Lifan KPT 200

1 відгуків

Код: L0009

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 89705.00 грн.

Модель: Lifan KPT (LF200-10L)

Дорожній мотоцикл Lifan KPT 200 (LF200-10L)

Новий двигун NBF2 другої генерації об'ємом 198 см3

Про двигун.

Нове покоління одноциліндрового силового агрегату серії NBF2 з рідинним охолодженням.

Потужність двигуна трохи збільшена до 18 л.с, а момент, що крутить, зріс на 2 Нм і тепер становить 19,5 Нм. Коробка передач також шестиступінчаста.

Як ми написали в оновленій специфікації та в односторонньому порядку завод виробляє лише версії з інжектором. За 2017-18 роки ми переконалися в працездатності та надійності самої системи впорскування (на прикладі моделей перших трьох партій), тому варіант з карбюратором і надалі перспективі пропонуватися, як і раніше, у продаж не будуть. 

Тому всі мотоцикли починаючи з 2018 р.в. та наступні будуть з інжекторною системою живлення LGC-Fi. 

До розробки системи впорскування палива було залучено фахівців компанії BOSCH. У кооперації з інженерами LIFAN вони змогли створити для двигуна KPT працездатне та ефективне програмне забезпечення, а також забезпечити необхідну якість та надійність усіх компонентів системи, вироблених одним з підприємств Robert Bosch GmbH.

Перевернута вилка 

Зменшити вагу безпружинних мас та покращити демпфування при проїзді нерівностей із збереженням належної енергоємності та більш стабільною підтримкою курсової стійкості.

Для цього конструкція траверси була змінена і у вертикальній площині, і горизонтальному векторі.

Також змістилися місця кріплення пір'я вилки, щоб забезпечити кращу жорсткість на кручення, особливо при проходженні поворотів на нерівній дорозі.

Передня вилка інверторна. Вона має більший хід стиснення за одночасного збільшення діаметра пера до величини 36 мм.

По первинним відчуттям їзди енергоємність істотно зросла в порівнянні з моделями KP і KPR.

 грязь на задньому колесі – входить у стандартну комплектацію. 

Задня підвіска 

Стала енергоємнішою, ніж у моделей серії KP, при цьому вона має не зайву, але достатню м'якість, оскільки це забезпечує кращий коефіцієнт зчеплення ведучого колеса з нерівним покриттям і не розчарує власника «зубодробильністю» при тривалій їзді. 

Для досягнення цієї мети були зміщені на кілька градусів кут установки і верхня точка кріплення амортизаторной стійки, збільшений кліренс і встановлена пружина зі збільшеною жорсткістю

Всі технічні зміни не повинні спричинити за собою істотної зміна маси і зміщення центру ваги нагору, оскільки перша величина буде обумовлювати динамічні параметри моделі, а друга впливатиме на керованість на пристойних швидкостях.

Оптика 

Нової моделі Lifan не схожа на жодну з уже представлених в Україні: габаритні вогні виконані у вигляді смуг із п'яти світлодіодів кожна (вони, до речі, дуже явно позначають мотоцикл навіть у світлий час доби). Фари повністю світлодіодні із світловими елементами від Phillips.

Причому конфігурація зміщеного розміщення світлодіодів формує різне охоплення світловим пучком дороги. При ближньому світлі горять два центральні вертикальні, які забезпечують охоплення дорожнього полотна без засліплення тих, що йдуть назустріч.

