Kovi 250 ADVANCE

0 відгуків

Код: K001

 

Доступність: In Stock

Ціна: 77385.00 грн.

Модель: Kovi 250 ADVANCE

Kovi 250 ADVANCE

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Інформуємо про те, що модель KOVI ADVANCE 250 вже з липня 2021 року буде пропонуватися з трьома значними удосконаленнями:

1. Ключовим для цієї версії стане використання нового мотора ZS172FMM-A (PR250), оснащеного балансувальним валом і 6-ти ступінчастою. Аналогічний двигун уже пройшов апробацію на старшій моделі KOVI LITE 2021 року та добре себе зарекомендував.

Однак з поправкою на параметри моделі ADVANCE в системі живлення буде використовуватися карбюратор NIBBI серії PWK28 (на першій версії з мотором без балансвалу використовувався варіант PE28).*

2. Також ADVANCE буде оснащуватися новим типом ендуро шин від іншого Виробника. Задня покришка стала ширшою ніж була раніше - і 16'' і 18'' відтепер буде в розмірі 120/90-16 і 120/90-18 (H876), а на передній шині зміниться малюнок протектора для кращого коефіцієнта зчеплення. Типорозмір передніх шин залишився тим самим для обох доступних варіантів 80/100-19 та 80/100-21.

 

3. Стандартною опцією для ADVANCE став захист рук із алюмінієвим каркасом. Тепер питання необхідності купівлі за додаткові кошти для власника вже не є актуальним. Цей елемент – частина комплектації.

*На фото моделі в чорно-бірюзовому виконанні вже показаний новий двигун

У таблиці на сусідній вкладці Ви зможете наочно побачити оснащеність і зрозуміти відмінності в комплектації моделей START і ADVANCE. Нижче в тексті ми розкладемо по поличках основні конструктивні особливості мотоцикла

1.Двигун Kovi 250 ADVANCE

Удосконалений двигун від Zongshen модель PR250, оснащений балансувальним валом та 6-ступінчастою КПП

Повнооб'ємний, з справжніми 249 см3. ZS172FMM-A має:

  • Діаметр циліндра 72 мм

  • Хід поршня 61.4 мм

Формула розрахунку робочого об'єму: V = (3,14 * r * r * h) / 1000 = 3,14 * 36 * 36 * 61,4 / 1000 = 249, 86 см3

 

Де

  • r - Радіус поршня, тобто. 72/2=36 мм

  • h - хід поршня, 61.4 мм

У порівнянні з псевдо 250-ками з об'ємом 223 см3, 230 см3, 232 см3 з поршневою 65 мм, 66 мм, 67 мм і т.п. у ZS172FMM є перевірені реальністю і часом переваги і в потужності, і в тязі, і в ресурсі і в надійності, і в доступності запчастин.

Сам двигун, як і раніше, «низовий», з максимумом крутного моменту в нижньому та середньому регістрі. Застосування балансувального валу значно знизило вібраційні моменти. Його не потрібно крутити до упору, щоб отримати віддачу. Новий двигун працюватиме у парі з карбюратором Nibbi Racing PWK28. Сподіваємося, що налаштування такого нового варіанту порадують власників оновленої модифікації.

З урахуванням трохи менших розмірів та спорядженої маси новинок, що становить 115 кг. (Kovi Advance) та 117,5 кг. (Kovi Start) з цим двигуном енергоозброєність на одиницю ваги буде трохи кращою, ніж у Kovi Lite. А значить, цього буде більш ніж достатньо для більшості райдерів-початківців, які тільки осягають ендуро-драйв або просто хочуть час від часу колесити на природі у вільному ритмі на мотоциклі, який дасть свідомо більше можливостей, ніж звичайні цивільні версії.

На ADVANCE із новим двигуном не буде кікстартера. Причина полягає в тому, що або КПП буде з шістьма ступенями, або лише 5 передач + кікстартер.

Ми вибрали перший варіант, тому що діапазон передавальних числа шестиступінчастої коробки ширший і він краще узгоджується з можливостями їзди в різних режимах. До того ж модель укомплектована великим 7 амперним акумулятором. Більш ємна батарея забезпечить можливості запуску без особливих пролем, але звичайно трохи більше уваги іноді потрібно приділяти інспекції її стану. А якщо є бажання полегшити мотоцикл, шахта може прийняти і аналогічний і менший за габаритами літій-іонний варіант.

