Lifan KP250

1 відгуків

Код: L0006

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 105105.00 грн.

Модель: Lifan KP250

Lifan KP250

Як багато хто з Вас вже знають, модель Lifan KP250 пропонується в Китаї до продажу вже без малого 9 місяців. Ми ж запропонували цю модель в Україні лише навесні цього року. На передбачуваний питання «чому так довго» відповімо наступне:

Ця модель є повністю самостійною. Вона розроблялася з нуля і в основі конструктиву не було запозичення технологічних елементів з інших моделей. Ми самі познайомилися з ходовим прототипом ще в квітні 2017 року.

Тодішній варіант вразив нас відмінними їздовими якостями на високих оборотах і хорошими гальмами з ABS. Але при цьому засмутив засмиканою роботою движка на низах через використання інжекторної системи DELPHI, яку дуже довго і не дуже успішно налаштовували, жорсткою підвіскою і злегка шокує ціною .... Трохи пізніше, після ряду ходових випробувань, Lifan взяв тайм-аут на проведення доводочних робіт. Інженери піддали ревізії систему впуску - вони відмовилися від DELPHI і тепер модель оснащується модулем вприскування від BOSCH, калібрування і налаштування ECU виробляли самі Ліфановскій фахівці і індивідуально заточували її спільно з програмістами BOSCH. Перетрусили підвіску - тепер передню вилку і задній амортизатор поставляє вельми відомий подвесочний китайський метр - компанія Yuan Shock Absorber Co., Ltd. Ці товариші зайняті в цій спеціалізації вже дуже давно і поставляють продукцію для китайських ліцензійних моделей Yamaha і Suzuki, а також мото- і квадроциклів CF Moto. Видозмінили конфігурацію пластикових елементів мотоцикла і змінили постачальника для дотримання належної якості. Пробували інші дизайнерські рішення в конфігурації фари, панелі приладів. Змінювали конструкцію випускної системи для того щоб зменшити опір на випуск і при цьому не надто знизити кліренс (корпус глушника це найнижча точка мотоцикла). Потім знову були довгі тижні тестування і вже після перші зразки надійшли на внутрішній ринок.

Продажі на китайському ринку пішли вгору не відразу, а ось через пару-трійку місяців попит просто кинувся вперед і сформував чергу замовлень на модель. Успішність моделі на внутрішньому ринку, обсяги якого обчислюються тисячами, зажадала нарощування виробничих потужностей, а це процес не швидкий. Мінусом в такій ситуації для нас і Вас стало збільшення терміну виробництва замовлень, але є і «значимий плюс». Компанія Lifan зацікавлена ​​в розвитку нашого ринку і нам вдалося узгодити з Виробником таке значення роздрібної ціни на модель в топової комплектації з ABS, яка менше, ніж ціна аналогічної версії в самому Китаї і набагато нижче, ніж в деяких європейських країнах, куди поставляється модель. Так, нам в буквальному сенсі довелося стати в чергу, але повірте, іноді краще почекати і потім добре поїхати, ніж навпаки.

Про двигун.

Він являє собою одноциліндровий агрегат об'ємом 249,6 см3 з чотирьохклапанним механізмом газорозподілу, одним распредвалом (SOHC) з ланцюговим приводом, системою водяного охолодження і вихідною потужністю 19,48 кВт. Циліндр діаметром 77 міліметрів, а хід поршня складає 53,6 міліметра. Обороти максимальної потужності - 9 000 об / хв-1. Величина крутного моменту - 22 Нм при 7000 об / хв-1.

Це повністю новий мотор серії NRF, який створювався за участю інженерно-технічної команди Депаратаменту Досліджень та Розробок (LIFAN R & D Center). А знаєте що найцікавіше?

У складі авторів-розробників є і інженер-двигуністи, який раніше був у цій же спеціалізації, але тільки у відповідному підрозділі компанії HONDA ... .. Саме тому в конструкції цього мотора присутній участь хондовская школи двигунобудування. І ось в чому воно полягає:

SOHC - один распредвал в приводі клапанного механізму, замість двох. Це не наслідок економії, а скоріше результат грамотної технічної реалізації. Для тих, хто не знає: такий же принцип використовувався в багатьох автомобільних чотирициліндрових шестнадцатиклапанник і восьмиклапанним мотоциклетних двійках від HONDA. При рівноцінне ефекті - менше вага агрегату, менше пар, що труться і елементів тертя, менше деталей схильних до зносу, менше моменти інерції обертових частин. Крім цього, один распредвал приводиться в рух однією шестернею і обертається зі швидкістю, яка вдвічі менше, ніж у колінчастого вала. Менше оборотів - менше ступінь нагріву деталей, яким надлишкова температура як каталізатор процесів і зовсім не потрібна. Звідси - збільшений ресурс зносостійкості сполучених деталей.

