладнюючи активність останнього.

Заслуговує на увагу і конфігурація підніжок. Вони розділені на дві різнорівневі платформи. У будь-яких ситуаціях і умовах руху пріоритет відданий водієві, адже він може / повинен управляти квадроциклом і сидячи і стоячи. А якщо врахувати, що з правого боку знаходиться педаль гальма, то основна площадка повинна дозволити розміщуватися стопах без обмежень простору. Саме тому під стопи пасажира додатково організовано платформа, розташована вище. Таким чином він і точку опори має і його стопа не заважатиме водієві в складних ситуаціях руху вниз або швидкого переміщення за змішаним рельєфу з купинами і вибоїнами.

 

Гальмівна система на всіх версіях позашляховиків ODES організована і працює за комбінованою схемою. На правій стороні керма знаходиться виконавчий резервуар і робочий механізм активації передніх дискових гальм діаметрів 240 мм. Задні диски мають діаметр 236 мм (їх два - по одному на кожне колесо) і приводяться в дію за допомогою педалі гальма під правою ногою водія. Виконавчий робочий циліндр заднього гальма має гідравлічний резервуар для рідини. Однак обидва гальма з'єднані компенсаційної гідролінією. При активному наростання тиску в будь-якому контурі (перед / зад), частина робочого тиску передається на виконавчі механізми інший осі. Тим самим забезпечується стабільність руху по траєкторії і рівномірність прихвата гальмівних механізмів передніх і задніх.

Гальмо стоянки також є - він активується зручним важелем під правою грипсами і приводить в рух тросовий механізм, а механічні актуатори на задніх супортах стискають колодки і фіксують транспортний засіб.

Наостанок згадаємо про шини. Елемент первинної комплектації включає в себе шини низького тиску під брендом MAXWAY. Передні розмірності 26х9-14 і задні 26х11-14. У цих шин є одна особливість: боковини зроблені із застосуванням двошарового корду і здатні котитися на мінімальному тиску всього 0,55 Атмосфери. При цьому вони зберігають пружність і шанс розбортування вкрай малий. Це особливо цінно в умовах болотистій місцевості де зчіпний шар грунту дуже рухливий через наявність води і грязьово-трав'яний суспензії. Звичайно, стандарт рекомендованого тиску коливається в межах від від 0,95 Атмосфери до 1,09 Атмосфери, проте в нестандартних умовах шини здатні забезпечити прохідність і при меншій величині накачування. Малюнок протектора орієнтований на грязьові ванни і пухкі грунти. Зворотний бік - ці шини не будуть комфортними на твердому покритті, однак асфальт не є стихією ODES, тому компроміс зміщений в сторону позашляхових напрямків.

Двигун, тип

 
Бензиновий, 4-х тактний, двоциліндровий, V-подібне розташування SOHC, чотирьохклапанний, водяного охолодження

Об'єм, см3

 
800

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
49 / 6700

Система

 
Розподілене уприскування палива EFі-DELPHI. Тиск в паливній системі 3,56 атмосфери. Паливо, що використовується бензин з октановим числом 92 і вище. Хімсклад палива повинен відповідати нормам екологічного класу EURO5. Не можна використовувати паливо з наявністю таких компонентів як: фосфор, сполуки свинцю та заліза, ароматичні аміни (Монометиланіліни або моноетіланлініи)

Система запалювання

 
Електронне (CDI) з електростартером. Виробник ECU, компонентів і датчиків - DELPHI

Система охолодження

 
Водяне охолодження з двоступеневої продуктивністю водяного насоса. Монорадіаторная панель з двома вентиляторами примусового обдування. Фронтальна частина панелі передбачає наявність захисної сітки. Загальна місткість системи 7,6 л. Відкриття великого контуру відбувається при нагріванні системи до 65 градусів Цельсія, активація вентиляторів при 88 градусах Тип антифризу - G11, на основі етиленгліколю, що містить пакет неорганічних присадок (силікатних)

Система електроживлення

 
Акумуляторна батарея DYNAVOLT MG20HL-BS-C. Напруга 12 Вольт. Тип свічки запалювання DCPR8E / NGK

КПП

 
Автоматична з режимами підвищеного ряду (H) і зниженого ряду (L), безступінчатий варіатор + задня передача; Передбачені режими (P) - паркінг, (R) - задній хід, (N) - нейтральна передача; Загальний обсяг трансмісійного масла 460 мл .; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для більш холодних температур

Передні гальмівні механізми

 
Дискові з гідравлічним приводом - передній елемент двухконтурной комбінованої системи. Діаметр диска 240 мм.

Задні гальмівні механізми

 
Дисковий з гідравлічним приводом - задній елемент двухконтурной комбінованої системи. Окремий механічний привід гальма стоянки задіє задні гальмівні механізми. Діаметр диска 236 мм.

Підвіска передня

 
На подвійних поперечних важелях з пружинно-гідравлічної амортизаторной стійкою. Діапазон ходу стиснення 130 мм

Підвіска задня

 
На подвійних поперечних важелях з пружинно-гідравлічної амортизаторной стійкою і стабілізатором поперечної стійкості. Діапазон ходу стиснення 140 мм

Обсяг паливного бака

 
22±1

Колісні диски

 
Легкосплавні диски з подвійною отбортовкой

Розмір шин передні / задн

 
AT26 × 9-14 - передні / AT26 × 11-14 - задні. Діапазон робочих тисків від 96 до 110 кПа (від 0, 95 Атмосфери до 1,09 Атмосфери).

Вантажопідйомність

 
280

Рекомендований клас в'язкості масла

 
Трансмісійні масла для КПП, і диференціалів: Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90; MOBIL Mobilube 1 SHC 75W-90;. Моторні масла: Silkolene QUAD ATV 10w40; Motorex ATV Quad 4T 10W40; Антифризи: HEPU G11; RAVENOL HTC Protect G11 Concentrate.

Споряджена маса (без урахування палива)

 
407

Высота, мм

 
1440

Диаметр цилиндра и ход поршня

 
91 x 61,5

Длина, мм

 
Загальна довжина транспортного засоби - 2 450; Передній звис - 455; Задній звис - 495

Допустимая масса буксируемого прицепа, кг

 
>1050

Клиренс, мм

 
288

Колесная база, мм

 
1500

Макс крутящий момент, Нм/об.мин

 
73/ 5000

Система полного привода

 
Двоступенева роздавальна коробка з заниженою передачею. Привід здійснюється на передню і задню осі за допомогою передачі крутного моменту карданними валами. Повний привід (4WD) з розподілом передачі крутного моменту 50/50 між передньою і задньою осями, наявність жорсткої блокування переднього міжколісного диференціала Місткість масляної системи переднього диференціала 180 мл .; Місткість масляної системи переднього диференціала 220 мл .; Типи трансмісійних масел: GL-4 90 для літнього сезону; GL-4 75W-90 для більш холодних температур

Ширина, мм

 
Загальна ширина транспортного засобу посилання - 1 246; Ширина передньої колії - 1010; Ширина задньої колії - 970

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про ODES TERRAIN BOOSTER 800 

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд ODES TERRAIN BOOSTER 800 
Також вас можуть зацікавити

SharX 200

87010.00 грн.

Forte Hunter 125

48125.00 грн.

Квадроцикл LONCIN LX200AU-2

0.00 грн.

Comman Rival 125cc

45045.00 грн.

BRAVES 200 LUX

88550.00 грн.

Shineray ROVER 250

80080.00 грн.