Kovi MAX 300

0 відгуків

Код:

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 103350.00 грн.

Модель: MAX 300

Kovi MAX 300

MAX 300 є середньорозмірною ендуро версією з більш потужним двигуном і покращеною оснащеністю. Він схожий за розмірами на KOVI ADVANCE , але має ряд істотних и х відмінностей. Докладніше про них повідомляємо в описі моделі нижче за текстом

1. Двигун та трансмісія

Використаний агрегат ZS174MN від компанії Zongshen . Цей двигун називається з я також СBS300 - це його торгове найменування, використовується в більшості публікацій та позначень

Двигун не є повнооб'ємною трисоткою, тому що його фактичний об'єм становить 279 см 3 . ZS174MN має:

  • Діаметр циліндра 74 мм
  • Хід поршня 65 мм

Формула розрахунку робочого обсягу: V=(3,14*r*r*h)/1000= 3,14*37*37*65/1000=279,41 см 3
Де

  • r - радіус поршня, тобто. 74/2 = 37 мм
  • h - хід поршня, 65мм

Ми не дарма позначаємо реальний обсяг, щоб у всіх було правильне розуміння щодо того, що якщо вони бачать інформацію з інших джерел або від інших авторів про «300 кубів» - фактичне значення менше.
Цей двигун являє собою компромісний варіант з помітно меншим потенціалом, ніж відомий повнооб'ємний ZS184MM. А за потужністю він навіть поступається 250 ZS177M. Це не добре, не погано – це реальність. У самій модельній лінійці двигунів ZONGHEN цей мотор знаходиться між «повітряним» мотором ZS172FMM (249 см 3 встановлений Kovi Advance) і зовсім іншим конструктивом «водяним»177FMM (249,6 см 3встановлений на Kovi Pro 250). Головні переваги СBS300 – менша вартість виробництва, чотириклапанний механізм газорозподілу, наявність системи водяного охолодження та 6-ступінчаста КПП. Тому цей двигун з'явився на старшому браті версії ADVANCE – MAX 300 .

Про характеристики

Порівнювати цей мотор з його найближчим родичем – ZS172FMM , оскільки вихіднийой версією для СBS300 є саме він. Новий мотор додав у моменті, що крутить, завдяки збільшеному ходу поршня, але при цьому максимум став розвивати на більш високих обротах - 7500 об / хв -1 . Наявність балансувального валу зумовило знижені вібраційні моменти. Новий двигун працюватиме в парі з плоскодросільним карбюратором Nibbi Racing PWK34. Налаштування карбюратора з більшою пропускною здатністю допомагають активніше реалізувати потенціал збільшеної кубатури і дозволяють двигуну ефективніше працювати у вищому діапазоні обертів.

 engine_kovi

carb_kovi sit_kovi

На MAX 300 з новим двигуном не буде кікстартера. Причина полягає в тому, що КПП буде з шістьма ступенями, або тільки 5 передач + кікстартер.
Такий варіант був обраний на підставі відгуків клієнтів, які вже експлуатують Kovi Advance з шестиступкою та без кіка. Багато хто підтвердив згоду з тим, що це найкраща технічна відповідність, тому що перші чотири передачі мають інші передавальні числа. Третій - тяговий ступінь, який дозволяє добре рухатися в гору, четвертий підхопить і дозволить підтримати темп коли кут зміни рельєфу не надто значний. Друга також допоможе активно гальмувати двигуном при русі під ухил. Гідність шостої передачі полягає у підтримці руху на пристойній швидкості без перекруту (надриву) двигуна, надлишкового шуму на високих оборотах і більшої витрати палива. Насправді багато хто експлуатує мотоцил не тільки для ендуро покатушок, а набагато частіше для простого переміщення дорогами (відремонтоване покриття багатьох доріг дозволяє їхати швидко). Ось для таких маршрутів у повсякденному використанні шоста передача саме те, що потрібно.

Ну і дуже важливим у виборі шестиступінчастого варіанта буде наступне доповнення: Ми пропонуємо мотоцикл KOVI MAX 300у штатному виконанні якого буде приводна задня зірка на 48 зубів – вона більше орієнтована на умови перетнутих місцевостей зі значними перепадами висот. Однак стандартним доповненням комплектації буде ще одна задня зірка для більш швидкісних умов руху - на 43 зуби. Така зірка пропонуватиметься в комплекті з кожним мотоциклом НЕ ОПЦІОНАЛЬНО, а у СТАНДАРТІ. Таким чином, будь-який власник, який захоче їздити швидше в умовах прямих доріг і не крутих підйомів, може просто переставити зірку і отримати очікуваний ефект.

