Kovi 250 START

0 відгуків

Код: K007

 

Доступність: In Stock

Ціна: 69261.50 грн.

Модель: Kovi 250 START

Kovi 250 START

Інформуємо про те, що модель KOVI START 250 вже з липня 2021 буде пропонуватися з декількома стандартними удосконаленнями:

1. Варіант виконань START буде (також як і для ADVANCE) оснащується новим типом ендуро шин від іншого Виробника. Задня покришка стала ширше ніж була раніше - і 16 '' і 18 '' відтепер буде в розмірі 120 / 90-16 і 120 / 90-18 (H876), а на передній шині зміниться малюнок протектора на догоду кращого коефіцієнта зчеплення. Типорозмір передніх шин залишився колишнім для обох доступних варіантів 80 / 100-19 та 80 / 100-21.

3. Стандартної опцією для START став захист рук з алюмінієвим каркасом. Тепер питання необхідності покупки за додаткові кошти для власника вже не актуальний. Цей елемент - частина комплектації.

* На заголовному фото модель в помаранчевому кольорі показана з зазначеними доповненнями / змінами.

Ознайомлення з новинками 2021 року моделями KOVI START і KOVI ADVANCE ми вирішили почати з максимальною конкретизації опціону. У поданій таблиці Ви зможете наочно побачити оснащеність і зрозуміти відмінності в комплектації цих двох моделей. А далі ми розкладемо по поличках основні конструктивні особливості мотоцикла. Також в тексті є невеликий фотоколаж деталей і елементів.

1. Двигун

Агрегат від Zongshen CB250-3A. Модифікація мотора точно така ж як на старшої версії Kovi 250 Lite. Чому цей мотор, можливо, запитаєте Ви?

Відповідаємо по суті:

Полнооб'емной, зі справжніми 249 см3. ZS172FMM має:

Діаметр циліндра 72 мм
Хід поршня 61.4 мм
Формула розрахунку робочого об'єму: V = (3,14 * r * r * h) / 1000 = 3,14 * 36 * 36 * 61,4 / 1000 = 249,86 см3

де

r - радіус поршня, тобто 72/2 = 36 мм
h - хід поршня, 61.4 мм
У порівнянні з псевдо 250-ками з об'ємом 223 см3, 230 см3, 232 см3 з поршневий 65 мм, 66 мм, 67 мм і т.п. у ZS172FMM є перевірені реальністю і часом переваги, і в потужності, і в тязі, і в ресурсі, і в надійності і в доступності запчастин.

Цей двигун «низової», з максимумом крутного моменту в нижньому і середньому регістрі. Його не потрібно крутити до упору, щоб отримати віддачу. До того ж він працює в парі з карбюратором Nibbi Racing 28. Симбіоз цієї пари вже підтвердив свою життєздатність, простоту в настройках і гарну віддачу на прикладі моделі Kovi Lite. Тобто цей варіант дійсно хороший для полегшених мотоциклів.

C урахуванням кілька менших розмірів і спорядженої маси новинок, яка становить 115 кг. (Kovi Advance) і 117,5 кг. (Kovi Start) з цим двигуном енергоозброєність на одиницю ваги буде трохи краще, ніж у Kovi Lite. А значить, цього буде більш ніж достатньо для більшості початківців райдерів, які тільки осягають ендуро-драйв або просто хочуть час від часу їздити на природі у вільному ритмі на мотоциклі, який дасть свідомо більше можливостей, ніж звичайні цивільні версії.

На будь-якому з варіантів START і ADVANCE цей двигун розташований таким чином, щоб важіль кікстартера в крайньому положенні при спробі запуску не впирається в опорну підніжку. Тобто, його можна використовувати за прямим призначенням у всьому діапазоні переміщення при запуску - несподівана перешкода (підніжка) не заважає. Сама платформа підніжки складається і залишається в складеному положенні до того моменту, поки Ви самі її не повернеться в початкове. Багатьом це може здатися незначною деталлю, але ті хто з цим стикався на інших моделях, розуміє значимість і розуміє чому ми позначаємо це як функціональне перевага.

2. Рама

Моделі Start і ADVANCE по розмірним і ваговими параметрами менше, ніж старші модифікації KOVI Lite і Pro. Але при цьому вони більше, ніж такі моделі як Geon Terrax 250, BSE J3D і S2, KAYO T2 250 і T1 250.

