Код: K011
Доступність: Під Замовлення
Ціна: 71400.00 грн.
Модель: KOVI FCS 250
Ті, хто цікавився модельної лінійкою KOVI, яку ми представили в цьому році, точно підмітили, що даний бренд представлений в вузько направленому сегменті, а саме в класі ендуро і крос. Велика частина техніки розрахована на досить досвідчених райдерів з відповідною підготовкою. Але це не означає, що KOVI позбавлена моделей загальногромадянського напрямки.
Представляємо новинку! Модель KOVI FCS250.
Відразу ж хочемо відзначити і звернути Вашу увагу на зовнішню схожість з вже досить популярною моделлю бренду HONDA СRF250 Rally. У нас спочатку не було мети привозити нову модель в Україні з таким ступенем схожості. Ініціатива прийшла до нас безпосередньо від постачальника, який випускає дану модель для покупців інших ринків. Правда ми грунтовно змінили комплектацію моделі, встановили більш потужний двигун, і дещо змінили в підвісках. Сподіваємося, що вона зацікавить тих користувачів, які перш за все фінансово не готові придбати оригінальну модель HONDA, але хотіли б мати можливість купити максимально подібний і використовувати мотоцикл KOVI в повсякденному житті.
Основна фішка моделі полягає в тому, що мотоцикл повністю відрізняється за зовнішнім виглядом від решти мотоциклів цього сегменту на українському ринку. Він має зовсім інший вигляд. Звичайно, знайдуться і ті, хто не сприйме таке дизайнерське рішення як цікаве для себе, але в цьому нічого категорично неприйнятного немає - кожному своє. Проте яскраво виражена індивідуальність точно порадує тих, кому подобається виділятися із загальних тенденцій.
Як бачите, пластикових облицювальних панелей на мотоциклі з надлишком.
Це формує вигляд, однак зажадає від власника деяких зусиль по їх демонтажу при проведенні сервісних операцій з двигуном. Жертвою на догоду красі це назвати не можна, але дійсно час буде займати. Є й умовний плюс - менша ступінь загрязняемости, оскільки низ мотоцикла досить щільно закритий від набігаючого шлейфа з-під переднього колеса. Зверніть увагу на те, що візуально доступні панелі повторюють структуру загального зовнішнього пластика - красиві глянцеві. Але сама нижня частина, підвладна найбільшого забруднення, має більшу товщину, виконана з незабарвленого матеріалу і більш стійка до торкань з перешкодами. Вона тягнеться вздовж корпусу двигуна майже до точок кріплення маятника і має отвори для відводу води - в такому варіанті більше практичності.
Сам по собі матеріал, з якого виготовлені всі зовнішні елементи відрізняється від стандартного типу «Поліпропілен 80». У KOVI FCS 250 основний матеріал зовнішніх глянцевих панелей це блок-сополімер пропілену з етиленом
Інформаційна справка:
Блок-сополімери пропілену з етиленом виробляються у вигляді, однорідних за кольором, гранул. Вони мають: високу ударну міцність (при низьких температурах) і високу еластичність, підвищену довготривалу термічну стабільність, стійкість до термоокислювального руйнування під час виробництва і переробки поліпропілену, а також при експлуатації виробі з нього. Завдяки кристалічній структурі блок-сополімер поліпропілену вдає із себе конструкційний термопластик, що використовується для випуску корпусних деталей оргтехніки, побутової та електротехніки, а так само в автомобільній промисловості (корпусу бампера, акумуляторів і ін.).
Блок-сополімер поліпропілену має такі властивості:
Кліматична і хімічна стійкість: при високих температурах - до лугів, кислот, розчинів солей, рослинним і мінеральних масел, при кімнатній температурі - до органічних розчинників, БС має низьке вологопоглинання. Завдяки цим властивостям, всі вироби з даного матеріалу можуть стерилізувати, довго перебувати в рідких агресивних середовищах і абсолютно безпечні при контакті з продуктами.