 

2. Рама Kovi 250 ADVANCE

Моделі Start та ADVANCE за розмірними та ваговими параметрами менше, ніж старші модифікації KOVI Lite та Pro. Але при цьому вони більші, як такі моделі як Geon Terrax 250, BSE J3D і S2, KAYO T2 250 і T1 250.

Форма, геометрія та величина рами обумовлює збільшення довжини колісної бази новинок Kovi в порівнянні з цими ж конкурентами.

Висота по сідлу однакова для START та ADVANCE. Але, зрозуміло, вона різна для модифікацій на типорозмірах шин, що відрізняються. Обидві версії будуть пропонуватися в різношинному виконанні 21''/18'' і 19''/16'', причому відмінностей у ціні НЕT.

Підсумкові величини: 940 мм – висота по сідлу для варіанта на шинах 21''/18'', 910 мм - для варіанта на шинах 19''/16''. Другий варіант ми передбачили для тих, у кого зріст менше 170 см. – для них він дійсно буде набагато зручнішим і комфортнішим у плані посадки, контролю мотоцикла та зрозумілішим у керованості. Менше невпевненості та побоювань – більше драйву.

Рама сталева, але це норма, а чи не виняток. Чогось наднового чи супертехнологічного у ній немає. Просто вона з нормальної сировини та з дотриманням технологій зварювання, геометрії та фінального забарвлення.

До речі на одному з колірних рішень ми вирішили випробувати варіант застосування крокреневої емалі з високим ступенем вмісту пластифікатора. Зовнішній вигляд забарвлення у такої рами на перший погляд не дуже привабливий, проте стійкість до подряпин і скол значно вища, ніж у звичних глянцевих покриттів. Оцінимо корисність з часом.

3. Шасі та підвіска

У варіанті ADVANCE підвіска більш «заряджена», ніж у STARTі. Передня вилка KKE має більше регулювань і відрізняється за характеристиками від базової версії на краще. Аналогічно виконаний задній амортизатор. Інша пружина, інша жорсткість, більше регулювальних можливостей. Баланс налаштувань у парі з вилкою дозволить вибрати більше варіантів під їзду на кількох типах покриттів. Однак на обох новинках підвіска відрізняється від SZC, яку ми використовуємо на старших KOVI. Але так і має бути, оскільки START та ADVANCE це KOVI, які виступають у доступнішому ціновому сегменті.

Траверса на ADVANCE встановлена ​​полегшена, алюмінієва (зі збільшеною товщиною та висотою передньої та нижньої обойм), виробник ККЕ. До речі, це зумовило і деякі відмінності в розташуваннях замку запалювання. На ADVANCE він у звичному місці між траверсою та панеллю приладів. А ось у версії START на кришці траверси немає формованого припливу для встановлення замка, тому він перекочував у незвичайне, але повністю захищене місце – у верхню частину рами біля бака. А ключ у замок вставляється з правого боку (якщо цікаво – придивіться на фото моделі в описі моделі KOVI START).

 

Задній маятниковий важіль у версії ADVANCE виготовлений із алюмінію. Він легший за сталевий на версії START. А ось важільний механізм і пов'язані елементи прогресії все виконані з алюмінію і на моделі ADVANCE та на виконанні START.

Конструкція уловлювача ланцюга ADVANCE відрізняється наявністю алюмінієвої основи, всередині якої знаходиться сама робоча вставка з полімерного матеріалу.

Передача тяги на заднє колесо здійснюється за допомогою покращеного ланцюга AFAM A520MC2. Зірка задня кріпиться до маточини через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня та 43 задня. Таке поєднання зумовить вищий поріг максимальної швидкості, причому без втрати тяги при їзді вгору. Адже тягового потенціалу цього двигуна вистачає і для більш важкого мотоцикла KOVI LITE, на якому встановлена ​​46 задня зірка.