Йдемо далі. Зверніть увагу на співвідношення: діаметр циліндра і хід поршня, а також на обороти максимальної потужності. Це класичний приклад збільшення віддачі атмосферного двигуна виключно шляхом збільшення оборотів. Поршень з укороченою спідницею має хід, менше ніж його власний діаметр. Менша інерційність короткоходной схеми дозволяє збільшити обороти і отримати більший потенціал підтримки і нарощування швидкості на тому етапі, коли мотоцикл вже набрав хід, коли на перший 

план виходить потенціал величини потужності в кінських силах, а не крутний момент (ця величина важливіша на етапі старту з місця і розгону).

Повернемося до етапу початку руху. 22 Нм при 7000. Момент не малий, але обороти великі. Чи не стартувати ж з місця кожен раз розкручуючи, вірно? Вірно. Тому в КПП передавальне число першої передачі складає 2,760, другий вже 1,882, третьої - 1.380, четвертої - 1.083, п'ятої 0.96 і шоста 0.814 - не підвищувати, а моментная щоб "не скисати ', а підтримувати набраний темп.

Такий підбір здійснений з урахуванням:

- динаміки зміни крутного моменту і потужності двигуна в залежності від оборотів,

- ретельно вивіреним значенням кінематичної швидкості мотоцикла (це величина, яку застосовують при розрахунках елементів трансмісії),

- радіусом кочення коліс,

- масою мотоцикла.

Баланс між крутним моментом при стартовому розгоні і його потужносним продовженням на вже прискорити байці, не "висмоктаний з пальця», а науково розрахований, експериментально випробуваний і оптимально підібраний під ключові характеристики мотоцикла. До речі, суха маса мотоцикла ≤132kg, вага двигуна без масла - 32 кг. Якщо додати 14 літрів палива і 1,5 літра олії, гальмівну рідину, вийде споряджений вага близько 149 кг. Якщо кому цікаво, - походіть по інету і порівняйте з цим значенням аналогічні параметри у схожих 250-к класі «дорожників» або «спортов-чекушек». Обов'язково подивіться на двигуни нинішніх 250-ти кубових моделей Хонда)))))). Ясності і розуміння з'явиться більше.

Сподіваємося, що хтось із Вас дочитав нашу розповідь до цього моменту. Для Вас пояснимо, навіщо все це розповідали? - Двигун вийшов дуже гідний! Чи не «Афігенні», що не суперсовершенний, «не найкращий з усіх». Він просто грамотно створений тими, хто розуміє і розбирається в цьому, він зроблений саме під цей мотоцикл, щоб отримати більше можливого максимуму і піти подалі вперед від необхідного мінімуму.

Трохи про гальма.

Передній диск має діаметр 320 мм. Задній 220 мм. Товщина гальмівних дисків складає 4,85 мм. Допустимий зносом до мінімальної товщини в 4 мм. - безпека понад усе. Весь функціонал по високочастотному зміни тиску в кожній з гальмівних магістралей покладено на модулятор ABS (виробник BOSCH), який знаходиться всередині корпусу мотоцикла. Там він надійно захищений від бруду і надлишку вологи. Схема «один контур одна магістраль» зручна і з точки зору експлуатації. Звичайно, існують конструктивні варіанти, коли частина тиску йде в зворотний контур - це ще один шланг (зворотний) і інтегрований клапан всередині супорта або зовні. Але це використовується рідше (на набагато більш потужних варіантах), влаштована складніше, дорожче у виконанні, вимагає більш частої заміни гальмівної рідини, а ефективніше тільки в гальмівних системах кубатурних техніки - там величини тиску (при осадженні зі швидкості за 200 сотні) більш значні і хвилеподібна зворотна пульсація рідини інтенсивніше. Для KP250 такі «інтенсиви» не актуальні, тому конструктори зупинилися на першому варіанті. Працює система дуже добре - відсутня раннє спрацьовування і дозування зусилля має лінійну характеристику - немає потреби побоюватися, що при середньому натисканні змусиш систему спрацювати. Але пілот повинен пам'ятати, що система ABS (як і в автомобілях) не скорочує довжину гальмівного шляху, її основне завдання забезпечити контроль управління мотоциклом шляхом збереження обертання коліс. На мокрій дорозі все зрозуміло і майже прогнозовано. У наших умовах на мокрому або сухому асфальті з наявністю піщинок або сухих фракцій бруду потрібно буде превентивно і уважно візуально оцінювати тип покриття, бажано до моменту різкого гальмування.

