Lifan KP350

1 відгуків

Код: L0007

 

Доступність: Очікується

Ціна: 157850.00 грн.

Модель: Lifan KP350

Дорожній мотоцикл Lifan KP350

UPD 2021: З'явилося два нові кольори: червоний та синій (більше фото в inste)

Тут ми викладемо загальні, специфічні, технічні та особливі нюанси та деталі у цій новинці. Жодних суджень щодо вражень від динаміки, максималки, керованості надавати не будемо, надто це суб'єктивно. Не в останню чергу цей наш підхід зумовлений тим, що шляховик з таким об'ємом двигуна і з таким насиченим опціоном для нас теж певною мірою новинка. Звичайно, можна порівнювати його з рештою наших моделей, але це не просто не професійно, а навіть смішно. Такі "забави" залишимо конкурентам. Як ми спостерігаємо, деякі з них «пропихають» порівняння власних моделей з популярними мотоциклами Lifan, які «злегка» не в тому класі, але головне ж розповісти, що у них краще зовсім і в усьому, а це завжди зручно робити, видаючи уявне за дійсне .

Другий важливий момент полягає в тому, що у випадку з KP350 перші їздові цикли при знайомстві були організовані за участю тестових моделей у технічній специфікації та базовій комплектації для внутрішнього китайського ринку. Це відбувалося ще у травні 2109 року, на етапі тривалих за часом доведення робіт. Саме ці передсерійні зразки накочували сотні та тисячі кілометрів у різних умовах: міська експлуатація, швидкісні треки та дальняки. Тестові зразки для міста та швидкісних треків «катали» та аналізували тест-пілоти Lifan.

А один мотоцикл використовував як вихідник для переробки підвіски та подальшої участі в приватних дисциплінах змагань відомий в Китаї інженер-експериментатор і стант-райдер Вень Сянь (Wenxian). Причому сам спортсмен сказав, що в основі доробок лежали лише зміни гальм, підвіски, шин та профілю бака, а двигун залишився у своєму вихідному стані – потенціал двигуна виявився для його райдерської специфіки цілком достатнім.

А ось тривалі круїзні перевірки здійснювали залучені особи, які мають досвід, а також беруть активну участь і відомі в китайській мотоциклетній клубній тусовці.

Найскладніший маршрут було прокладено до Тибету. Загальна протяжність його становила понад 3500 км. При цьому перепад висот шляхом склав від 20 до 4 500 метрів над рівнем моря.

Після аналізу результатів всіх циклів та варіантів їздових випробувань було внесено низку конструктивних доповнень. Додана підвісна опція з регульованою жорсткістю передньої вилки та регулюванням опору на ході відбою задньої амортизаторної стійки, а також деякі зміни в частині ергономіки – змінено кут нахилу країв керма, тонований вітровик замінив вихідне прозоре скло, була збільшена товщина м'якої. були перепрокладені інакше, перемістилися до інших місць деякі електронні модулі і блок ABS тощо.

ДВИГУН KP350

Нової серії DRF350. Позначення двигуна "263MP". Це нова генерація двигуна з деякими цікавими особливостями. В основі конструктиву цього двигуна багато типових технологічних рішень японської школи двигунобудування. Наднового Lifan не додавав.

Робота над змінами велася у напрямках:

зменшення вібраційних навантажень,
налаштування системи упорскування,
покращення продуктивності системи мастила,
повністю інший підбір передавальних чисел КПП з урахуванням особливостей моделі,
оптимізація системи охолодження для збільшення продуктивності з одночасним зменшенням протяжності магістралей та більш компактних розмірів радіатора,
застосування нових алюмінієвих сплавів для зменшення тертя у вузлових зв'язках із максимальною різницею температурних режимів, а також сплавів для полегшення частини зовнішніх деталей.
Діаметр циліндра складає 63.5 мм. перебіг поршня 55.2 мм. Ступінь стиску 11.1. Кількість клапанів – по два на кожен циліндр. Привід клапанів пластинчастим ланцюгом, розташованим у середній частині між циліндрами.