4. Шини та ободи

На обох версіях встановлені алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Назва торгової марки виробника UNISON. Ці варіанти справді якісні вироби і не викличуть нарікань на стійкість до жорстких умов. Сталеві спиці з діаметром 3,6 мм попереду і 4 мм ззаду з'єднують обід з легкосплавною маточкою ККЕ. Причому колір маточок відрізняється і залежить від кольору моделі - про це ми подбали для естетики. Просто гарне поєднання, яке прикрашає мотоцикл.

Не забули і про буксатори, які теж є стандартним оснащенням.

На модифікації ADVANCE встановлено інші колісні осі – термозміцнені з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП. Якщо з часом такий варіант проявить себе з найкращого боку, ми будемо використовувати такі деталі на інших моделях.

Розмірні параметри шин детально відображені у таблиці. Зупинимося тільки на тому моменті, що покришка задня у варіанті 16 має розмір 120/90-16. Тобто за шириною вона навіть більша ніж 18'' дюймовий екземпляр. Причина неможливості встановлення аналогічного (120-ти мм.) по ширині на 18-дюймове колесо пояснюється його розміром і неминучим торканням барила глушника при максимальному ході стиснення. А ось з на 16-ти дюймах не буде проблеми і тому вдалося встановити ширший екземпляр.

 

5. Органи управління та світлотехніка

І на START і ADVANCE встановлено кермо IGP перехідного діаметра 22/28. Тільки ADVANCE конструкція доповнена поперечної розпіркою посилення жорсткості.

 

Однак обидві модифікації мотоциклів у стандарті укомплектовані буферною вставкою, що оберігає від травм, разом кріплення керма.

Для практичності і з огляду на досвід райдерів, блок перемикачів з управління світлом і поворотами розміщений тільки з лівого боку і на ньому зосереджені основні кнопки. А праворуч Ви знайдете лише окремо винесену кнопку стартера. Мінімізуємо виступаючі елементи, схильні до поломки у разі падіння.

Ручка акселератора із коротким ходом. На сьогоднішній день це оптимальний варіант для такого типу мотоциклів. А ось сам виконавчий механізм ми вибрали один із найкращих за зручністю регулювання та надійності.

До ще двох покращених елементів на версії ADVANCE можна віднести важелі управління зчепленням та переднім гальмом. Вони укорочені по довжині, що складаються та забезпечені регулюванням відстані від грипси на довжину долоні. На важелі зчеплення є зручний регулювальний баранець для компенсування або розпуску натягу троса.

Панель приладів є в комплектації обох версій. Вона така сама, як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна у швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення у тому, щоб можна було бачити обороти двигуна, швидкість та оцінювати заряд батареї. Для такого типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

Передня фара забезпечена LED лампою, тому що в умовах постійної тряски та вібрацій лампи з нитками напруження довго не живуть. Загальну ефективність не будемо переоцінювати – у цьому нам більше допоможуть відгуки майбутніх власників моделей.

Покажчики повороту як на Lifan KPT – дуже компактні та вузькі, герметичні, з рухомими кріпленнями, 8-ма лінійними світлодіодами (кожен) з дуже гарною яскравістю. Вони зарекомендували себе як найбільш практичні з різних варіантів, тому вони і входять у стандартну комплектацію і START і ADVANCE.

 

6. Гальма

На обох версіях встановлені однакові гальмівні системи.

 

Попереду двопоршневий супорт з діаметром гальмівного диска 265 мм та товщиною диска 4мм.

Позаду однопоршневий супорт і диск діаметром 220 мм. та товщиною диска 4 мм.

Гальмівні магістралі виготовлені з поліаміду. Вони мають високу термостабільність - діапазон робочих температур від -50°C до +100°C. Практично повна відсутність внутрішнього розширення та байдужість до впливу зовнішніх агресивних речовин забезпечать довготривалість служби. Мають дуже хорошу стійкість до впливу до солей, лугів, олій, паливних фракцій, УФ променів, мають чудові механічні властивості до стирання, відмінною ударною в'язкістю особливо при негативних температурах. У зимовий час усередині трубок не утворюється водяний конденсат.

Гальмівні безасбестові колодки зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя у фрикційній парі диск-накладка.

