ORIX 150

0 відгуків

Код: ATV025

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 51870.00 грн.

Модель: ORIX 150

КВАДРОЦИКЛ ORIX 150

КВАДРОЦИКЛ ORIX 150
ORiX 150 - це більш потужна модифікація квадроцикла ORiX 125.

Ці моделі ідентичні за розмірами та комплектаційними параметрами, лише версія 150.
Якщо ви уважно подивитеся на фото, Ви знайдете деякі подібні елементи із старим юмошделом 200. -
Обидва різні варіанти квадроциклів на ринку України дуже масштабні та всі вони квадроциклів на ринку України дуже масштабні та всі ,. Є відкровенно устаревшие моделі, є варіанти нового та сучасного. Ні ORiX відрізняється від більшості.

Самим ключовим елементом є друга конструкція рами. Вона має кілька поперечних присилювачів, а також змішане вперед консольне розподільне розподілене розподілене розподільне розподілене черед розташування розподілення точигасполордого розподілу черед розподільного розподілу розподілення точигасполор. Вона окрашена за новими технологіями з первинним грунтуванням. Це має як естетичну сторону - красивий вигляд і поєднання квітів пластики та рами, так і функціональну - довговічність покриття та відсутність попередньої ржавчини.
Задній маятник закріплений до рами в точках рами, які перенесені вище - це дозволило удлінити ход підвіски та покращити характеристики керованості моделей. Це важливо, тому що багато інших модифікацій склонних до так званого "козлення" - вони на косогорах і при швидкості вище 30 км / ч із-за більших вібрацій та іних установчих углів підвески підривають і скачують навіть на невеликих нерівностях, затрудненій руці, теряє сценізацію колесо з дорогой і порождая неувереність.
У доповненні, в Орикса прояв це нівелюється не тільки своїми характеристиками підвески, а також більш довгою колісною базою і розширеною колісною передньою колесою. Це звітно видно на фото. Ці елементи конструкції були особливо важливими саме для моделей із більш потужним об'ємом мотора 150 см3, який вступив у продажу одночасно з 125 кой. Такий квадрик, завдяки поворотному можливості, дозволить отримати не тільки більше динаміки при появі, але і додавання емоцій навіть для дорослих людей (не тільки для підростків), якщо вони захочуть попробовати його в деле. Детальніше про моделі OriX 125 тут.
Змінений геометричний розмір рами дозволив втручати більший емкий бензобак, тоді як об'єм об'єму 4,2 л.

Вторим за можливостями технічного новшества є комплектація моделей двигуна виробництва. Агрегат не просто аналог дельто-альфовських моторів дешевого ценового сегмента. Це якісне видання, яке при не занадто трудовому обслуговуванні точно проходить, проходить хвороба. Какие-то внешние особенные визуальные отличия на двигателе найти не так просто. Однак, якщо його спостерігати, можна побачити не дуже типовий карбюратор, що відрізняється від багатьох циліндрів - він із алюмінієвого сплаву з розвиненим оребренням, а не чудовий - це стати, прямо підтвердження того, що двигун дійсно має кубатуру 150, і не менше. Самое основное станет понятным позднее, когда Вы завели двигатель и сделали пробную поездку. Проявбтся отличие в ощущениях от езды. Потенціал бОльшої кубатури навіть у вихідних налаштуваннях відчувається дуже явно. 150-ка шустреє і значить боєче чем 125 ти кубовий агрегат, тому що потужність двигуна і крутний момент в зоні середніх оборотів збільшується показником більш потужної агрегати.
А ще доповненням за характеристиками станет глушитель з напівпрямоточним вихлопом ісим цим збільшеним посиленням посиленим збільшеним уїкнетим уснем стимом усім цим увим своїм утим цим великим збільшенням. Деталь не дешевший, з більш об'ємним випускним каналом, збільшений.

Зверніться також до уваги на конструкцію задньої капсули, яка фіксує провідну задню вісь. Це конструкція відрізняється тим, що крепежна скоба тормозного суппорта знаходиться не в торесевій весі в торепевій не в торесевій. Самокреплення кріплення додатково посилено за допомогою трьох фіксируючих болтових з'єднань.
З підтримкою всього простого - таке розташування забезпечує не тільки його збереження (якщо він розташований за більш високим рівнем проблем механічних пошкоджень та забруднень), його крепежна скоба має другу форму та товщину - вона, напевно, надійно фіксує себе.
Управління як передніми, так і задніми дисковими тормозами привично занесено на димх на диму ричага, щнардва ричага, шнаранзлунзаге, щнаруму ричага, щнарва ричага, щнаранзлунзлензлена.

А ось як виглядає основний інструментарій водія. Всі необхідні параметри під рукою, корпус вставний в нішу під углом наклона, обращений к водітелю для того, щоб інформацію можна було зчитувати. Над панеллю возвышается противосолнечный козырек, чтобы сохранить -.

На квадроцикл Орикс встановлений алюмінієвий руль перемінного сечення. Для маленьких квадроциклів це нетипічна деталь, але вона облегчена та прочна, що робить її очевидно краще тонкостенних стальних рулей, які можна відкрити при невеликому столковенні або паденії квадроцикла на боці. Грипси та блоки управління світлотехнічною стандартними, а курок управління газом снабжен обмежувачем

Двигун, тип

 
Бензиновий, 4-х тактний, горизонтального розташування, одноциліндровий, двохклапанний, повітряного охолодження.

Об'єм, см3

 
149

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
12,2 / 7500

Система запалювання

 
Електронне (CDI) + електростартер

Система охолодження

 
З системою примусового повітряного охолодження

Система електроживлення

 
Акумуляторна батарея в штатній комплектації АКБ 12V 7A

Система запуску

 
Електричний стартер

Заправний обсягу масла в двигуні

 
0,9

Передні гальмівні механізми

 
Дисковий з двохпоршневими супортом, гідравлічний, діаметр 180мм

Задні гальмівні механізми

 
Дисковий з двохпоршневими супортом, гідравлічний, діаметр 220 мм

Підвіска передня

 
Незалежна, подвійні A-подібні, поперечні важелі, гвинтові пружини, амортизатори

Підвіска задня

 
Маятникова з пружинно-гідравлічними моноамортизатором і ступінчастим регулюванням преднатяга пружини

Максимальна швидкість

 
67

Витрата палива л/100км

 
3,0

Тип приводу

 
Автоматична + ланцюгової привід ведучого колеса

Обсяг паливного бака

 
4,2

Розмір шин передні / задн

 
19*7-8 / 18*9.5-8

Вантажопідйомність

 
140

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про ORIX 150

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд ORIX 150
Також вас можуть зацікавити

SharX 200

88140.00 грн.

Forte Hunter 125

48750.00 грн.

Квадроцикл LONCIN LX200AU-2

0.00 грн.

Comman Rival 125cc

45630.00 грн.

BRAVES 200 LUX

89700.00 грн.

Shineray ROVER 250

81120.00 грн.