SHINERAY XY200GY-11B LIGHT ENDURO

0 відгуків

Код: S0012

 

Доступність: Під Замовлення

Ціна: 53707.50 грн.

Модель: SHINERAY XY200GY-11B LIGHT ENDURO

Мотоцикл SHINERAY XY200-11B Light Enduro. 

Ця модель є продовженням модифікації моделі XY150-11B. Комплектація та розмірні характеристики збережені відповідно до попередньої моделі минулої генерації і також укомплектована передньою вилкою перевернутого типу та посиленою задньою підвіскою. Доповненням моделі є нові типорозміри дисків та шин. Цей мотоцикл укомплектований передніми дисками розміром 19 дюймів та універсальними шинами розмірністю 90/90-19” (нагадаємо, що раніше були шини з розвиненим ґрунтовим малюнком протектора) та задніми дисками збільшеними до 17 дюймів із шинами 110-90/17. 

Ця зміна проведена з урахуванням побажань покупців та насамперед спрямована на розширення функціональності мотоцикла та географії використання. Тепер можна без шкоди для безпеки їздити і дорогами з твердим покриттям на пристойній швидкості. Шини більшого розміру зовсім ненабагато обтяжили мотоцикл, але разом з тим збільшили кліренс на 4 см. Також мотоцикл став трохи активніше набирати швидкість, оскільки фактичний діаметр ведучого колеса змінився на більший бік. Та й очевидно збільшені шини виробляють куди більш сприятливе візуальне сприйняття моделі. Тепер мотоцикл не здається пітбайком-переростком, а виглядає як повнорозмірний варіант.

У цій версії творці не зводили в основу тільки кросовий потенціал моделі, а прагнули привнести вагому дещицю таких характеристик як зручність посадки для більшості водіїв зі зростанням від 165 до 180 см, енергоємну і в той же час не настільки жорстку підвіску - не все ж їздять тільки по ґрунтових дорогах, хороший баланс між керованістю та маневреністю - для комфортного переміщення в міській товкотнечі, дискові гальмівні механізми на передніх та задніх колесах – для ефективного гальмування, розмір шин, який зберіг можливість «застрибування на перешкоди» без шкоди для нижніх елементів. . 

У основі прообразу цієї моделі виступили кілька бюджетних моделей від різних японських виробників. Саме тому ряд елементів та технічних параметрів цієї моделі перегукується з версією XR-150 від HONDA. Однак інженери Shineray удосконалили низку моментів та реалізували їх у своїй моделі. Вони не стали економити на задньому дисковому гальмі, що складається шифтер КПП, а потужність встановленого двигуна з верхнім розташуванням розподільного валу і ланцюговим приводом (CB-engine) за вказаними даними навіть трохи перевершує технічні характеристики двигуна, встановленого на HONDA XR-150.

Двигун на версії 2020 року має збільшений до 200 кубиків робочий об'єм. Цей двигун є вдосконаленим варіантом 150-ки, що виготовляється із застосуванням технології CVVT - внутрішня частина циліндра і сам поршень покриті спеціальним напиленням для зменшення коефіцієнта тертя. Ланцюговий механізм складається і малошумної пластинчастої набірної ланцюга яка рухається термозміцненими шестернями малого радіусу.

 Весь циліндр максимально оповитий технологічними ребрами для покращення термовіддачі. Це зроблено не випадково, тому що двигун активно крутиться до верхнього регістру, а отже, і підігріває сам себе в бойовому режимі їзди. Кількість дисків зчеплення кошика збільшена на 3, щоб сприяти надійності вузла навіть за жорсткого експлуатаційного навантаження. Всі ці технологічні рішення спрямовані на зменшення інерції мас елементів, що обертаються, збереження термостабільності агрегату, і звичайно ж отримання збільшеного потужності від двигуна 

Маятник також змінився на більш міцний виріб зі змінним перетином. Такий елемент вже складніше зігнути або деформувати, тому новий зразок замінив вихідний варіант звичайного прямокутного профілю. Тепер можна не боятися "приземлень"

Змінився механізм натягу ланцюга. Повернулися до трещоточного типу, що добре зарекомпендував себе. Такий вид винятково надійний і має ширший діапазон зміщення осі колеса для компенсації послаблення ланцюга або навпаки - розпускання його у разі коли специфічні дорожні умови вимагають максимальних ходів підвіски.

Гальмівні механізми не зазнали змін. За весь час присутності моделі на ринку ніхто жодного разу не нарікав на якісь недоліки або висловлював невдоволення їхньою надійністю. У конструкції немає нічого особливого, але їхня ефективність на даній моделі винятково хороша. Тому все залишилося без особливих змін.

Правда одну маленьку деталь ми додали - металевий захисний кожух заднього гальмівного циліндра. Ця штука точно корисна.

У блоках управління все просто та нічого зайвого. Пластикові вітрозахисні кожухи - це стандартне оснащення.

Light Enduro прогресивний хід (амплітуда коливань) задньої маятникової вилки – це функціональна необхідність, що помітно покращує вихідні характеристики мотоцикла. Тому кріплення заднього амортизатора через важелі прогресії, звичайно ж, присутнє.

Регульоване положення педалі активації заднього гальма. 

Це абсолютно нетривіальне, але справді гарне, з погляду ергономіки, рішення, яке дозволить з максимальною зручністю налаштувати положення педалі заднього гальма під «себе коханого», а не пристосовуватися під початкові, не всім однаково оптимальні, заводські налаштування. Ексцентриковий радіусний механізм дозволяє змінювати положення (піднімати або опускати) педалі гальма шляхом простої операції залежно від зростання або довжини ніг власника

Двигун, тип

 

Крутний момент Нм об/хв.

 
15,2 / 6500

Максимальна потужність, к.с./об.хв.

 
15 / 8500

Система запалювання

 

Система електроживлення

 
АКБ 12V 5А (AGM-батарея)

КПП

 

Передні гальмівні механізми

 

Задні гальмівні механізми

 

Тип приводу

 

Обсяг паливного бака

 
193,2

Залиште свій відгук про цей товар

Відгуки покупців про SHINERAY XY200GY-11B LIGHT ENDURO

ПОБАЧИТИ ЩЕ

Відеоогляд SHINERAY XY200GY-11B LIGHT ENDURO
Також вас можуть зацікавити

Lifan KP350

157850.00 грн.

Kovi VERTA 200

60252.50 грн.

Lifan V16S (LF250-R)

127820.00 грн.

Lifan SR200

67375.00 грн.

Lifan KPT 200

89705.00 грн.

Kovi 250 ADVANCE

77385.00 грн.