ЦІНА
105875 - 293485.5 грн.

Туристичні

 VOGE 500DS

VOGE 500DS

209825.00 грн.

KTM ADVENTURE 390

KTM ADVENTURE 390

293485.50 грн.

Shineray Elcrosso 400

Shineray Elcrosso 400

105875.00 грн.

VOGE 300DS

VOGE 300DS

136675.00 грн.

Турер - туристичниймотоцикл,який призначений для їзди на великі відстані. Таким чином, водій і його пасажир можуть з легкістю долати в день по 1000 км, що не відчуваючи втому. Як правило, модельний ряд представлений мотоциклами зі зручними сидіннями, а для пасажира часто передбачені спинка і підлокітники. Для зручного розташування багажу є ящик, розташований позаду, або бічні кофри.

Особливості туристичних мотоциклів 

Для турер характерна наявність нізкофорсірованних силових установок, які спеціально розраховані на великі пробіги. Робочий об'єм може варіюватися до 2-3 л, а показники потужності знаходяться в діапазоні від 50 до 150 к.с. 

Щоб захистити водія і його пасажира, мотоцикли Туристичні укомплектовані широкими крилами. Вони виключають потрапляння бруду або бризок води під час поїздок по бездоріжжя. Також, характерною особливістю турер є наявність вітрового скла і носового обтічника. 

Для максимальної стійкості мотоцикла центр ваги виробники роблять якомога нижче. У більшості випадків колеса литі, але іноді можна зустріти і спиці (дуже рідко). Єдиний мінус полягає в досить великій вазі - маса може досягати близько 400 кг. Це неодмінно позначається на керованості транспортом, а тому в місті така мототехніка вважається менш маневреної. Тому турери знайшли своє застосування в процесі подорожей по трасі, з легкістю долаючи різні відстані.

Види туристичних мотоциклів 

Вибираючи бюджетний туристичниймотоцикл,необхідно ознайомитися з їх великим асортиментом. Компанії-виробники пропонують кілька видів популярних турер:

  • Люкс-турери - такі моделі доповнені 6-циліндровим оппозитним двигуном. До цього класу належать елітні моделі мотоциклів, які прийнято називати «половинкою» автомобіля або автоцікламі. Тут є навіть навігаційна система з подальшою підтримкою голосових команд. 

  • Турери-круїзери - такі мотоцикли призначені для тих, хто звик неспішно подорожувати в комфортних умовах. Для пасажира виробники передбачають наявність підлокітників і спинки. 

  • Спорт-турист - це ідеальний компроміс між високою швидкістю спортивного мотоцикла і комфортом туристичної моделі. В даному випадку мета такої моделі полягає в наступному: «доїхати до зазначеної точки на карті з речами, але швидко». 

  • Турендуро - тут відзначають успішне з'єднання відразу декількох видів мототехніки (дорожнього, туристичного та позашляхового мотоциклів). Він відрізняється меншою прохідністю, але дозволяє взяти з собою набагато більше речей, забезпечує комфорт і швидкий розгін. 

Купити туристичні мотоцикли 

Мотосалон AMMoto пропонує великий вибір турер за вигідними цінами, а також надає можливість оформити розстрочку після внесення першого внеску. Жителі Кременчука і всій Полтавській області можуть купити туристичний мотоцикл у нашому мотосалоні і особисто забрати покупку. Для всіх інших жителів України запропонована доставка по областям.

Наші менеджери допоможуть покупцеві визначитися з вибором, надаючи власну безкоштовну консультацію. Продаж мототехніки здійснюється з гарантією і пакетом документів, необхідних для оформлення транспорту. Кредит