А ще ми точно гарантуємо, що на відміну від однієї моделі дуже розрекламованого мотоцикла (вгадаєте який?), В описі якого написано, що «колесо мотоцикла відривається від землі навіть при мінімальному гальмуванні. Це говорить про високу ефективність гальм »у LIFAN KP250 колесо від землі при гальмуванні не відривається - такої ефективності на нашому мотоциклі Вам точно не потрібно.

Оптика.

У всіх елементах світлотехніки використані діоди. Передня фара розділена на дві лінзи режимів ближнього та дальнього зарубіжжя. Нижня лінза - це ближнє світло. При активації далекого він доповнюється світінням верхньої секції. Світловий пучок ближнього яскравіше і більше за площею, ніж був на Lifan KPT - враховані Ваші відгуки і наші коментарі Виробникові. А дальній - традиційно хороший. Панель приладів виконана у вигляді дисплея. Вона, як би це краще сказати, більше техногенна, ніж мотоциклетна. Головне, що читається «на відмінно» - яскравий «червоне око» індикатора досягнення максимальних обертів. Під стать характеристикам движка і те, що потрібно для активного драйву. В цілому враження про панелі не будуть однозначними. Але тут поки змін не буде.

Відносно решти - красномовніше нас будуть фотографії. Ми розміщуємо їх тут з деталізацією різних елементів. Ну, а про перші їздових враження

Характеристики

 
Рекомендуемый класс вязкости масла:10W-40 / 15W-50 Полусинтетическое масло для мотоциклетных двигателей (в зависимости от сезонности) Спецификации: API: не ниже SJ, JASO: MA-2, Степень сжатия:11.5:1, КПП:6-ти ступенчатая с многодисковым сцеплением в масляной ванне. Передаточное отношение главное пары: 2,923, Тип привода:Цепной привод. Маркировка приводной цепи - 520H, Производитель цепи CHOHO Количество зубьев передней и задней звезд: 13/38.

Двигун, тип

 
Бензиновый, 4-х тактный, одноцилиндровый, 4-х клапанный с верхним расположением распредвала (SOHC), цепным приводом и внутренним балансировочным валом

Об'єм, см3

 
249

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
27 / 9000

Система запалювання

 
Электронное бесконтактное зажигание с контролем и корректировкой угла опережения зажигания блоком ECU

Система охолодження

 
Водяное охлаждение с двухконтурным радиатором и принудительным вентилятором охлаждения

Система електроживлення

 
Аккумуляторная батарея в штатной комплектации 12N9-BS

Передні гальмівні механізми

 
Дисковый с двухпоршневым суппортом, гидравлический, диаметр 320 мм., оснащен антиблокировочной системой. Толщина диска 4,85 мм.

Задні гальмівні механізми

 
Дисковый с однопоршневым суппортом, гидравлический, диаметр 220 мм., оснащен антиблокировочной системой. Толщина диска 4,7 мм.

Підвіска передня

 
Телескопическая вилка с прогрессивными характеристиками (диаметр пера 37 мм) и гидравлическими амортизаторами

Підвіска задня

 
Маятникового типа с пружинно-гидравлическим моноамортизатором.

Колісні диски

 
Алюминиевые легкосплавные

Доступні кольори

 
Hight Hawk Black Pearl, Blue Sky Opal, White Royal

Высота, м.

 
1,05

Высота, мм

 
1070

Высота, мм ( по седлу)

 
795

Грузоподъемность, кг

 
155

Диаметр цилиндра и ход поршня

 
77 х 53.6

Длина, м.

 
1,88

Длина, мм

 
2000

Заправочный oбъем масла в двигателе, л.

 
1,5

Клиренс, мм

 
178

Колесная база, мм

 
1405

Крутящий момент, Нм / об.мин.

 
22 / 7000

Максимальная скорость, км / ч

 
147

Максимальный угол поворота руля, градусы

 
27

Масса,кг

 
180

Объем топливного бака, л

 
14

Объем, м3

 
1,13

Размер шин передние /задние

 
110/70-17 140/70-17

Расход топлива на л/100км

 
≥3,5

Рекомендуемое топливо

 
Бензин с октановым числом не менее 95

Система питания двигателя

 
Инжекторная система LGC-Fi, топливный насос и форсунка с управлением ECU.

Снаряженная масса, кг

 
149

Тип запуска двигателя

 
Электростартер

Ширина, м.

 
0,60

Ширина, мм

 
760

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Lifan KP250

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Lifan KP250

 

замовляють разом

Lifan 200 CiTyR

53515.00 грн.

Lifan KP350

157850.00 грн.

Також вас можуть зацікавити

Lifan KP350

157850.00 грн.

Kovi VERTA 200

60252.50 грн.

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Lifan SR200

67375.00 грн.

Lifan KPT 200

89705.00 грн.

Kovi 250 ADVANCE

77385.00 грн.