Температурний режим: max температура - до ста сорока градусів, температура плавлення - сто сімдесят градусів. Блок-сополімер морозостійкий (модифіковані марки експлуатуються при температурі нижче мінус сорок градусів, немодифіковані марки - до мінус тридцяти градусів)
Електроізоляція: деякі марки мають електричну міцність понад сто кВ / мм.
Механічні властивості: блок-сополімер володіє значною стійкістю до ударів, зниженими твердістю і жорсткістю, підвищену зносостійкість.
Застосування такого матеріалу дозволило додатково наносити на зовнішні поверхні пластикових деталей спеціальний поліефірний глянсовий лак - навіть якщо Ви гнете панелі не буде з'являтися тріщин на самому лаку, а також дозволяє застосовувати яскраві фарби, які наносяться поверх основи і в набагато меншому ступені тьмяніють з часом. Червоний колір Kovi - яскравий і виразний, а чорно-сірий строгий і практичний.
Двигун на ЕФ Сі Ес носить марку Loncin і маркується RE250. Цей мотор вже відомий в Україні. Він встановлюється не тільки на моделі від Loncin: стріт LX250-15, крос-модель LX250GY-3 (SX2), спортбайк GP250, але також і на мотоцикли Geon: Scrambler 250, TerraX 250. Так Ви і самі
можете це побачити, порівнявши фотографії правої і лівої частин двигуна на нашій моделі і перерахованих. Він оснащений карбюраторною системою живлення, виносним радіатором повітряно-масляного охолодження і 6-ти ступінчастою трансмісією.
Сам радіатор розміщений вертикально в правій частині мотоцикла. Він розташований високо і знаходиться в прямому доступі набігаючого потоку. А ще, для кращої циркуляції, з тильного боку радіатора є додатковий бічний створ для того, щоб повітряний потік з мінімальними завихреннями міг 'піти' після проходження через стільники назад або убік.
До некритичного жаль, конструкція така, що при додаванні 6-го ступеня (у виробничій гамі є попередня версія двигуна, але з 5-ю ступенями і кіком) зникає важіль кікстартера - його неможливо встановити через доповнень до конструктиві. З цим доведеться змиритися. На інших перерахованих мотоциклах таке ж явище - їздять.
Чому ми вибрали з можливих варіантів цей мотор? Тому що FCS це цивільний варіант мотоцикла. Сам двигун відрізняється відмінною тяговитостью в самому нижньому регістрі оборотів, невеликим пожвавленням в середніх і майже повною відсутністю «добавки» тяги на оборотах більше 6000 об / хв. Тобто найкращим для комфортної їзди буде спокійний ритм. Власне це те, що відрізняє двигун loncin на FCS від Шінереевскіх 250-ток.
Двигун дуже «рівний» за влучним висловом наростання прискорення - без особливих провалів і підхватів. Якщо крутити вище і вібрацій додасться і шуму буде з надлишком. Так що в цьому немає сенсу. Незабаром ми представимо відеоогляд, де Ви зможете побачити, що на швидкості 24 км / год при включенні 4-й передачі двигун короткочасно невдоволено буркнет, відгукнеться збільшенням вібрації, але під плавне відкручування ручки газу не затихне, а буде наполегливо продовжувати штовхати мотоцикл вперед.
Для цієї моделі установка двигуна з таким характером виправдана, оскільки і вага у нього не малий, і габаритні розміри пристойні і центр ваги високо. Разом з тим він здатний на подолання складних ділянок без особливої напруги завдяки комбінації длінноходниє підвісок і крутного моменту в нижньому регістрі оборотів. Просто не потрібно намагатися долати їх на пристойному ході - краще зменшити темп, правильно вибрати траєкторію і спокійно подолати перешкоду.