ADVANCE у стандарті укомплектований брудозахисним кожухом переднього гальмівного диска

7. Загальні конструктивні доповнення та особливості

У комплектації ADVANCE є алюмінієвий перфорований захист двигуна

 

Загальна ємність бака в обох модифікацій становить 7,5 літрів. Бак із поліефірного пластику, стійкого до агресивних середовищ. З огляду на те, що заправляти під корок не варто, 7,1 літра – це реальний корисний об'єм, який зможе прийняти на борт мотоцикл. Пробка виконана з пластику та забезпечена клапаном для видалення надмірної пари.

Підніжки пілота виготовлені з нержавіючої сталі. Також у комплектації передбачено наявність підніжок і для заднього пасажира, тобто їх не потрібно докуповувати та встановлювати.

Шифтер КПП з алюмінію зі опорною частиною, що складається.

Випускна система обох моделей виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Вона максимально скорочена по довжині і не містить додаткових вигинів, а компенсацію протитиску вихлопних газів та часткове придушення пульсуючих звукових частот (при різкому скиданні або навпаки відкриття дроселя) виконує додатковий зовнішній компенсаційний резервуар. Це дуже спрощена подоба резонатора Гельмгольця. Наскільки краще з ними, ніж без нього – ми не скажемо, бо не знаємо. Також біля основи з барило глушника передбачено наявність роз'ємного з'єднання, яке дозволить розстикувати саму барило з трубою при необхідності.

Всі пластикові елементи бічних панелей, переднє крило, хвіст та кожухи (захист вилки, бічні вставки) на мотоциклі виготовлені з поліпропілену. Жодного тендітного ABS-пластика.

Корпус повітряного фільтра виконаний із еластополімеру, матеріалу, стійкого до деформацій. Сам повітряний фільтр є картриджом циліндричної форми з круговим багаторядним укладанням фільтруючого паперу, як на багатьох авто. Його пропускна здатність звичайно менше ніж у фільтрів типу Twin Air (але там і місця немає для такого типу), а ось здатність, що фільтрує, і збереження мотора від попадання дрібнофракційних частинок однозначно дуже хороша.

І модель START та модель ADVANCE пропонуються до продажу з повним пакетом реєстраційних документів для отримання техпаспорту та реєстраційного номерного знаку. Тобто ті, хто ще не причепився/лафетом для перевезення, зможуть добиратися до місця призначення на самому мотоциклі по дорогах.

Удосконалена версія ADVANCE очікується до вступу ближче до кінця червня.