Нагадаємо також, що модель укомплектована великим 7 амперним акумулятором. Більш ємна батарея забезпечить можливості запуску без особливих проблем (і без наявності кікстартера), але, звичайно, трохи більше уваги іноді потрібно приділяти інспекції її стану. А якщо є бажання полегшити мотоцикл, шахта може прийняти і аналогічний і менший за габаритами літій-іонний варіант.

У стандартне оснащення MAX 300 входить лічильник мотогодин. Пояснювати корисність даного атрибуту не будемо – для більшості його значущість та роль і так зрозуміла.

Сам двигун CBS300 укомплектований паперовим фільтром картриджного типу для очищення олії.

2. Система охолодження

Складається з двох секцій правої та лівої. Обидві виконані з алюмінію.
Але набагато важливіші та корисніші зовнішні дифузори з алюмінію, які виконують і захисну функцію. Вони можуть захистити кожну половину радіатора від пошкоджень.

Важливим елементом є стандартний вентилятор охолодження. Він встановлений спочатку та знімає значну частину теплового навантаження. Якщо врахувати, що у всіх конкурентів ця опція за гроші – перевага Kovi є очевидною.

Слід зауважити, що всі патрубки системи охолодження MAX 300 виготовлені із силікону. Вони фіксуються різьбовими хомутами. Силікон використаний чорного кольору, тому що від цього він не став гіршим за властивостями, а поєднуватись з кольорами моделей буде краще.

 3. Рама

Рама моделі MAX 300 відрізняється від версій Start/Advance і за розмірними і ваговими параметрами все ж таки менше, ніж старші модифікації KOVI Lite і Pro. При цьому MAX 300 близький за розмірами таких моделей як: Geon GNS300, BSE J10, KAYO K4 250 і T4 250.

Розмір рами обумовлює збільшення довжини колісної бази новинок Kovi в порівнянні з тими ж конкурентами.

Сама рама відрізняється від версії ADVANCE. Змінено не лише точки кріплення силового агрегату, а й змінено конфігурацію передньої частини рами. Розгалуження опорних частин рами опущено нижче для правильного розподілу жорсткості конструкції та, звичайно ж, для розміщення правої та лівої половинок радіаторів водяного охолодження.
На фото показано відмінність, яку можна побачити візуально. Решта прихована під оснасткою та пластиковими панелями.

 Конструктивна зміна рами зумовлена ​​застосуванням паливного бака збільшеного обсягу. Бак вміщує без малого 9 літрів палива – це дуже важливе доповнення, особливо для тих, хто їздить в умовах коли відстань до найближчої заправки обчислюється не одним десятком кілометрів.

Рама сталева, як і інших версіях. Але це норма, а чи не виняток. Чогось наднового чи супертехнологічного у ній немає. Просто вона з нормальної сировини та з дотриманням технологій зварювання, геометрії та фінального забарвлення.

На двох варіантах: у чорно-оранжевому кольорі та в бірюзовому кольоровому рішенні застосована шагренева емаль з високим ступенем вмісту пластифікатора. Зовнішній вигляд забарвлення у такої рами на перший погляд не дуже привабливий, проте стійкість до подряпин і скол значно вища, ніж у звичних глянсових покриттів. Рама червоно-синього мотоцикла пофарбована глянсовою червоною емаллю.

Опорна підніжка на KOVI MAX300 виконана з алюмінію для полегшення ваги і має інший нахил і трохи більшу довжину і площу частини п'яти, щоб надійніше фіксувати мотоцикл у статичному положенні.

4. Шасі та підвіска

 У варіанті MAX 300 передня вилка KKE має весь набір регулювань швидкості відбою та ступеня стиснення. Аналогічно виконаний задній амортизатор. Баланс налаштувань у парі з вилкою дозволить вибрати більше варіантів під їзду на кількох типах покриттів. Необхідно врахувати, що за замовчуванням на MAX 300 встановлена ​​м'якіша пружина на задньому амортизаторі. Це налаштування добре підходить, наприклад, для піску або м'яких грунтів — мотоцикл не заривається, — але при цьому «гідравліку» ззаду потрібно залишати «затиснутою». І навпаки, для твердих ґрунтів, де на перше місце виходить маневреність та швидкість реакції мотоцикла, краще збільшувати натяг пружини, переміщуючи більше ваги на переднє колесо.
 Однак на MAX 300 і передня та задня підвіска відрізняється від SZC, які ми використовуємо на старших KOVI.

  Траверса на KOVI MAX 300 встановлена ​​максимально полегшена – фрезерована алюмінієва (зі збільшеною товщиною та висотою передньої та нижньої обойм). Цей момент передбачений спеціально для зменшення ваги з одночасним збереженням характеристик міцності. Простіше кажучи «ходити» буде справно і довго, оскільки це найсучасніше технологічне виконання на даний момент. На різних колірних рішеннях моделей відрізняється і колір траверси: -
Бірюзовий - траверса особливого відтінку під колір наклейок;
Червоно-синє виконання – траверса червоного кольору;
Чорно-жовтогарячий мотоцикл – помаранчева траверса.