Підвіски і передня і задня насамперед орієнтовані на комфортну їзду по нерівних покриттях. Попереду длінноходная перевернута вилка з діаметром пір'я 41 мм., Ззаду подовжений маятниковий важіль з кріпленням моноамортизатора через прогресію. Причому, ми передбачили можливість попереднього встановлення амортизатора в два положення: в нижній точці його кріплення є можливість зменшити або збільшити кінцеву висоту по сідла шляхом вибору відповідних отворів для його фіксації одне з них на два сантиметри нижче іншого (на фото це видно). Це спеціально зроблено для тих, чий зріст менше 175 см.
Хід заднього колеса досить значний, але ризику чиркати колесом по внутрішній частині хвоста не потрібно побоюватися - це не відбудеться тому що відстань була спочатку прораховано при установці важеля і кутів його максимального відхилення.
Обидва гальма дискові. Попереду двухпоршневой супорт, ззаду однопоршневою. До обох підведення гальмівної рідини здійснений через гальмівні магістралі з поліаміду. Ми вже випробували такий тип трубок і можемо з упевненістю сказати, що він краще звичайних гумових шлангів. Так, вони менш гнучкі, тому з точки зору примусових вигинів потрібно бути акуратніше. Але їх термостабільність, практично повна відсутність внутрішнього розширення і 'байдужість' до впливу зовнішніх агресивних речовин забезпечать довготривалість служби.
Приводний ланцюг - 520-я, задня зірка на 40 зубів закріплена на ступиці через пружні гумові 'елементи в зовнішній сталевий обоймі. Подібне рішення вже було використано на моделі Shineray Tricker і проявило себе з дуже позитивного боку. Тому ми вирішили продовжити позитивну практику і на FCS 250.
Передня зірка на 13. Ми підбирали таке співвідношення, яке б в першу чергу забезпечувало впевнену їзду з меншим упором на динаміку. Тому мотоцикл і вийшов 'всеїдних' з точки зору умов пересування по різному типу покриттів зі стабільними тяговими параметрами. Однак, згодом, ми запропонуємо альтернативи в запчастной базі по різному числу провідною і відомою зірок, для бажаючих 'підправити' настройки під свій стиль їзди.
Рама мотоцикла виконана зі сталі з комбінованими варіантами елементів. Діагональні основні частини мають коробчатий перетин і краще пручаються кутовим згинаючих навантажень. Вертикальна фронтальна вісь - трубчастого перетину. в цій частині ми передбачили потрібне в наших умовах доповнення: внизу, де вона розходиться на два складові частини зверху на труби приварені дві трубчастих косинки-підсилювача. Вони акуратно наварені на частини рами і підсилюють жорсткість і міцність однієї з найбільш навантажених частин. На жаль дістатися туди камерою, що
б було добре видно на фото, виявилося досить складно, проте показуємо де саме це реалізовано, а якщо Ви прочитаєте, а потім захочете переконатися - зрозумієте що так і є. Рама повністю пофарбована матовою алкидной емаллю - спеціально для кращої опірності корозії.
. Вся передня частина FCS-а, а до неї відносяться блок-фара, панель приладів та вітрової обтічник, виконана окремим блоком, який кріпиться на силовому монокронштейне до рами. Така ж конструкція реалізована і на HONDA, тому перекочувала без особливих змін. Це зумовило нерухомість за все модуля - тобто світло фари завжди спрямований вперед уздовж корпусу мотоцикла, а не слідує за поверненим кермом. Прийміть цей момент до уваги.
Вітрове скло виконане з тонованого полікабоната, він високий і захищає панель приладів від прямого сонячного світла для кращого зчитування параметрів і мінімізації відблисків.
Панель приладів вирішена в форм-факторі, який використовується на ще одній нашій моделі - Lifan KPT. Функціонал повністю схожий і навіть різні кольори посветкі є
Паливний бак виконаний зі сталі. До речі, з урахуванням ускладненого доступу, на етапі обговорення оснащення ми додумали одна зміна - до відведення з бака приєднаний вакуумний кран, а не ручний механічний. Так що морочитися з тим, що згадувати закритий або відкритий він не доведеться. Це зручно і логічно.