Характеристики

 
Двигатель Zongshen PR250 c балансировочным валом и 6-ст КПП:--:✓, Двигатель Zongshen СВ250 без балансировочного вала с 5-ст КПП:✓:--, Карбюратор Nibbi Racing PWK 28:--:✓, Карбюратор Nibbi Racing PE28:✓:--, Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 21' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором.:✓*:✓*, Задний колесный диск, UNISON J2.15 х18' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором.:✓*:✓*, Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 19' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная.:✓*:✓*, Задний колесный диск, UNISON J2.15 х 16' DOT Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная:✓*:✓*, Спицы обода диаметром 3,6 мм. на переднем ободе и 4 мм на заднем из нержавеющей стали:✓:✓, Колесные оси из конструкционной стали:✓:✓, Колесные оси термоупрочненные из конструкционной углеродистой стали марки 10KП:--:✓, Обычная цепь 520H:✓:--, Усиленная цепь AFAM A520МС2:--:✓, Передняя вилка с регулировкой скорости отбоя. Общий ход 230 мм. Длина стойки 880 мм. Диаметр пера 41 мм:✓:--, Передняя вилка с набором регулировок сжатия и отбоя Общий ход 250 мм. Длина стойки 900 мм. Диаметр пера 41 мм. Производитель ККЕ.:--:✓, Задняя амортизаторная стойка с регулировкой жесткости отбоя. Длина 455 мм. Ход 100 мм.:✓:--, Задняя амортизаторная стойка с регулировками сжатия и отбоя и выносным компенсационным цилиндром. Длина 465 мм. Ход 110 мм.:--:✓, Облегченные, полностью алюминиевые кронштейны всех сопряженных элементов прогрессии в креплении заднего маятникового рычага:✓:✓, Тормозные колодки безасбестовые с увеличенным содержанием латунной стружки для повышенного трения во фрикционной паре диск-накладка.:✓:✓, Тормозные магистрали из полиамида: передняя и задняя:✓:✓, Грязезащитный пластиковый кожух переднего тормозного диска:--:✓, Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с полистрольной буферной вставкой:✓:--, Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с установленной поперечной распоркой и полистрольной буферной вставкой:--:✓, Отдельно вынесенная кнопка активации стартера + отдельный левый блок управления светотехникой, клаксоном и указателями поворотов:✓:✓, Траверса стандартная стальная:✓:--, Траверса облегченная алюминиевая (с увеличенной толщиной и высотой передней и нижней обойм), производитель ККЕ:--:✓, Алюминиевая защита двигателя:--:✓, Шифтер переключения передач облегченный алюминиевый с подвижным складывающимся элементом:✓:✓, Крышка топливного бака с итегрированным клапаном выпуска паров топлива:✓:✓, Алюминиевые рычаги сцепления и тормоза с контрнасечкой в месте возможного излома при падении мотоцикла. Рычаг переднего тормоза с регулировкой положения.:✓:--, Укороченные, алюминиевые, складывающиеся рычаги сцепления и тормоза с регулировкой положения:--:✓, Защита рук с алюминиевым каркасом:✓:✓, Панель приборов с индикацией скорости, оборотов двигателя, степени заряда АКБ.:✓:✓, Короткоходная ручка управления дроссельной заслонкой:✓:✓, Замок зажигания + 2 ключа:✓:✓, Успокоитель цепи из полимерного полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)**:--:✓, Успокоитель цепи усиленный в алюминиевом корпусе с внутренним элементом из полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)**:--:✓**, Задний маятниковый рычаг стальной штампованный:✓:--, Задний маятниковый рычаг облегченный, литой из алюминиевого сплава:--:✓, Корпус воздушного фильтра из эластополимера, стойкий к деформациям:✓:✓, Передняя фара со светодиодной лампой (LED), указатели поворота LED, задний фонарь, клаксон.:✓:✓, Система выхлопа из нержавеющей стали с интегрированными крепежным хомутом для возможности расстыковки приемной трубы и резонатора. В конструкции присутствует гаситель волновых колебаний (powerbomb):✓:✓, Зеркала заднего вида:✓:✓, Усиленные подножки водителя из нержавеющей стали:✓:✓, Складывающиеся подножки для заднего пассажира (с возможностью демонтажа при необходимости):✓:✓, Окраска рамы упрочненной пластифицированной шагреневой эмалью:✓ (только для версий с черным цветом рамы):✓ (только для версий с черным цветом рамы), Модель для дорог общего пользования предлагается к продаже с комплектом документов для госрегистрации:✓:✓, *НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации: 80/100-21 и 120/90-18 (грунтовые шины с развитым протектором)НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации: 80/100-19 и 120/90-16 (грунтовые шины с развитым протектором)**Блок-сополимер бутадиена и стирола или СБС - это твердая резина, которая используется для изготовления таких вещей, как подошвы для обуви, протекторы автомобильных покрышек, а также и в других местах, где важна износостойкость. Полистирол является твердым и прочным пластиком, и это придает стирол-бутадиеновому каучуку свойственную ему износостойкость. Полибутадиен - это резиноподобный материал, и он придает СБС упругие свойства, Рекомендуемый класс вязкости масла:JASO MA 2, API не ниже SG, SH SAE 10W/40, SAE 15W/50 в зависимости от сезонности Рекомендуемые продукты: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50, Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/ JASO MA-MA2), Silkolene PRO 4 SX 15w50, Степень сжатия:9,25:1, Тип привода:Цепной привод. Усиленная цепь AFAM A520МС2. Количество зубьев передней и задней звезд: 13 (сталь) / 43 (сталь). Количество звеньев цепи - 116, Колесные диски:Вариант №1: Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 21 DOT. Обод - алюминиевый, ступица облегченная и усиленная. С установленным буксатором. Задний колесный диск, UNISON J2.15 х18 DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. С установленным буксатором. Вариант№2 Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 19 DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. Задний колесный диск, UNISON J2.15 х 16 DOT Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. Спицы обода диаметром 3,8 мм. из нержавеющей стали. Колесные оси термоупрочненные из конструкционной углеродистой стали марки 10KП, Размер шин передние /задние:НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ варианты в двух комбинациях: 21''/18'' и 19''/16''. ПЕРЕДНИЕ ШИНЫ: 80/100-21 или 80/100-19 (грунтовые шины с развитым протектором) ЗАДНИЕ ШИНЫ: 120/90-18 или 120/90-16 (грунтовые шины с развитым протектором)

