ЦІНА
107250 - 297297 грн.

Туристичні

 VOGE 500DS

VOGE 500DS

212550.00 грн.

KTM ADVENTURE 390

KTM ADVENTURE 390

297297.00 грн.

Shineray Elcrosso 400

Shineray Elcrosso 400

107250.00 грн.

VOGE 300DS

VOGE 300DS

138450.00 грн.

Турер - туристичниймотоцикл,який призначений для їзди на великі відстані. Таким чином, водій і його пасажир можуть з легкістю долати в день по 1000 км, що не відчуваючи втому. Як правило, модельний ряд представлений мотоциклами зі зручними сидіннями, а для пасажира часто передбачені спинка і підлокітники. Для зручного розташування багажу є ящик, розташований позаду, або бічні кофри.

Особливості туристичних мотоциклів 

Для турер характерна наявність нізкофорсірованних силових установок, які спеціально розраховані на великі пробіги. Робочий об'єм може варіюватися до 2-3 л, а показники потужності знаходяться в діапазоні від 50 до 150 к.с. 

Щоб захистити водія і його пасажира, мотоцикли Туристичні укомплектовані широкими крилами. Вони виключають потрапляння бруду або бризок води під час поїздок по бездоріжжя. Також, характерною особливістю турер є наявність вітрового скла і носового обтічника. 

Для максимальної стійкості мотоцикла центр ваги виробники роблять якомога нижче. У більшості випадків колеса литі, але іноді можна зустріти і спиці (дуже рідко). Єдиний мінус полягає в досить великій вазі - маса може досягати близько 400 кг. Це неодмінно позначається на керованості транспортом, а тому в місті така мототехніка вважається менш маневреної. Тому турери знайшли своє застосування в процесі подорожей по трасі, з легкістю долаючи різні відстані.

Види туристичних мотоциклів 

Вибираючи бюджетний туристичниймотоцикл,необхідно ознайомитися з їх великим асортиментом. Компанії-виробники пропонують кілька видів популярних турер:

  • Люкс-турери - такі моделі доповнені 6-циліндровим оппозитним двигуном. До цього класу належать елітні моделі мотоциклів, які прийнято називати «половинкою» автомобіля або автоцікламі. Тут є навіть навігаційна система з подальшою підтримкою голосових команд. 

  • Турери-круїзери - такі мотоцикли призначені для тих, хто звик неспішно подорожувати в комфортних умовах. Для пасажира виробники передбачають наявність підлокітників і спинки. 

  • Спорт-турист - це ідеальний компроміс між високою швидкістю спортивного мотоцикла і комфортом туристичної моделі. В даному випадку мета такої моделі полягає в наступному: «доїхати до зазначеної точки на карті з речами, але швидко». 

  • Турендуро - тут відзначають успішне з'єднання відразу декількох видів мототехніки (дорожнього, туристичного та позашляхового мотоциклів). Він відрізняється меншою прохідністю, але дозволяє взяти з собою набагато більше речей, забезпечує комфорт і швидкий розгін. 

Купити туристичні мотоцикли 

Мотосалон AMMoto пропонує великий вибір турер за вигідними цінами, а також надає можливість оформити розстрочку після внесення першого внеску. Жителі Кременчука і всій Полтавській області можуть купити туристичний мотоцикл у нашому мотосалоні і особисто забрати покупку. Для всіх інших жителів України запропонована доставка по областям.

Наші менеджери допоможуть покупцеві визначитися з вибором, надаючи власну безкоштовну консультацію. Продаж мототехніки здійснюється з гарантією і пакетом документів, необхідних для оформлення транспорту. Кредит