Матеріал грипс - полівініловий ефір. Він легко миється, а 'гранульована' структурна насічка забезпечує приємне тактильне відчуття. Це матеріал характеризується високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і агресивних середовищ. Блоки управління схожі на багато інших, але відрізняються за якістю - все кнопки активуються зі зрозумілою віддачею на зусилля і без заїдань.
А ось ззаду на догоду естетиці з'явився додатковий бардачок. Місце для нього з'явилося завдяки глушнику. Частина задньої панелі обрамляє сам глушник справа, а зліва є аналогічний за формою симетрично розташований елемент. Ось він і дозволив розмістити всередині відсік. Він об'ємніше і зручніше в доступечем простір під сідлом багатьох мотоциклів. Але він також не герметичний і, незважаючи на відкривання ключем, все ж не володіє антивандальним виконанням - це просто місце для зберігання якихось потрібних елементів. Не забувайте про це і не розміщуйте там щось цінне, коли мотоцикл без нагляду
Про глушнику скажімо коротко - він є, працює, неголосний і не прямоточний. Оглушати або дратувати Вашим присутністю сусідів в кварітіру або будинках особливо не дозволить.
Не забули ми і про світлотехніку. Як і у моделі-оригіналу, FCS має дві отліщающіхся за розмірами фари. Ліва (по ходу руху) оснащена двома світлодіодами і відповідає за ближнє світло. Права поменше і формує пучок дальнього світла. При роботі далекого горять обидві.
Цікаво що в конструкції фари використовуються три однакових діода. Світловий потік формується тільки відображають лінзами, які просто 'обрізають' частина випромінювання двох діодів, які горять в фарі бліженго світла, а ось випромінювання того, який відповідає за дальній - використовується повністю. На фото ми показуємо спробу зйомки фари у фронтальній проекції - вийшло не дуже, тому що об'єктив фотоапарата напевно божеволіє від такої яскравості. Вибрали більш-менш прийнятний варіант.
Зліва фара дальнього світла з одним діодом - у нього оптична зона це лише половинка рефлектора - інша частина віддана під розміщення охолоджуючого радіатора. А справа фара ближнього світла - на фото яскравіше видно нижній діод, але насправді працюють обидва.
Покажчики поворотів у FCS не зовсім звичайні. Це один з нових варіантів виробів, зі зниженим енергоспоживанням. Ми цей момент не перевіряли, але три діода світять ого-го. Причому незалежно від ракурсів і кута нахилу.
Платформа багажника не розрахована під 'навьючіваніе мішками', але дозволить розмістити кофр середньої величини Вона не виходить за габаритні доїнь і ширину мотоцикла і візуально зберігає його приємний для ока вигляд. Зберегли ми і наявність замка для фіксації шолома, щоб можна було його пристебнути до мотоциклу.
Характеристики
Двигун, тип
Об'єм, см3
Максимальна потужність, к.с./об.хв.
Система запалювання
Система електроживлення
КПП
Передні гальмівні механізми
Задні гальмівні механізми
Підвіска передня
Підвіска задня
Колісні диски
Рекомендований клас в'язкості масла
Высота по седлу, мм
Высота, м.
Высота, мм
Диаметр цилиндра х ход поршня, мм
Длина, м.
Длина, мм
Заправочный oбъем масла в двигателе, л.
Клиренс, мм
Колесная база, мм
Максимальная скорость, км / ч
Максимальный крутящий момент, Нм при об/мин.
Максимальный угол поворота руля, градусы
Объем топливного бака, л
Размер шин передние /задние
Расход топлива на л/100км
Рекомендуемое топливо
Система питания двигателя
Снаряженная масса, кг
Тип запуска двигателя
Угол продольного наклона оси поворота (кастор), градусы
Ширина, м.
Ширина, мм
ПОБАЧИТИ ЩЕ