Двигун, тип

 
Производитель ZONGSHEN. Модель PR250. Производитель ZONGSHEN. Маркировка 172FMM-A. Бензиновый, с системой воздушного охлаждения, одноцилиндровый, один распредвал в верхней части головки блока цилиндров (SOHC) с приводом семипластинчатой цепью, двухклапанный механизм с роликовыми толкателями, внешний балансировочный вал. Сухой вес двигателя 32 кг.

Об'єм, см3

 
249

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
21 / 8500

Система запалювання

 
Электронное СDI. В комплектации модели предусмотрено наличие ключа зажигания для размыкания контактной цепи на подачу импульса для санкционированного запуска двигателя (по-простому - без наличия ключа в замке зажигания и просто с ножки двигатель не запустится)

Система електроживлення

 
12N7AL- (AGM-батарея, свинцово-кислотный тип)

КПП

 
6-ти ступенчатая с многодисковым сцеплением в масляной ванне

Передні гальмівні механізми

 
Дисковый с двухпоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 265 мм. Толщина диска 4 мм. Тормозная магистраль из полиамида

Задні гальмівні механізми

 
Дисковый с однопоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 220 мм. Толщина диска 4 мм. Тормозная магистраль из полиамида

Підвіска передня

 
Передняя вилка с набором регулировок сжатия и отбоя Общий ход 250 мм. Длина стойки 900 мм. Диаметр пера 41 мм. Производитель ККЕ.

Підвіска задня

 
Задняя амортизаторная стойка с регулировками сжатия и отбоя и выносным компенсационным цилиндром. Длина 465 мм. Ход 110 мм. Облегченные, полностью алюминиевые кронштейны всех сопряженных элементов прогрессии в креплении заднего маятникового рычага. Задний маятниковый рычаг облегченный, литой из алюминиевого сплава

Высота по седлу, мм

 
940 мм - для варианта на шинах 21'' и 18'' 910 мм - для варианта на шинах 19'' и 16''

Высота, мм

 
1190/1230

Диаметр цилиндра х ход поршня, мм

 
72 х 61,4

Длина, мм

 
2045

Заправочный oбъем масла в двигателе, л.

 
1,5

Клиренс, мм

 
315 - для варианта на шинах 21'' и 18'' 295 - для варианта на шинах 19'' и 16''

Колесная база, мм

 
1450

Максимальная скорость, км / ч

 
≥112 (реальные параметры указаны с передней звездой 13T и задней звездой 43T. При уменьшении количества зубьев задней звезды и увеличении количества зубьев передней можно увеличить максимальную скорость, но пропорционально уменьшить тяговый потенциал)

Максимальный крутящий момент, Нм при об/мин.

 
18,5 / 6500

Максимальный угол поворота руля, градусы

 
≥41

Объем топливного бака, л

 
7,5

Рама

 
Облегченная, трубчатого сечения, стальная с добавлением хром-марганцевого сплава

Рекомендуемое топливо

 
Бензин с октановым числом не менее 95

Система питания двигателя

 
Карбюратор Nibbi Racing PWK28

Снаряженная масса, кг

 
Сухая масса 110 кг. Снаряженная масса (с бензином и маслом) - 117 кг

Тип запуска двигателя

 
Электростартер

Угол продольного наклона оси поворота (кастор), градусы

 
31

Ширина, мм

 
820

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Kovi 250 ADVANCE

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Kovi 250 ADVANCE

СТАНДАРТНІ ОПЦІЇ

KOVI START 250

KOVI ADVANCE 250

Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена З встановленим буксаторів.

✓ *

✓ *

Задній колісний диск, UNISON J2.15 х18 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена З встановленим буксаторів.

✓ *

✓ *

Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена.