Форма, геометрія і величина рами обумовлює і збільшення довжини колісної бази новинок Kovi в порівнянні з цими ж конкурентами.

Висота по сідла однакова для START і для ADVANCE. Але, зрозуміло, вона різна для модифікацій на відрізняються типорозмірах шин. Обидві версії будуть пропонуватися в разношінном виконанні 21 '' / 18 '' і 19 '' / 16 '', причому відмінностей в ціні НЕ БУДЕ.

Підсумкові величини: 940 мм - висота по сідла для варіанту на шинах 21 '' / 18 '', 910 мм - для варіанту на шинах 19 '' / 16 ''. Другий варіант ми передбачили для тих, у кого зріст менше 170 см. - для них він дійсно буде набагато зручніше і комфортніше в плані посадки, контролю мотоцикла і зрозуміліше в керованості. Менше невпевненості і побоювань - більше драйву.

Рама сталева, але це норма, а не виняток. Чогось наднового або Супертехнологічний в ній немає. Просто вона з нормального сировини, з дотриманням технологій зварювання, геометрії і фінальної забарвлення.

До речі на одному з колірних рішень ми вирішили випробувати варіант застосування шагреневої емалі з високим ступенем вмісту пластифікатора. Зовнішній вигляд забарвлення у такий рами на перший погляд не дуже привабливий, проте стійкість до подряпин значно вище, ніж у звичних глянцевих покриттів. Оцінимо корисність з плином часу.

3. Шасі і підвіска

У варіанті START підвіска виконана з конструктивними про

тлічіямі від ADVANCE, вона простіше, але не глобально, адже обидві версії це ж не мотоцикли для hard-enduro. Передня вилка забезпечена тільки регулюванням швидкості відбою і має діаметр пера 41мм. Задній амортизаторная стійка має іншу, менш жорстку пружину з регулюванням преднатяга і також є регулювання по жорсткості відбою.

Траверса на START встановлена ​​сталева. По міцності вона не поступається алюмінієвої, але за вагою звичайно важче. Однак є ще й цікава особливість: В такому виконанні верхня частина траверси не має формованого припливу для установки замку запалювання, тому він перекочував в незвичайне, але повністю захищені місце - у вільний простір рами між баком і обоймою рульового вала. А ключ в замок вставляється з правого боку (якщо цікаво - придивіться на фото моделі в описі моделі KOVI START).

Задній маятниковий важіль у версії START сталевий штампований. По міцності він не поступається алюмінієві, але вага його звичайно поболе. А ось важільний механізм і пов'язані елементи прогресії все виконані з алюмінію як і на моделі ADVANCE. А ще в нижній частині ланцюга передбачений натяжітельний і завзятий ролик з ПВХ. Він додатково не допускає надмірного провисання ланцюга і зводить до мінімуму 'бовтанку' її.

Уловлювач ланцюга присутній і виконаний у вигляді деталі з полімерного матеріалу.

Передача тяги на заднє колесо здійснюється за допомогою стандартної ланцюга 520H. Зірка задня кріпиться до маточини з через 6-ти точкове з'єднання за допомогою внутрішніх болтів типу TORX. Розміри стандартних зірок 13 зубів передня і 43 задня. Таке поєднання зумовить вищий поріг максимальної швидкості, причому без втрати тяги при їзді вгору. Адже тягового потенціалу у цього мотора вистачає і для більш важкого мотоцикла KOVI LITE, на якому встановлена ​​46 задня зірка.

4. Шини і ободи

На обох версіях встановлені алюмінієві ободи зі сталевими спицями. Назва торгової марки виробника - UNISON. Ці варіанти дійсно якісні вироби і не викличуть нарікань на стійкість до жорстких умов. Сталеві спиці з діаметром 3,6 мм попереду і 4 мм ззаду з'єднують обід з легкосплавними маточиною ККЕ. Причому колір маточин різниться і залежить від кольору моделі - про це ми подбали на догоду естетиці. Просто гарне поєднання, яке прикрашає мотоцикл.

Не забули і про буксаторів, які теж є стандартним оснащенням.

На модифікації START встановлено інші колісні осі з конструкційної вуглецевої сталі. Вони міцніше, ніж матеріали типових деталей зі звичайного металу.