А при активації далекого світла спалахують бічні дубльовані ліворуч і праворуч – ширина освітлюваної дороги в цьому режимі відразу значно збільшується, що просто незамінно для наших дорожніх реалій. Як-не забезпечення видимості це важливий елемент пасивної безпеки

 Інтегровані в силову структуру рами крашпеди (Що таке крашпеди? - (Від англ. Crush Pad) комбіновані елементи з металу і гуми / гумопластика, що виступають за зовнішні бічні габарити мотоцикла. При невеликому падінні оберігають вузли і деталі мотоцикла від зіткнення з дорожнім покриттям, також дозволяють зберегти відстань водія, щоб у разі ковзання мотоцикла, що впав, водій міг звільнитися від мотоцикла)) - це теж конструктивний елемент, яким забезпечений кожен мотоцикл Ліфан моделі КПТ. Однозначно корисне доповнення. Особливо з урахуванням того, що технічне виконання цього елемента грамотно спроектовано та здійснено: зверніть увагу на три рознесені точки кріплення до рами – це і є гарантія того, що при падінні ударні навантаження (якщо звичайно це не падіння з висоти) не сумніватимуть крашпеди та вони можуть виконати свою захисну функцію.

Колісні диски

На моделі KPT ширше, ніж на Lifan КP та KPR: передній диск під шину 100/80-17, задній – 130/70-17. Охочі можуть назад встановити «140 ковзанку». Зазнали змін та гальмівних дисків – зверніть увагу на трапецієподібний профіль самого диска. Його форма зроблена такою для того, щоб його трохи полегшити (у тих місцях де немає зони тертя), і другий важливий момент:

З метою полегшення маси та зниження центру тяжіння, матеріал бака змінений на поліпропіленовий склад з домішкою графіту (нагадаємо, що на KP і KPR він виконаний з металу) - це забезпечує мінімальну деформацію пластику при значних зовнішніх температурних перепадах і водночас гарантує відсутність крихкості.

Панель приладів

Стандартний інструментарій та трохи незручна шкала тахометра, вона менш інформативна і скоріше це данина сучасній цифровій моді. Забезпечена сімома варіантами підсвічування. USB-роз'єм з гумовою кришечкою для гаджетів та аксесуарів.

Двигун, тип

 
Бензиновий серії NBF2, 4-х тактний, одноциліндровий, двохклапанний з верхнім розташуванням распредвала (OHC), ланцюговим приводом і внутрішнім балансувальним валом

Об'єм, см3

 
198

Крутний момент Нм об/хв.

 
18 / 6500

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
17,5 / 8000

Система

 
Багатоточкове уприскування палива LGC-Fi, паливний насос, монофорсунка з керуванням ECU (виробник компонентів BOSCH)

Система запалювання

 
Електронне (CDI) + електростартер

Система охолодження

 
Рідиннне охлаждения,

Система електроживлення

 
Акумуляторна батарея в штатній комплектації 12N9-BS

Заправний обсягу масла в двигуні

 
1,2

КПП

 
6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням в масляній ванні

Передні гальмівні механізми

 
Дискові з двохпоршневими супортом, гідравлічний, діаметр 300мм

Задні гальмівні механізми

 
Дискові з однопоршневим супортом, гідравлічний, діаметр 260 мм

Підвіска передня

 
Телескопічна вилка з прогресивними характеристиками (діаметр пера 36 мм) і гідравлічними амортизаторами

Підвіска задня

 
Маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором і можливістю регулювання преднатяга.

Максимальна швидкість

 
124

Витрата палива л/100км

 
≥2,7

Тип приводу

 
Ланцюговий привід. Маркування приводний ланцюга - 428 HSB з безвальцовочнимі роликами. Виробник ланцюга "CHOHO" Кількість зубів передньої і задньої зірок: 16/49.

Обсяг паливного бака

 
14 (включаючи 2,5 літра резерву)

Колісні диски

 
Алюмінієві легкосплавні, пофарбовані матовою порошковою емаллю чорного кольору

Розмір шин передні / задн

 
100/80-17 130/70-17

Рекомендований клас в'язкості масла

 
10W-40 / 15W-50 Напівсинтетичне масло для мотоциклетних двигунів (в залежності від сезонності)

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Lifan KPT 200

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Lifan KPT 200
Також вас можуть зацікавити

Lifan KP350

157850.00 грн.

Kovi VERTA 200

60252.50 грн.

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Lifan SR200

67375.00 грн.

Kovi 250 ADVANCE

77385.00 грн.

Kovi 250 START

69261.50 грн.