ЦІНА
36960 - 47932.5 грн.

Пітбайки

BSE PH10D ENDURO

BSE PH10D ENDURO

36960.00 грн.

BSE PH10L 125 ENDURO

BSE PH10L 125 ENDURO

39270.00 грн.

Kovi PiT 125

Kovi PiT 125

43697.50 грн.

Kovi PiT 150

Kovi PiT 150

47932.50 грн.

Піт-байк

Якщо ви роздумуєте про покупку позашляхового мотоцикла, можливо ви, помітили, що тип мотоцикла, званий «Питбайк», як правило, набагато менше.
А що таке Питбайк?

Це маленькі і легкі мотоцикли, які в основному використовуються для піт-рейсингу і катання по бездоріжжю.
Існують піт-байки, призначені для дорослих, але зазвичай піти розглядають для дітей і підлітків.
Оскільки вони менше за розміром і мають менш потужні двигуни.

З технічної точки зору, як піт-байки, так і кросовий мотоцикл - це особливі типи техніки. Їх конструкції дуже схожі, просто Питбайк менше за розміром.

Спочатку Піти створювалися для катання по піт-зоні під час мотокросу. Оскільки вони маленькі, прості в обслуговуванні і порівняно дешеві, вони стають все більш популярними. В даний час гонки на піт-байках є популярним видом спорту, багато в чому схожим на мотокрос, і на ринку з'являється все більше і більше піт-байків, спеціально розроблених для гонок.

Гонки на пітах особливо популярні серед підлітків і дітей старшого віку. Хоча є багато дорослих райдерів, яким подобаються піт-байки, а деякі навіть вважають за краще їх повнорозмірним ґрунтовим мотоциклів, більшість як і раніше вважає піт-байки тренувальними колесами в світі позашляхових мотоциклів.

Кілька основних відмінностей між Питбайк і повнорозмірними кросовими байками:
Піт-байки набагато повільніше, в основному це тому, що у них просто менш потужні двигуни. Їх двигуни зазвичай знаходяться в діапазоні від 50 до 150 куб. Див, в той час як двигуни для мотоциклів для бездоріжжя рідко опускаються нижче 140 куб.
Також мають набагато менший крутний момент, ніж повнорозмірні поза