Глушник складеного типу. Здвоєні приймальні труби виконані із застосуванням технології гальванізації. Обидва лямбда-зонди закриті щитками, щоб уникнути пошкоджень при контактній взаємодії. Під декоративним захисним кожухом у середній частині є сполучна муфта для розстикування самої труби та об'ємного резонатора. Сам резонатор розташований під мотоциклом. Сам звук вихлопу не надто виразний - це продиктовано відповідністю євпропейським вимогам щодо зовнішнього шуму. Інші варіанти тюнінгу можливо з'являться пізніше, але це навряд чи буде виріб від самого виробника.

Найголовніші критерії при конструюванні двигуна (перекладено дослівно):

Експлуатаційна надійність та підвищений моторесурс.
Максимальний тяговий потенціал у низькому та середньому регістрі робочих оборотів двигуна.
Константна стабільність характеристик при експлуатації у різко континентальному кліматі зі значною амплітудою коливань температур та атмосферного тиску.
Мінімізація вібронавантаженості у всіх робочих режимах.
Можливість експлуатації на бензинах із октановим числом ≥92.

З цікавого:

  1. Двигун «колеться» навпіл по горизонталі, тобто звичайних для одностволок лівої та правої половинок картера у нього немає, тільки верхня та нижня частини. Позитивні якості: дуже висока жорсткість конструкції, значно менша кількість порожнин під різьбові з'єднання, картер виконаний у вигляді окремої деталі. Зниження центру тяжкості самого двигуна (він «виріс» в ширину і в довжину, а не в висоту) і близьке до 50/50 розподіл ваги по сторонах від осі центру (зберігаються однакові характеристики керованості та стійкості у лівих та правих поворотах при кренах).
  2. Корінні шийки колінчастого валу спочивають на опорних точках з підшипниками ковзання, інакше кажучи «теперіча на вкладишах».
  3. Привід клапанів через звичайні рокери з механічним регулюванням зазору клапанного механізму - дуже просто, дуже доступно, дуже надійно.
  4. Маслоприймач знаходиться в окремій глибокій колодязі і забезпечує постійну наявність масла в системі, навіть якщо кут мотоцикла по відношенню до горизонталі змінюється більш ніж на 38 градусів.
  5. Балансувальний вал на вкладишах із трьома опорними точками та механічним демпфером крутильних коливань на торцевій частині.
  6. Свічкові колодязі розташовані на бічних торцях головки – дуже зручно для банальної перевірки стану іскрового проміжку, тому що доступ відкритий, нічого не потрібно знімати, спецінструмент не потрібен.
    Виробник компонентів системи впорскування палива - Bosсh, налаштування модуля ECU, що управляє, - плід спільних зусиль Lifan і Bosсh. Джерело енергопостачання літій-іонна батарея.

ПІДВІСКА І РАМА.

У варіанті для України мотоцикл буде оснащуватися опціонною для всіх інших передньою підвіскою з можливістю регулювання деяких параметрів передньої вилки та задньої амортизаторної стійки, що регулюється. Діапазон можливостей регулювання буде більшим, ніж банальний натяг пружини, дещо докладніше озвучено у відеоогляді моделі.

Найголовніше при виготовленні рами – висока кутова жорсткість опорного центрального елемента. Матеріал цієї частини виконаний із листової холоднокатанної сталі профільного перерізу. У місцях найбільших згинальних завантажень фронтальні та тильні силові каркаси трубчастого перерізу знаходяться один навпроти одного з мінімальною розбіжністю по установочному куту до основного елемента – це своєрідна імітація маятникової осі дозволила дуже точно збалансувати розподіл динамічних навантажень. У стані спокою більший відсоток маси розподілено вперед, але коли пілот у сідлі, співвідношення змінюється. А ще дуже важливими елементами є кронштейни кріплення двигуна, які розташовані під строго певним кутом до винесеного назад важеля кріплення прогресії – таке поєднання зумовлює компенсацію моменту інерції маси двигуна при гальмуванні або розгоні, коли робота підвіски зумовлює переміщення двигуна вниз-вгору.

КПП шестиступінчаста.

