Kovi 250 PRO KT

0 відгуків

Код: K005

 

Доступність: Є в наявності

Ціна: 143520.00 грн.

Модель: Kovi 250 PRO KT

Мотоцикл Kovi 250 PRO KT

Найзначніші оновлення Kovi версії PRO

Встановили інший карбюратор. Колишній не був поганим, але резерви його можливостей «по підготовці більш оптимальної суміші» в перехідних і максимальних режимах значно менше, ніж у конструктивно іншого плоскодроссельного варіанта моделі FCR МХ 33. До речі, в оригіналі цей карбюратор теж свого часу придумав і виробляв KEIHIN і він встановлювався на багато японських відомих моделей з кубатурою до 450 включно. 

 В ході наших власних експериментів ми випробували варіанти встановлення карбюратора з трьома діаметрами дифузорів 33 мм, 35 ​​мм. та 37 мм. Налаштовували та їздили на всіх варіантах і фіксували для себе відмінності.

У результаті ми зупинилися на 33-му. Для того щоб було зрозуміліше тим, кому це цікаво, ми надамо трохи основної теорії:

Карбюратор з великим діаметром дроселя дозволяє отримати більше потужності тільки на високих оборотах (за умови, що початкові розрахункові параметри двигуна передбачають можливість ефективної віддачі двигуна при високому значенні оборотів) . Однак проста установка карбюратора з великим діаметром дроселя на звичайний мотор не призводить до кардинального збільшення потужності двигуна, так як останнє не є ключовим і потрібен ряд додаткових поліпшень і модифікування двигуна, спрямованих на поліпшення його характеристик.

Карбюратор з меншим діаметром дроселя покращує розгін та віддачу на низьких обертах. Тому при виборі розміру карбюратора варто шукати розумний компроміс між розгоном та максимальною швидкістю.

Як правило, при встановленні карбюратора більшого розміру рекомендується збільшувати переріз головного жиклера на 8-10% порівняно зі стандартним на кожен 1 мм збільшення перерізу дроселя. Спростуємо пусту думку про те, що збільшення дифузора це 100% зростання віддачі. Сам по собі карбюратор не виробляє потужність. Все що ми можемо - це змінити можливості збільшення/зменшення віддачі на високих або низьких оборотах. Але й тут треба розуміти, що бензин горить лише за певного співвідношення повітря та палива. Суміш (коефіцієнт надлишку повітря) може змінюватися від 0,8 (багата суміш) до 1,17 (бідна), за більшої кількості бензину суміш просто не горить!

Крім цього карбюратору, для оптимальної роботи, потрібні певні умови одним із найважливіших є швидкість потоку повітря. Лінійна залежність така: менше діаметр дифузора - вища швидкість потоку повітря, більше діаметр дифузора - менше швидкість. 

 І дійшли того, що на карбюраторах з дифузорами 35 та 37 мм. ми втрачали тяговий потенціал двигуна на низах і в середньому діапазоні, причому зі збільшенням діаметра це виявилося значно. На одному і тому ж косогорі мотоцикл вимагав передачу нижче (ніж на 33-му) або розкручування на цій же передачі до таких обертів, коли зрив колеса в букс зумовлював постійну напругу коригування траєкторії руху. Перевага відкривалася лише на прямі коли під майже максимальним форсажем оберти легко «вилазили» за 8500 тис. і він їхав швидше ніж на 33-му дифузорі. Але при цьому ми зафіксували і пристойне збільшення витрати палива та теплове навантаження на двигун – вентилятор охолодження у такому режимі працював майже безупинно. Ставити в основу тільки збільшену максимальну швидкість (до речі, не дуже набагато) - навіщо? Це ж ендуро, а не стріт.

Тому у фінальному варіанті ми встановили саме 33-й варіант, досягнувши точніших налаштувань.

Kovi 250 PRO KT більше візуальних відмінностей

У версії PRO KT ми додали більше візуальних відмінностей, які радують і очей очей і функціональності не позбавлені:

  1. Дзеркала заднього виду мають іншу форму. Вони не круглі. Цей варіант охоплює більший сектор, меншу висоти і рознесені по сторонах на більшу відстань. Вони дозволяють краще контролювати ситуацію ззаду.

  2. Руль залишився тим самим - ми вже знаємо про деякі недоліки варіантів кермів конструктивного типу "труба в трубі" і вирішили не шукати інший варіант, тому що початковий обраний (з товщиною стінки 4,5 мм у торцевих частинах) виявився бездоганним. – він на правому фото. Ми встановили пробний варіант такого типу "труба в трубі" (він на лівому фото), але при докладанні зусиль до кінцевих елементів засумнівалися, що він справді витримає, тому відмовилися. Однак це не означає, що ми повністю заперечили такий варіант. Тому цю деталь у виконанні TWINWALL ми зараз спробуємо від іншого виробника. Він виробляє якісніші керма і в найближчому майбутньому ми не виключаємо застосування такого керма, яке стане кращою альтернативою нинішньому.