✓ *

✓ *

Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16 "DOT Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена

✓ *

✓ *

Спиці обода діаметром 3,6 мм. на передньому ободі і 4 мм на задньому з нержавіючої сталі

Колісні осі з конструкційної сталі

Колісні осі термозміцнення з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП

-

Звичайна ланцюг 520H

-

Посилена ланцюг AFAM A520МС2

-

Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний хід 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм

-

Передня вилка з набором регулювань стиснення і відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ.

-

Задня амортизаторная стійка з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Хід 100 мм.

-

Задня амортизаторная стійка з регулюваннями стиснення і відбою і виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм.

-

Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх пов'язаних елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля

Гальмівні колодки безазбестові зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя під фрикційної парі диск-накладка.

Гальмівні магістралі з поліаміду: передня і задня

Брудозахисний пластиковий кожух переднього гальмівного диска

-

Кермо алюмінієвий перехідного перетину 28 / 22мм з полістрольной буферної вставкою

-

Кермо алюмінієвий перехідного перетину 28 / 22мм зі встановленою поперечної розпіркою і полістрольной буферної вставкою

-

Окремо винесена кнопка активації стартера + окремий лівий блок управління світлотехнікою, клаксоном і покажчиками поворотів

Траверса стандартна сталева

-

Траверса полегшена алюмінієва (зі збільшеною товщиною і висотою передньої і нижньої обойм), виробник ККЕ

-

Алюмінієва захист двигуна

-

Шифтер перемикання передач полегшений алюмінієвий з рухомим складним елементом

Кришка паливного бака з ітегрірованним клапаном випуску пари палива

Алюмінієві важелі зчеплення і гальма з контрнасечкой в ​​місці можливого зламу при падінні мотоцикла. Важіль переднього гальма з регулюванням положення.

-

Укорочені, алюмінієві, складаються важелі зчеплення і гальма з регулюванням положення

-

Панель приладів з індикацією швидкості, оборотів двигуна, ступеня заряду АКБ.

Короткоходная ручка управління дросельною заслінкою

Замок запалювання + 2 ключа

Успокоитель ланцюга з полімерного полімерного матеріалу (блок-сополимера бутадієну і стиролу) **

✓ **

-

Успокоитель ланцюга посилений в алюмінієвому корпусі з внутрішнім елементом з полімерного матеріалу (блок-сополимера бутадієну і стиролу) **

-

✓ **

Задній маятниковий важіль сталевий штампований

-

Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву

-

Корпус повітряного фільтра з еластополімера, стійкий до деформацій

Система вихлопу, глушник

   

Передня фара зі світлодіодним лампою (LED), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон.

Система вихлопу з нержавіючої сталі з інтегрованими кріпильних хомутом для можливості розстикування приймальні труби і резонатора. У конструкції присутній гаситель хвильових коливань (powerbomb)

Дзеркала заднього виду

Посилені підніжки водія з нержавіючої сталі

Складаються підніжки для заднього пасажира (з можливістю демонтажу при необхідності)

Забарвлення рами зміцненої пластифікованої шагреневої емаллю

✓ (тільки для версій з чорним кольором рами)

✓ (тільки для версій з чорним кольором рами)

Модель для доріг загального користування пропонується до продажу з комплектом документів для держреєстрації

* НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80 / 100-21 та 110 / 90-18 (грунтові шини з розвиненим протектором)

 НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80 / 100-19 та 120 / 90-16 (грунтові шини з розвиненим протектором)

** Блок-сополімер бутадієну і стиролу або СБС - це тверда гума, яка використовується для виготовлення таких речей, як підошви для взуття, протектори автомобільних покришок, а також і в інших місцях, де важлива зносостійкість. Полістирол є твердим і міцним пластиком, і це надає стирол-бутадієновий каучук властиву йому зносостійкість. Полібутадієн - це гумоподібний матеріал, і він надає СБС пружні властивості

 

Також вас можуть зацікавити

Kovi 250 START

69261.50 грн.

Kovi 250 LITE HS

97020.00 грн.

Kovi 250 LITE KT

100100.00 грн.

Kovi 250 PRO HS

138215.00 грн.

KOVI 250 PRO2T

148995.00 грн.

KOVI 250 TRIAL2T

117810.00 грн.