Первинний і вторинний вали виготовлені з конструкційної вуглецевої сталі марки 40X, яка зазнає цементації та гарту з низькою відпусткою. Вали обертаються на дворядних кулькових підшипниках, які встановлені на стороні з найбільшим коефіцієнтом навантаження. У протилежному боці на вал встановлено голчасті компактні підшипники. Шестерні виготовлені із конструкційної легованої сталі марки 20ХНР. Цікаво, що даний тип обробки сталі, нормативи якості та вимоги до основних властивостей запозичені китайською промисловістю із старих радянських ГOCT 1050-88 та ГОСТ 4543-71 – історія якісної технології не старіє. Як "вся ця справа крутиться" і яку динаміку повідомляє мотоциклу - покажемо на живому прикладі, але пізніше.

ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ Світлотехніка із застосуванням LED-технології по колу. Панель приладів є TFT-дисплеєм - це рідкокристалічний тип екрану з активною IPS-матрицею. Саме такий варіант буде стандартним обладнанням на українських версіях. А для китайського ринку це теж опція, як і регульована підвіска. У звичайному варіанті дисплей монохромний з меншою кількістю параметрів, що відображаються (він показаний на другому фото зліва)

Основні технологічні плюси - дуже висока швидкодія (тахометр і спідометр), висока контрастність, відмінна передача кольору і майже бездоганна якість зображення. Дисплей передбачає наявність двох варіантів яскравості свічення: денний та нічний (спрацьовує за датчиком світла).

Параметри, які він відображає: рівень палива, температура охолоджуючої рідини + додатковий індикатор перегріву, поточний час, одометр + добовий лічильник пробігу, швидкість в км/год, заряд акумулятора у вольтах. При русі мотоцикла на дисплеї (нижній правий кут) відображається також рідкісний для мотоциклів параметр середньої витрати палива, що вимірюється в літрах на 100км. А є ще одна фіча – у момент активації вентилятора охолодження на панелі спалахує зелений символ пропелера – дуже наочно.

Регульовану підвіску на моделях України ми вибрали як стандартне оснащення. Обертання баранчиків на вилці та регулювального гвинта в положення 'S' (Soft) покращує плавність ходу мотоцикла. Особливо це відчувається на асфальті з гребінкою або на щербленому покритті. Однак не слід чекати від цих регулювань кардинальної зміни характеру роботи підвіски. Це дорожній мотоцикл, а не ендуро.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

складається з двох передніх плаваючих гальмівних дисків діаметром 320 мм кожен. Активність процесу здійснюється двома двопоршневими супортами стандартного типу. Городити город із застосуванням особливих конструкцій супортів не було особливого сенсу, оскільки дводисковий механізм на «відмінно» справляється з покладеним на нього завданням, а гальмівні колодки будуть доступними та недорогими. Задній диск має діаметр 240 мм. та однодисковий супорт. Антиблокувальна система входитиме до стандартного опціону української версії моделі (ми вирішили, що економія на ABS на шкоду безпеці та якісним відчуттям від їзди). Важель переднього гальма та зчеплення забезпечені регулювальним механізмом для зручності налаштування статичного вихідного розташування під довжину долоні.

ШИНИ мають такі розміри та маркування: передня 120/70-ZR17, задня 160/60-ZE17. Забігаючи наперед скажемо, що шини орієнтовані на тверді асфальтові покриття і проявляють себе краще після того, як трохи «підберуть температуру».ВНЕШНИЙ ВИД. 

Про всі інші фішечки, опції, непомітні елементи та функції дивіться у відеоогляді

РЕЗЮМЕ: Найкраще цей мотоцикл підійде тим, хто не тільки «ризає» в умовах міста, а має можливість і бажання в активному темпі переміщатися пристойними заміськими дорогами в недовгі по протяжності подорожі (зручніше без другого номера) і точно не підійде тим, хто хоче гарцювати лісами та полями, а не дорогами.