Розмірні параметри шин докладно відображені в таблиці. Зупинимося лише на тому моменті, що покришка задня в варіанті 16 '' має розмір 120 / 90-16. Тобто по ширині вона навіть більше ніж 18 '' дюймовий екземпляр. Причина неможливості установки аналогічного (120-ти мм.) По ширині на 18-ти дюймовий колесо пояснюється його розміром і неминучим киснем барильця глушника при максимальному ході стиснення. А ось з на 16-ти дюймах не буде проблемою і тому вдалося встановити більш широкий екземпляр.

5. Органи управління і світлотехніка
На START як і на ADVANCE встановлений кермо IGP перехідного діаметра 22 / 28.Мотоцікл в стандарті укомплектований оберігає від травм буферної вставкою разом кріплення керма.

На догоду практичності і з оглядкою на досвід райдерів, блок перемикачів з управління світлом і поворотами розміщений тільки з лівого боку і на ньому зосереджені основні кнопки. А з правого боку Ви знайдете тільки окремо винесену кнопку стартера. Мінімізуємо виступаючі елементи, схильні до поломки в разі падіння.

Ручка акселератора з коротким ходом. На сьогоднішній день це оптимальний варіант для подібного типу мотоциклів. А ось сам виконавчий механізм ми вибрали один з кращих по зручності регулювання і надійності.

Важелі управління зчепленням і гальмом на START виконані з алюмінію. Важіль переднього гальма має регулювальний шток з гайкою для збільшення / зменшення відстані від гріпси на довжину долоні. На важелі зчеплення присутній стандартний механізм з кульковою гайкою для компенсування або розпуску натягу троса. Обидва важеля з контрнасечкой в ​​місці можливого зламу при падінні мотоцикла.

Панель приладів присутній в комплектації обох версій. Вона така ж як і на інших моделях KOVI. Вона не зручна в швидкому зчитуванні інформації, але головне її призначення в тому, щоб можна було бачити обороти двигуна, швидкість і оцінювати заряд батареї. Для подібного типу мотоциклів - це принцип необхідної достатності.

Передня фара забезпечена LED лампою, тому що в умовах постійної тряски і вібрацій лампи з нитками розжарення довго не живуть. Загальну ефективність переоцінювати не будемо - в цьому нам більше допоможуть відгуки майбутніх власників моделей.

Покажчики повороту як на Lifan KPT - дуже компактні і вузькі, герметичні, з рухомими кріпленнями, 8-ю лінійними світлодіодами (кожен) з дуже хорошою яскравістю. Вони зарекомендували себе як найбільш практичні з числа різних варіантів