  3. Бак об'ємом 9 літрів буде стандартним оснащенням для KOVI PRO KT

  4. Зміни кріпильних елементів рами

  5. Гальма SZC. Покращили один елемент - сполучний штуцер, який стикує магістраль із супортами (переднім та заднім) виготовлений із нержавіючої сталі.

  6. Ще зверніть увагу на встановлення хомутів патрубків охолодження з ручними баранчиками. Ми внесли це доповнення на прохання кількох клієнтів. Але насправді вважаємо, що це не впливає на надійність з'єднання. Більше того, за наявності нормального комплекту інструменту відкручування хомутів взагалі не проблема. При здоровому конструктивному підході підтягування хомутів в принципі не проводиться на щоденній основі - це швидше необхідно для більш швидкого демонтажу. Але якщо були охочі бачити це в стандарті - будьте ласкаві.

  7. Звичайно ж, у стандарті з'явився і якісний захист рук з алюмінієвим каркасом.

  1. Змінили деякі компонувальні моменти під сідлом. Комутатор розташований трохи інакше і роз'єм його став повністю герметичним, а провід живлення додатково упакований в текстильну вологостійку ізоляційну стрічку (вона не пересихає більш тривалий час і краще зберігає гнучкість щоб уникнути заломів)
    Залишилися в стандарті і вуха з обох боків траверси, які дозволять вивіс колесо для демонтажу переднього колеса або роботи з підвіскою

Двигун, тип

 
Виробник ZONGSHEN. Модель NC250. Маркування 177мм. Бензиновий, одноциліндровий, один распредвал в верхній частині головки блоку циліндрів (SOHC), чотирьохклапанний з роликовими підшипниками в приводі механізму управління клапанами. Система водяного охолодження з рознесеними половинками радіатора + кулер. Внутрішній балансування вал. Суха вага двигуна 31 кг.

Об'єм, см3

 
249,6

Крутний момент Нм об/хв.

 
23 / 7000

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
28 /9000

Система

 
Ліцензійна копія плоскодроссельного карбюратора KEIHIN FCR MX 33

Система запалювання

 
Електронне DC-СDI.Головним джерелом живлення схеми є аналоговий перетворювач напруги. Цьому запалювання не потрібна заряджающа котушка як в класичному варіанті CDI, напруга з бортового акумулятора перетвориться з 12В в 200-400В, що досить для генерації декількох кВольт в котушці запалювання і виникнення іскри на контактах свічки.

Система електроживлення

 
АКБ 12V 7А / h (AGM-батарея). У комплектації моделі передбачено наявність ключа запалювання для розмикання контактної ланцюга на подачу імпульсу для санкціонованого запуску двигуна (по-простому - "тупо", без наявності ключа в замку запалювання і просто "з ніжки" двигун не запуститься)

КПП

 
6-ти ступінчаста з багатодисковим зчепленням в масляній ванні

Передні гальмівні механізми

 
Дисковий з двохпоршневими супортом, гідравлічний. Діаметр диска 260 мм. Товщина диска 3,7 мм.Армірованная гальмівна магістраль. Виробник SZC. Гальмівні колодки серії SCB (Stabil Cuprum Base). Безасбестові зі збільшеним вмістом мідної крихти для хорошого фрикційного балансу між температурою і інтенсивністю тертя в фрикційної парі диск-накладка

Задні гальмівні механізми

 
Дисковий з однопоршневим супортом, гідравлічний. Діаметр диска 240 мм. Товщина диска 3,7 мм. Армована гальмівна магістраль. Виробник SZC. Гальмівні колодки серії SCB (Stabil Cuprum Base). Безасбестові зі збільшеним вмістом мідної крихти для хорошого фрикційного балансу між температурою і інтенсивністю тертя в фрикційної парі диск-накладка

Підвіска передня

 
Телескопічна вилка перевернутого типу з набором регулювань відбою і стиснення. Загальний діапазон ходу стиснення / ходу відбою 265 мм.

Тип приводу

 
Ланцюговий привід. Безсальніковая ланцюг A520МС2. Марка ланцюга AFAM. Кількість зубів передньої і задньої зірок: 13 (сталь) / 52 (алюміній). Кількість ланок ланцюги-120L.

Розмір шин передні / задн

 
80 / 100-21 - переднє колесо і 110 / 90-18 заднє колесо. Посадковий розмір обода переднього колеса J1.60 х21 DOT; заднього колеса 2,15 х18 DOT. Шини з розвиненим малюнком протектора. Виробник шин - CST

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про Kovi 250 PRO KT

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд Kovi 250 PRO KT
Також вас можуть зацікавити

Kovi VERTA 200

61035.00 грн.

Kovi 250 ADVANCE

78390.00 грн.

Kovi 250 START

70161.00 грн.

Kovi PiT 150

48555.00 грн.

Kovi 250 PRO HS

140010.00 грн.

Kovi 250 LITE HS

98280.00 грн.