Характеристики

 
Двигатель, тип:Двухцилиндровый (рядное расположение), четырехтактный, 4-х клапанный (SOHC) с балансировочным валом, жидкостным охлаждением и инжекторной системой питания. Привод клапанного механизма пластинчатой цепью. Два клапана на каждый цилиндр. Параметры клапанных зазоров: впуск 0.08 / выпуск 0.18, Рекомендуемый класс вязкости масла:10W-40 / 15W-50 Полусинтетическое масло для мотоциклетных двигателей (в зависимости от сезонности) Спецификации: API: не ниже SJ, JASO: MA-2, Степень сжатия:11.5:1, Система зажигания:Электронное бесконтактное зажигание с контролем и корректировкой угла опережения зажигания блоком ECU, Используемый тип свечей зажигания: CR8E/ Производитель NGK, Размер шин передние /задние:120/70ZR17 / 160/60ZR17 (диапазон рекомендованного давления в зависимости от скоростных режимов и внешней температуры: передняя шина -185~200 kPa, задняя шина - 200~225 kPa

Об'єм, см3

 
349,5

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
33.5 / 9000

Система охолодження

 
Водяное охлаждение с одноконтурным радиатором, термостатом и принудительным вентилятором охлаждения

Система електроживлення

 
Аккумуляторная батарея в штатной комплектации литий-ионная тип HJTX5L-FPZ. Вес 420 гр. Ток холодной прокрутки - 90А ( максимальный ток, который аккумуляторная батарея или батарея могут выдавать при температуре -18 ° C в течение 30 секунд, прежде чем напряжение батареи станет слишком низким).

КПП

 
6-ти ступенчатая с многодисковым сцеплением в масляной ванне.

Передні гальмівні механізми

 
Два плавающих тормозных диска диаметром 320 мм два двухпоршневых суппорта, антиблокировочная система (ABS).

Задні гальмівні механізми

 
Дисковый, гидравлический, диаметр 240 мм., однопоршневой суппорт, антиблокировочная система (ABS).

Підвіска передня

 
Телескопическая вилка с прогрессивными характеристиками (диаметр пера 41 мм.)

Підвіска задня

 
Маятникового типа с креплением через промежуточные рычаги прогрессии пружинно-гидравлическим моноамортизатором.

Тип приводу

 
Цепной привод. Маркировка сальниковой цепи - 520SX

Колісні диски

 
Алюминиевые легкосплавные с посадочными размерами 3.50-17 передний и 4.50-17 задний

Доступні кольори

 
Hight Hawk Black Pearl, White Pearl

Высота, м.

 
1,05

Высота, мм

 
1190

Высота, мм ( по седлу)

 
790

Грузоподъемность, кг

 
150

Диаметр цилиндра х ход поршня, мм

 
63.5 × 55.2

Длина, м.

 
1,88

Длина, мм

 
2055

Заправочный oбъем масла в двигателе, л.

 
2,4 литра при условии замены масляного фильтра.

Колесная база, мм

 
1410

Максимальная скорость, км / ч

 
≤156

Максимальный крутящий момент, Нм при об/мин.

 
29.5 / 5500

Максимальный угол поворота руля, градусы

 
35

Масса,кг

 
198

Объем топливного бака, л

 
15

Объем, м3

 
1,13

Расход топлива на л/100км

 
≥3,7

Рекомендуемое топливо

 
Бензин с октановым числом не менее 95. Предусмотрена возможность использования гарантированно качественного топлива с октановым числом не ниже RON 92.

Система питания двигателя

 
Инжекторная система LGC-Fi, топливный насос и форсунки с управлением ECU. Топливный насос погружного типа - расположен в баке.

Снаряженная масса, кг

 
182.5

Тип запуска двигателя

 
Электростартер

Ширина, м.

 
0,60

Ширина, мм

 
765

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Lifan KP350

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Lifan KP350

замовляють разом

Lifan KP250

105105.00 грн.

олива 7100 4T 20W-50

550.94 грн.

Також вас можуть зацікавити

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Lifan SR200

67375.00 грн.

Lifan KPT 200

89705.00 грн.

LIFAN K19

90475.00 грн.

Lifan LF250-D

127820.00 грн.

Lifan KPM 200

78925.00 грн.