Характеристики

 
Двигатель Zongshen PR250 c балансировочным валом и 6-ст КПП:--:✓, Двигатель Zongshen СВ250 без балансировочного вала с 5-ст КПП:✓:--, Карбюратор Nibbi Racing PWK 28:--:✓, Карбюратор Nibbi Racing PE28:✓:--, Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 21' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором.:✓*:✓*, Задний колесный диск, UNISON J2.15 х18' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная С установленным буксатором.:✓*:✓*, Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 19' DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная.:✓*:✓*, Задний колесный диск, UNISON J2.15 х 16' DOT Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная:✓*:✓*, Спицы обода диаметром 3,6 мм. на переднем ободе и 4 мм на заднем из нержавеющей стали:✓:✓, Колесные оси из конструкционной стали:✓:✓, Колесные оси термоупрочненные из конструкционной углеродистой стали марки 10KП:--:✓, Обычная цепь 520H:✓:--, Усиленная цепь AFAM A520МС2:--:✓, Передняя вилка с регулировкой скорости отбоя. Общий ход 230 мм. Длина стойки 880 мм. Диаметр пера 41 мм:✓:--, Передняя вилка с набором регулировок сжатия и отбоя Общий ход 250 мм. Длина стойки 900 мм. Диаметр пера 41 мм. Производитель ККЕ.:--:✓, Задняя амортизаторная стойка с регулировкой жесткости отбоя. Длина 455 мм. Ход 100 мм.:✓:--, Задняя амортизаторная стойка с регулировками сжатия и отбоя и выносным компенсационным цилиндром. Длина 465 мм. Ход 110 мм.:--:✓, Облегченные, полностью алюминиевые кронштейны всех сопряженных элементов прогрессии в креплении заднего маятникового рычага:✓:✓, Тормозные колодки безасбестовые с увеличенным содержанием латунной стружки для повышенного трения во фрикционной паре диск-накладка.:✓:✓, Тормозные магистрали из полиамида: передняя и задняя:✓:✓, Грязезащитный пластиковый кожух переднего тормозного диска:--:✓, Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с полистрольной буферной вставкой:✓:--, Руль алюминиевый переходного сечения 28 / 22мм с установленной поперечной распоркой и полистрольной буферной вставкой:--:✓, Отдельно вынесенная кнопка активации стартера + отдельный левый блок управления светотехникой, клаксоном и указателями поворотов:✓:✓, Траверса стандартная стальная:✓:--, Траверса облегченная алюминиевая (с увеличенной толщиной и высотой передней и нижней обойм), производитель ККЕ:--:✓, Алюминиевая защита двигателя:--:✓, Шифтер переключения передач облегченный алюминиевый с подвижным складывающимся элементом:✓:✓, Крышка топливного бака с итегрированным клапаном выпуска паров топлива:✓:✓, Алюминиевые рычаги сцепления и тормоза с контрнасечкой в месте возможного излома при падении мотоцикла. Рычаг переднего тормоза с регулировкой положения.:✓:--, Укороченные, алюминиевые, складывающиеся рычаги сцепления и тормоза с регулировкой положения:--:✓, Защита рук с алюминиевым каркасом:✓:✓, Панель приборов с индикацией скорости, оборотов двигателя, степени заряда АКБ.:✓:✓, Короткоходная ручка управления дроссельной заслонкой:✓:✓, Замок зажигания + 2 ключа:✓:✓, Успокоитель цепи из полимерного полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)**:--:✓, Успокоитель цепи усиленный в алюминиевом корпусе с внутренним элементом из полимерного материала (блок-сополимера бутадиена и стирола)**:--:✓**, Задний маятниковый рычаг стальной штампованный:✓:--, Задний маятниковый рычаг облегченный, литой из алюминиевого сплава:--:✓, Корпус воздушного фильтра из эластополимера, стойкий к деформациям:✓:✓, Передняя фара со светодиодной лампой (LED), указатели поворота LED, задний фонарь, клаксон.:✓:✓, Система выхлопа из нержавеющей стали с интегрированными крепежным хомутом для возможности расстыковки приемной трубы и резонатора. В конструкции присутствует гаситель волновых колебаний (powerbomb):✓:✓, Зеркала заднего вида:✓:✓, Усиленные подножки водителя из нержавеющей стали:✓:✓, Складывающиеся подножки для заднего пассажира (с возможностью демонтажа при необходимости):✓:✓, Окраска рамы упрочненной пластифицированной шагреневой эмалью:✓ (только для версий с черным цветом рамы):✓ (только для версий с черным цветом рамы), Модель для дорог общего пользования предлагается к продаже с комплектом документов для госрегистрации:✓:✓, *НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации: 80/100-21 и 120/90-18 (грунтовые шины с развитым протектором)НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ вариант комплектации: 80/100-19 и 120/90-16 (грунтовые шины с развитым протектором)**Блок-сополимер бутадиена и стирола или СБС - это твердая резина, которая используется для изготовления таких вещей, как подошвы для обуви, протекторы автомобильных покрышек, а также и в других местах, где важна износостойкость. Полистирол является твердым и прочным пластиком, и это придает стирол-бутадиеновому каучуку свойственную ему износостойкость. Полибутадиен - это резиноподобный материал, и он придает СБС упругие свойства, Рекомендуемый класс вязкости масла:JASO MA 2, API не ниже SG, SH SAE 10W/40, SAE 15W/50 в зависимости от сезонности Рекомендуемые продукты: MOTOREX TOP SPEED 4T 15w50, Bardahl XTC C60 Off Road 10w-50 4T (API SM/ JASO MA-MA2), Silkolene PRO 4 SX 15w50, Степень сжатия:9,25:1, Тип привода:Цепной привод. Безсальниковая цепь 520H. Количество зубьев передней и задней звезд: 13 (сталь) / 43 (сталь). Количество звеньев цепи - 116, Колесные диски:Вариант №1: Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 21 DOT. Обод - алюминиевый, ступица облегченная и усиленная. С установленным буксатором. Задний колесный диск, UNISON J2.15 х18 DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. С установленным буксатором. Вариант№2 Передний колесный диск, UNISON J1.85 х 19 DOT. Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. Задний колесный диск, UNISON J2.15 х 16 DOT Обод - алюминиевый, ступица алюминиевая облегченная. Спицы обода диаметром 3,5 мм. из нержавеющей стали. Колесные оси из конструкционной стали., Размер шин передние /задние:НА ВЫБОР ПРЕДЛАГАЮТСЯ варианты в двух комбинациях: 21''/18'' и 19''/16''. ПЕРЕДНИЕ ШИНЫ: 80/100-21 или 80/100-19 (грунтовые шины с развитым протектором)обода ЗАДНИЕ ШИНЫ: 110/90-18 или 120/90-16 (грунтовые шины с развитым протектором)