 

Задній маятниковий важіль MAX 300, як і у версії ADVANCE, виготовлений із алюмінію. &

Двигун, тип

 
Виробник ZONGSHEN. Модель CBS300. Маркування ZS174MN. Бензиновий, з системою водяного охолодження, одноциліндровий з балансувальним валом. Один распредвал в верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC) з приводом шестіпластінчатой ​​ланцюгом, четирёхклапанний механізм газорозподілу з коромислами і роликовими штовхачами (рокерами). Суха вага двигуна 32 кг.

Об'єм, см3

 
279,4

Крутний момент Нм об/хв.

 
23 / 7000

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
25,16 (18,5 кВт) / 8 500

Система

 
Плоскодроссельний карбюратор Nibbi Racing PWK34

Система запалювання

 
Електронне СDI. У комплектації моделі двигуном з 6-ст КПП передбачено тільки наявність електростартера, а отже і ключ запалювання для розмикання контактної ланцюга на подачу харчування для запуску двигуна.

Система охолодження

 
Примусове водяне охолодження з двома роздільними секціями радіаторів і вентилятором примусового обдування на одній із секцій. Патрубки системи охолодження виготовлені з силікону.

Система електроживлення

 
12N7AL- (AGM-батарея, свинцево-кислотний тип)

Система запуску

 
електростартер

Заправний обсягу масла в двигуні

 
1,4

КПП

 
6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням в масляній ванні

Передні гальмівні механізми

 
Дисковий з двохпоршневими супортом, гідравлічний. Діаметр диска 265 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль в металевому армованому кожусі

Задні гальмівні механізми

 
Дисковий з однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 220 мм. Товщина диска 4 мм. Гальмівна магістраль в металевому армованому кожусі

Підвіска передня

 
Передня вилка з набором регулювань стиснення і відбою Загальний хід 250 мм. Довжина стійки 900 мм. Діаметр пера 41 мм. Виробник ККЕ.

Підвіска задня

 
Задня амортизаторная стійка з регулюваннями стиснення і відбою і виносним компенсаційним циліндром. Довжина 465 мм. Хід 110 мм. Полегшені, повністю алюмінієві кронштейни всіх пов'язаних елементів прогресії в кріпленні заднього маятникового важеля. Задній маятниковий важіль полегшений, литий з алюмінієвого сплаву

Максимальна швидкість

 
≥115 (реальні параметри вказані з передньої зіркою 13T і задньої зіркою 48T. При зменшенні кількості зубів задньої зірки і збільшенні кількості зубів передньої можна збільшити максимальну швидкість, але пропорційно зменшити тяговий потенціал)

Тип приводу

 
Ланцюговий привід. Посилена ланцюг AFAM A520МС2. Кількість зубів передньої і задньої зірок: 13 (сталь) / 48 (сталь). Кількість ланок ланцюга - 122

Обсяг паливного бака

 
Збільшений бак ємністю 9,7 літрів

Колісні диски

 
Варіант №1: Передній колісний диск, UNISON J1.85 х 21 "DOT. Обід - алюмінієвий, маточина полегшена і посилена. З встановленим буксаторів. Задній колісний диск, UNISON J2.15 х18" DOT. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. З встановленим буксаторів. Обід - алюмінієвий, маточина алюмінієва полегшена. Спиці обода діаметром передній обід - 3,8 мм, задній обід - 4 мм. з нержавіючої сталі. Колісні осі термозміцнення з конструкційної вуглецевої сталі марки 10KП.

Розмір шин передні / задн

 
Передня шина KENDA Off-road K7101. Типорозмір-80 / 100-21, Задня шина KENDA Off-road K7101. Типорозмір - 110 / 90-18

Рекомендований клас в'язкості масла

 
JASO MA 2; API не нижче SG, SH SAE 10W / 40; SAE 10W / 50 в залежності від сезонності, що рекомендуються: Motorex Cross Power 4T 10W50; Bardahl XTC C60 Off Road 10w-40 4T / 10W-50 (API SM / JASO MA-MA2); FUCHS Silkolene PRO 4 SX 10w40.

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Kovi MAX 300

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Kovi MAX 300
Також вас можуть зацікавити

KOVI 250 PRO2T

150930.00 грн.

Kovi 250 PRO HS

140010.00 грн.

Kovi 250 PRO KT

143520.00 грн.

Kovi VERTA 200

61035.00 грн.

Kovi 250 LITE HS

98280.00 грн.

Kovi PiT 125

44265.00 грн.