Shineray Tricker 250

0 відгуків

Код: S0005

 

Доступність: In Stock

Ціна: 58520.00 грн.

Модель: Shineray Tricker 250

Мотоцикл Shineray Tricker 250

250-й Трікері від Shineray - це безумовна новинка на українському ринку. Безумовна тому, що ніхто більше з великих китайських мотовиробника її не виробляє і на ринку України до справжнього моменту нічого подібного ніхто не пропонував. Будемо чесними також в тому, що фактично ця модель є однойменною клоном мотоцикла, який придумала і випустила в світ Yamahа під назвою Tricker (XG) 250, пізніше її приклад наслідували й Suzuki з моделлю Grasи Tracker (тільки зробили її більш консервативною за зовнішнім виглядом і деяким технічним деталям).

Якщо Ви копнете глибше в Гуглі - ви зможете переконатися в тому, що цей мотоцикл складно зарахувати до якогось певного сегменту. Колись давно, цю модель придумали фахівці Yamaha. Початок виробництва було датовано 2001 роком, а до 2005-го після поступових модернізацій, модель придбала тисячі шанувальників. Варто згадати і про те, що ще раніше Ямахи в «це ж модельне русло» зайшли і панове з Kawasaki з частково близькою за функціональним призначенням моделлю. Це була KL250 Super Sherpa (вона активно продавалася в період з 1997 року по 2003. Потім була зроблена пауза, але в 2009 дрібносерійне виробництво відновилося, причому без особливих технічних змін. Але у моделі від Kawasaki багато своєрідних елементів, відмінних від Yamahовского Trickera.

Головна фішка Trickerа - його «сімбіозное позакласового». Можливо, термін непросте для розуміння, але він досить повно відображає сенс - частини совершеннно різних конструкцій зібрали в одну так, що вийшов результат виявився неординарним, новим і корисно функціональним. Він поєднує в собі елементи посадки велосипеда BMX з підвіскою від невеликого кроссового мотоцикла і аж ніяк не маленький движок, який, при наявності хороших їздових навичок у пілота, може дозволити творити маленькі райдерскіе чудеса. Власне це і було за задумом його творців тим, що зробить цей байк абсолютно оригінальної «штучкою для виконання їздових трюків» (від англійського «trick» - трюк, витівка).

Інженери Shineray не зробили цю модель інший. Навпаки, вони постаралися зберегти все, що колись втілилося в оригіналі. Тому як ця модель сама по собі вже цікава зручністю посадки і ергономіки (в тому числі для людей невисокого зросту), керованістю в деяких їздових дисциплінах і емоційної складової - наданням особливого задоволення від володіння.

Звичайно, деякі моменти в зовнішньому вигляді і деякі удосконалення панове з Shineray здійснили. У появі на нашій моделі декількох з них взяли участь і ми. Але авторство собі приписувати не будемо - просто раді, що це вдалося.

Ми вже впровадили в життя те технічна зміна, яке однозначно на користь моделі і власникам. Йдеться про те, що в системі харчування тепер використовується карбюратор. Ми згадували про те, що з самого початку інжекторна версія, яка прибула в першій партії проявила себе дуже добре. Але в наших реаліях і в тих услаовіях експлуатації під які 'заточена' модель, карбюратор буде технічно простий в обслуговуванні і настройці, а в парі з модифікованим двигуном 172FMM (справжній обсяг 249 см3) карб він наділяє мотоцикл трохи більшими можливостями, ніж зі уприскуванням палива і при цьому мнее критичний до якості бензину, а також не вимагає діагностичного обладнання. І звичайно ціна моделі стала менше, ніж була. Незабаром ми постараємося відзняти ще одне відео і розповісти про це докладніше.

Карбюраторних система харчування і відсутній циліндр адсорбера в передній частині рами

А було ось так:

Дві ремарки про конструктивні зміни авторами яких стали ми самі:

1. Прес-маслянка на поперечині маятникового важеля для змащення підшипників - спрощуємо задачу по обслуговуванню (не потрібно розбирати для змащення) і збільшуємо довговічність вузла,

2. Демпфера на задній зірці спочатку не було, але рішення знайдено: зараз вона кріпиться до маточини через сайлентблоки на кожному з шести кріпильних болтів (дерготни буде менше і ударні навантаження будуть згладжуватися).

Трохи візуалізації головного освітлення. Зліва направо: габарити, ближнє світло, дальнє світло.

Що бачимо на приладах і на чому сидимо. Максимальна ширина сидіння - 23 см.

 

Характеристики

 
Степень сжатия:9.0:1, Тип привода:Цепной привод, маркировка цепи 520H, марка СHOHO. Количество звеньев цепи - 102.Количество зубьев передней и задней звезд: 13/38., Размер шин передние /задние:Шины двойного назначения размерности: передняя 80/100-19 , задняя 120/90-16. Номинальные величины давления в шинах: 2,25 кПА в передней шине и 2,75 кПа в задней шине.

Двигун, тип

 
Бензиновый, 4-х тактный, одноцилиндровый, воздушного охлаждения, двухклапанный с верхним расположением распредвала (OHC), цепным приводом и внутренним балансировочным валом

Об'єм, см3

 
249

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
19 /7000

Система запалювання

 
Электронное (СDI) и кикстартер

Система електроживлення

 
АКБ 12V 5А (AGM-батарея)

КПП

 
5-ти ступенчатая с многодисковым сцеплением в масляной ванне

Передні гальмівні механізми

 
Дисковый с однопоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 260 мм. Толщина диска 4 мм.

Задні гальмівні механізми

 
Дисковый с однопоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 210 мм. Толщина диска 4 мм.

Підвіска передня

 
Телескопическая вилка с гидравлическими амортизаторами. Диаметр пера 35 мм.

Підвіска задня

 
Маятниковая с пружинно-гидравлическим моноамортизатором и креплением к маятнику через прогрессию

Колісні диски

 
Алюминиевые, спицованные. Посадочный размер обода переднего колеса 1,85х19, заднего колеса 2,15х16

Высота по седлу, мм

 
805

Высота, м.

 
0,85

Высота, мм

 
1170

Грузоподъемность, кг

 
149

Длина, м.

 
1,65

Длина, мм

 
1950

Заправочный oбъем масла в двигателе, л.

 
1,1

Клиренс, мм

 
230

Колесная база, мм

 
1325

Максимальная скорость, км / ч

 
117

Максимальный крутящий момент, Нм при об/мин.

 
19,5 / 6000

Максимальный угол поворота руля, градусы

 
≥48

Объем топливного бака, л

 
7,5

Расход топлива на л/100км

 
≥3,2

Система питания двигателя

 
Карбюратор

Снаряженная масса, кг

 
124

Тип запуска двигателя

 
Электростартер и кикстартер

Угол продольного наклона оси поворота (кастор), градусы

 
32,8

Ширина, м.

 
0,4

Ширина, мм

 
820

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Shineray Tricker 250

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Shineray Tricker 250
Також вас можуть зацікавити

мотоцикл SHINERAY Z1 250

92015.00 грн.

SHINERAY COLT 125

32725.00 грн.

Shineray DS200

49857.50 грн.

Shineray Elcrosso 400

105875.00 грн.

Shineray X-Trail 250

65065.00 грн.

Shineray X-Trail 250 Trophy

66990.00 грн.