Двигун, тип

 
Производитель ZONGSHEN. Модель CB250-3A. Маркировка 172FMM-3A. Бензиновый, с системой воздушного охлаждения, одноцилиндровый, один распредвал в верхней части головки блока цилиндров (SOHC) с приводом семипластинчатой цепью, двухклапанный механизм с роликовыми толкателями (рокерами). Сухой вес двигателя 32 кг.

Об'єм, см3

 
249

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
21 / 8500

Система запалювання

 
Электронное СDI. В комплектации модели предусмотрено наличие ключа зажигания для размыкания контактной цепи на подачу импульса для санкционированного запуска двигателя (по-простому - без наличия ключа в замке зажигания и просто с ножки двигатель не запустится)

Система електроживлення

 
12N7AL- (AGM-батарея, свинцово-кислотный тип)

КПП

 
5-ти ступенчатая с многодисковым сцеплением в масляной ванне

Передні гальмівні механізми

 
Дисковый с двухпоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 265 мм. Толщина диска 4 мм. Тормозная магистраль из полиамида

Задні гальмівні механізми

 
Дисковый с однопоршневым суппортом, гидравлический. Диаметр диска 220 мм. Толщина диска 4 мм. Тормозная магистраль из полиамида

Підвіска передня

 
Передняя вилка с регулировкой скорости отбоя. Общий диапазон хода сжатия/хода отбоя 230 мм. Длина стойки 880 мм. Диаметр пера 41 мм.

Підвіска задня

 
Задняя амортизаторная стойка с возможностью изменения преднатяга пружины, а также с регулировкой жесткости отбоя. Длина 455 мм. Общий ход 100 мм. Облегченные, полностью алюминиевые кронштейны всех сопряженных элементов прогрессии в креплении заднего маятникового рычага.

Высота по седлу, мм

 
940 мм - для варианта на шинах 21'' и 18'' 910 мм - для варианта на шинах 19'' и 16''

Высота, мм

 
1190/1230

Диаметр цилиндра х ход поршня, мм

 
72 х 61,4

Длина, мм

 
2045

Заправочный oбъем масла в двигателе, л.

 
1,5

Клиренс, мм

 
315 - для варианта на шинах 21'' и 18'' 295 - для варианта на шинах 19'' и 16''

Колесная база, мм

 
1450

Максимальная скорость, км / ч

 
≥108 (реальные параметры указаны с передней звездой 13T и задней звездой 43T. При уменьшении количества зубьев задней звезды и увеличении количества зубьев передней можно увеличить максимальную скорость, но пропорционально уменьшить тяговый потенциал)

Максимальный крутящий момент, Нм при об/мин.

 
18 / 6500

Максимальный угол поворота руля, градусы

 
≥41

Объем топливного бака, л

 
7,5

Рама

 
Облегченная, трубчатого сечения, стальная с добавлением хром-марганцевого сплава

Рекомендуемое топливо

 
Бензин с октановым числом не менее 95

Система питания двигателя

 
Карбюратор Nibbi Racing PE28

Снаряженная масса, кг

 
Сухая масса 111,5 кг. Снаряженная масса (с бензином и маслом) - 118,5 кг

Тип запуска двигателя

 
Электростартер и кикстартер

Угол продольного наклона оси поворота (кастор), градусы

 
31

Ширина, мм

 
820

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Kovi 250 START

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Kovi 250 START

СТАНДАРТНІ ОПЦІЇ

KOVI START 250

KOVI ADVANCE 250

Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена З встановленим буксаторів.

✓ *

✓ *

Задній колісний диск, UNISON J2.15 х18 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена З встановленим буксаторів.

✓ *

✓ *

Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 19 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена.

✓ *

✓ *

Задній колісний диск, UNISON J2.15 х 16 "DOT Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена

✓ *

✓ *

Спиці обода діаметром 3,6 мм. на передньому ободі і 4 мм на задньому з нержавіючої сталі

Колісні осі з конструкційної сталі

Колісні осі термозміцнення з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП

-

Звичайна ланцюг 520H

-

Посилена ланцюг AFAM A520МС2

-

Передня вилка з регулюванням швидкості відбою. Загальний хід 230 мм. Довжина стійки 880 мм. Діаметр пера 41 мм

-

Передня вилка з набором регулювань стиснення і відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ.

-

Задня амортизаторная стійка з регулюванням жорсткості відбою. Довжина 455 мм. Хід 100 мм.

-

Задня амортизаторная стійка з регулюваннями стиснення і відбою і виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм.

-

Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх пов'язаних елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля

Гальмівні колодки безазбестові зі збільшеним вмістом латунної стружки для підвищеного тертя під фрикційної парі диск-накладка.

Гальмівні магістралі з поліаміду: передня і задня

Брудозахисний пластиковий кожух переднього гальмівного диска

-

Кермо алюмінієвий перехідного перетину 28 / 22мм з полістрольной буферної вставкою

-

Кермо алюмінієвий перехідного перетину 28 / 22мм зі встановленою поперечної розпіркою і полістрольной буферної вставкою

-

Окремо винесена кнопка активації стартера + окремий лівий блок управління світлотехнікою, клаксоном і покажчиками поворотів

Траверса стандартна сталева

-

Траверса полегшена алюмінієва (зі збільшеною товщиною і висотою передньої і нижньої обойм), виробник ККЕ

-

Алюмінієва захист двигуна

-

Шифтер перемикання передач полегшений алюмінієвий з рухомим складним елементом

Кришка паливного бака з ітегрірованним клапаном випуску пари палива

Алюмінієві важелі зчеплення і гальма з контрнасечкой в ​​місці можливого зламу при падінні мотоцикла. Важіль переднього гальма з регулюванням положення.

-

Укорочені, алюмінієві, складаються важелі зчеплення і гальма з регулюванням положення

-

Панель приладів з індикацією швидкості, оборотів двигуна, ступеня заряду АКБ.

Короткоходная ручка управління дросельною заслінкою

Замок запалювання + 2 ключа

Успокоитель ланцюга з полімерного полімерного матеріалу (блок-сополимера бутадієну і стиролу) **

✓ **

-

Успокоитель ланцюга посилений в алюмінієвому корпусі з внутрішнім елементом з полімерного матеріалу (блок-сополимера бутадієну і стиролу) **

-

✓ **

Задній маятниковий важіль сталевий штампований

-

Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву

-

Корпус повітряного фільтра з еластополімера, стійкий до деформацій

Система вихлопу, глушник

   

Передня фара зі світлодіодним лампою (LED), покажчики повороту LED, задній ліхтар, клаксон.

Система вихлопу з нержавіючої сталі з інтегрованими кріпильних хомутом для можливості розстикування приймальні труби і резонатора. У конструкції присутній гаситель хвильових коливань (powerbomb)

Дзеркала заднього виду

Посилені підніжки водія з нержавіючої сталі

Складаються підніжки для заднього пасажира (з можливістю демонтажу при необхідності)

Забарвлення рами зміцненої пластифікованої шагреневої емаллю

✓ (тільки для версій з чорним кольором рами)

✓ (тільки для версій з чорним кольором рами)

Модель для доріг загального користування пропонується до продажу з комплектом документів для держреєстрації

* НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80 / 100-21 та 110 / 90-18 (грунтові шини з розвиненим протектором)

 НА ВИБІР ПРОПОНУЮТЬСЯ варіант комплектації: 80 / 100-19 та 120 / 90-16 (грунтові шини з розвиненим протектором)

** Блок-сополімер бутадієну і стиролу або СБС - це тверда гума, яка використовується для виготовлення таких речей, як підошви для взуття, протектори автомобільних покришок, а також і в інших місцях, де важлива зносостійкість. Полістирол є твердим і міцним пластиком, і це надає стирол-бутадієновий каучук властиву йому зносостійкість. Полібутадієн - це гумоподібний матеріал, і він надає СБС пружні властивості

Також вас можуть зацікавити

Lifan KP350

157850.00 грн.

Kovi VERTA 200

60252.50 грн.

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Lifan SR200

67375.00 грн.

Lifan KPT 200

89705.00 грн.

Kovi 250 ADVANCE

77385.00 грн.